Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry na świecie 10 czerwca 2018, 22:43

autor: Adrian Werner

Awesome Adventures of Captain Spirit darmową grą twórców Life is Strange

Podczas konferencji firmy Microsoft studio DONTNOD Entertainment zapowiedziało The Awesome Adventures of Captain Spirit, czyli nową przygodówkę w uniwersum serii Life is Strange, która udostępniona zostanie w tym miesiącu całkowicie za darmo.

Gra ukaże się pod koniec czerwca - Awesome Adventures of Captain Spirit darmową grą twórców Life is Strange - wiadomość - 2018-06-10
Gra ukaże się pod koniec czerwca

Konferencja Microsoftu poprzedzająca targi E3 obfitowała w zapowiedzi nowych gier. Jedną z największych niespodzianek okazało się ujawnienie The Awesome Adventures of Captain Spirit, czyli przygodówki studia DONTNOD Entertainment. Co ciekawe, będzie to tytuł całkowicie darmowy.

Produkcja opowie o losach dziesięcioletniego chłopca imieniem Chris. Akcja osadzona będzie w tym samym uniwersum co Life is Strange, czyli inna seria tego zespołu, ale ma zaoferować kompletnie samodzielną historię, choć jednocześnie fani znajdą w niej zapowiedzi wątków, które odegrają istotną rolę w Life is Strange 2.

The Awesome Adventures of Captain Spirit zmierza na pecety oraz konsole Xbox One i PlayStation 4. Na premierę nie będziemy musieli czekać długo, gdyż nastąpi ona już 26 czerwca.

  1. Oficjalna strona gry
Awesome Adventures of Captain Spirit darmową grą twórców Life is Strange - ilustracja #2

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

The Awesome Adventures of Captain Spirit

The Awesome Adventures of Captain Spirit