Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry na świecie 13 października 2016, 19:40

autor: Ender

Pierwsze recenzje Shadow Warrior 2

W Internecie pojawiły się pierwsze recenzje Shadow Warrior 2. Krytycy w większości zgodnie chwalą grę, zarówno jej model rozgrywki, jak i stronę techniczną. Tytuł zadebiutował dziś w sklepach na komputerach PC i jest dostępny zarówno w wersji pudełkowej, jak i cyfrowej.

Dziś w sklepach oficjalnie debiutuje Shadow Warrior 2, za którego produkcję odpowiada polskie studio Flying Wild Hog. To kontynuacja uznanej gry akcji z 2013 roku i kolejny kamień milowy na drodze rodzimego zespołu deweloperskiego, powoli zdobywającego coraz większe uznanie wśród fanów gatunku. Według opublikowanych już pierwszych recenzji, Shadow Warrior 2 jest godnym kontynuatorem wywodzącej się jeszcze z lat 90. marki: działa bez zarzutów i oferuje świetną optymalizację, a także wiele unikalnych cech, zwiększających radość płynącą z zabawy. Jednym z poważniejszych zarzutów wysuwanych przez krytyków jest z to, że konstrukcja po części losowo generowanych poziomów czasami szkodzi tempu i różnorodności rozgrywki. Recenzent naszego serwisu wystawił tytułowi ocenę 8,5/10.

 1. Recenzja gry Shadow Warrior 2 - godnego rywala Dooma i Borderlands znad Wisły

Shadow Warrior 2 - oceny serwisów zagranicznych:

 1. Gaming Nexus – 9/10
 2. GameStar – 90/100
 3. US Gamer - 4.5/5
 4. Hardcore Gamer - 4/5
 5. IGN - 8.6/10
 6. GameSpot - 8/10
 7. Attack of the Fanboy - 4/5
 8. The Outerhaven Productions - 4/5
 9. PCWorld - 3.5/5

Przypomnijmy, że za sprawą firmy Techland, Shadow Warrior 2 kupimy w naszym kraju nie tylko w popularnych serwisach dystrybucji cyfrowej (GOG, Steam), ale także w specjalnej wersji pudełkowej. Znajdziemy w niej trzy premierowe DLC (Solid Gold Ninja, Katana, MP7), album z ilustracjami z gry, plakat autorstwa Michała Śledzińskiego z jego autografem, ścieżkę dźwiękową, litografię oraz trzy kolekcjonerskie naklejki. Konsolowy debiut produkcji na Xboksie One i PlayStation 4 będzie miał miejsce najprawdopodobniej dopiero w przyszłym roku.

Shadow Warrior 2 to produkcja polskiego zespołu Flying Wild Hog, będąca kontynuacją udanej gry akcji z 2013 roku. Tytuł rozwija formułę poprzednika, poprawiając niektóre jego elementy, a także dodaje zupełnie nowe, w tym tryb kooperacji dla czterech graczy. Rozgrywka ponownie koncentruje się na walce z demonicznymi hordami za pomocą bogatego arsenału broni palnej oraz białej, tym razem także na częściowo losowo generowanych poziomach.

 1. Oficjalna strona gry Shadow Warrior 2
Pierwsze recenzje Shadow Warrior 2 - ilustracja #2

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.