Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry na świecie 4 listopada 2017, 09:22

autor: Góral

Wild West Online - Early Access Alpha rozpocznie się w tym miesiącu

W połowie bieżącego miesiąca w grze Wild West Online rozpocznie się faza Early Access Alpha. Wersja ta oferować ma przeszło sto zadań do wykonania oraz ponad dwadzieścia broni, a także kilka innych atrakcji.

Studio 612 Games poinformowało, że 15 listopada ruszy Early Access Alpha gry Wild West Online, czyli wczesna wersja produkcji, do której dostęp otrzymacie, wykupując jeden z pakietów. Alfa oferować ma przeszło sto zadań do wykonania oraz ponad dwadzieścia broni. Do tego dojdą jeszcze dwa publiczne wydarzenia – Artifact Hunt oraz Golden Road. Wszystko to rozgrywać ma się na dużej mapie o zróżnicowanym środowisku, wypełnionej postaciami NPC i oferującej wiele eventów PvP.

Deweloperzy ujawnili także, że do naszej dyspozycji zostanie oddany system rozwoju i dostosowywania postaci. Będzie można zmieniać wygląd bohatera, ulepszać broń, odblokowywać nowe umiejętności itd. W przyszłości doczekamy się także możliwości zdobywania ziemi, na której postawimy swój dom. Podczas Early Access Alpha twórcy będą dalej ulepszać Wild West Online – świat gry ma być rozbudowywany, pojawi się dodatkowa zawartość urozmaicająca rozgrywkę, a cała reszta zostanie dopracowana i doszlifowana.

Wild West Online - Early Access Alpha rozpocznie się w tym miesiącu - ilustracja #1

Jeżeli jesteście zainteresowani udziałem, to upewnijcie się, że Wasz komputer spełnia następujące wymagania sprzętowe:

  • Procesor: Intel Core i5-2400 | AMD FX-6100 lub lepszy
  • Karta grafiki: NVIDIA GTX 460 2 GB VRAM, AMD Radeon HD 7770 2 GB VRAM lub lepsza
  • DirectX 11
  • Pamięć: 6 GB RAM
  • Twardy dysk: 12 GB wolnego miejsca
  • System operacyjny: 64-bitowy Windows 7/8.1/10

Co ciekawe, premiera pełnej wersji Wild West Online planowana jest na ten rok. W komentarzach pod dzisiejszym komunikatem kilka osób zapytało, jak to możliwe, żeby w ciągu kilku tygodni przejść z fazy alfa do ostatecznego wydania. Deweloperzy stwierdzili jedynie, że są pewni siebie. Miejmy tylko nadzieję, że zbytni pośpiech nie przełoży się na niską jakość tytułu.

Wild West Online - Early Access Alpha rozpocznie się w tym miesiącu - ilustracja #2

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.