Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry na świecie 14 października 2007, 10:57

autor: Metatron

Zaprezentowano okładkę do gry Uncharted: Drake’s Fortune

Uncharted: Drake’s Fortune to jedna z najbardziej wyczekiwanych przez posiadaczy PS3 gier. Przygotowywana przez studio Naughty Dog produkcja pozwoli nam ruszyć w poszukiwanie tajemniczego skarbu Sir Francisa Drake’a i przeżyć przygody, których nie powstydziliby się Indiana Jones i Lara Croft.

Uncharted: Drake’s Fortune to jedna z najbardziej wyczekiwanych przez posiadaczy PS3 gier. Przygotowywana przez studio Naughty Dog produkcja pozwoli nam ruszyć w poszukiwanie tajemniczego skarbu Sir Francisa Drake’a i przeżyć przygody, których nie powstydziliby się Indiana Jones i Lara Croft. Do jej premiery pozostał jeszcze nieco ponad miesiąc, ale już teraz zdradzono, jak wyglądać będzie okładka.

Zaprezentowano okładkę do gry Uncharted: Drake’s Fortune - ilustracja #1

Warto przypomnieć, że studio Naughty Dog ma już na swoim koncie produkcje, które mocno przypadły do gustu fanom na całym świecie. Wymienić należy choćby utrzymane w konwencji platformówek Crasha Bandicoota czy Jaka i Daxtera. Uncharted będzie pierwszym tytułem na PS3 opracowanym przez tego dewelopera.

Zaprezentowano okładkę do gry Uncharted: Drake’s Fortune - ilustracja #2

Zainteresowanych tematem odsyłamy na łamy naszej encyklopedii. Znajdują się tam również odsyłacze do trailerów, filmów z rozgrywki oraz programów przedstawiających kulisy powstawania Uncharted. Zapraszamy ponadto do zapoznania się z zapowiedzią gry autorstwa Samuraaia.

Produkcja zadebiutuje na amerykańskim rynku 20 listopada. Europejczycy otrzymają ją nieco później.