Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 1 września 2015

Forza Motorsport 6 – udostępniono wersję demonstracyjną gry

Renox, 1 września 2015, 21:00

Dzisiaj na konsolach Xbox One pojawiła się wersja demonstracyjna szóstej odsłony bestsellerowego cyklu gier wyścigowych od Turn 10 Studios – Forzy Motorsport 6. Demo pozwala sprawdzić m.in. kilka z 460 zaimplementowanych pojazdów, jak również wybrane części 70-godzinnego trybu kariery. Całość działa w 60 klatach na sekundę i rozdzielczości 1080p.

FIFA 16 - polski komentarz Szpakowskiego i Laskowskiego w liczbach

Bard, 1 września 2015, 19:22

Polski oddział firmy EA Sports policzył, że komentarz do gry FIFA 16 nagrany przez Dariusza Szpakowskiego oraz Jacka Laskowskiego zajmuje aż 43 tysiące zdań dialogu. Komentatorzy spędzili w studiu ponad miesiąc, dzięki czemu nowa część serii pod względem dialogowym ma być bardziej urozmaicona od poprzednich.

Until Dawn - krew leje się na PlayStation 4. Top Empik - Tydzień 34 i 35

Przemysław Zamęcki, 1 września 2015, 18:53

Na pececie królują Simsy i dwie części Wiedźmina, ale w minionych dwóch tygodniach na półkach sieci salonów Empik zadebiutowała także nowość na PlayStation 4 - krwawy horror Until Dawn.

Star Wars: Battlefront - otwarta beta odbędzie się w październiku

Góral, 1 września 2015, 17:12

Firma Electronic Arts poinformowała, że w październiku odbędą się otwarte beta testy strzelanki Star Wars: Battlefront od studia DICE. Zabawa dostępna będzie dla użytkowników konsol PlayStation 4 i Xbox One oraz komputerów PC.

Karty grafiki firmy NVIDIA mają spory problem z istotną funkcją DirectX 12

Meehow, 1 września 2015, 17:00

W sieci pojawiły się testy, które ujawniają wyższość układów AMD w benchmarku Ashes of the Singularity, co wynika z problemów, jakie mają GeForce’y z obsługą jednej z istotnych funkcji najnowszego API. Ponadto według Robeta Hallocka, szefa globalnego marketingu technicznego firmy AMD, obecnie żadna karta grafiki nie wspiera w pełni bibliotek DirectX 12.

World of Warcraft: Warlords of Draenor – wydano patch 6.2.2

Meehow, 1 września 2015, 14:10

Na publiczne serwery gry World of Warcraft: Warlords of Draenor trafił patch 6.2.2. wprowadzający Tryb Najemnika oraz możliwość latania w obszarach Draenoru.

Najlepsze mobilne gry sierpnia (m.in. Lara Croft GO, Horizon Chase i The Path To Luma)

Adrian Werner, 1 września 2015, 12:51

Omawiamy najlepsze gry mobilne ósmego miesiąca tego roku. Wśród polecanych pozycji znalazły się takie produkcje jak Lara Croft GO, Horizon Chase, Spider: Rite of the Shrouded Moon, Galactic Keep: Dice Battles, Pac-Man 256, Loot & Legends, Five Nights at Freddy's 4 czy The Path to Luma.

Wieści ze świata (Call of Duty: Black Ops III, The Elder Scrolls Online, Deadpool: The Video Game) 1/9/2015

Draug, 1 września 2015, 12:30

Dziś piszemy m.in. o pre-orderowych bonusach do Call of Duty: Black Ops III, premierze dodatku Imperial City do The Elder Scrolls Online na PC, wydaniu gry Deadpool: The Video Game z 2013 roku na PS4 i XOne oraz darze byłego COO Blizzarda dla muzeum. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Street Fighter V - ujawniono edycję kolekcjonerską i pre-orderowe bonusy

Góral, 1 września 2015, 12:24

Firma Capcom, wydawca wyczekiwanej bijatyki Street Fighter V, ujawniła edycję kolekcjonerską, w której znajdziemy m.in. figurkę Ryu, oraz bonusy dodawane do zamówień przedpremierowych.

Uwaga! Niebezpiecznie wciągające nowości przegoniły dinozaury. Top 10 UK (13 - 19 sierpnia)

Przemysław Zamęcki, 1 września 2015, 12:06

Gears of War: Ultimate Edition - czyli stara/nowa gra - zostało liderem ubiegłego tygodnia sprzedaży gier w handlu detalicznym na terenie Zjednoczonego Królestwa. Cieszymy się, że wakacyjna stagnacja dobiegła końca, a my możemy sięgnąć po kolejne hiciory.

Nowe sterowniki AMD i NVIDIA dedykowane MGS V: The Phantom Pain i Mad Maxowi

Meehow, 1 września 2015, 12:05

Firmy AMD i NVIDIA wypuściły nowe sterowniki do swoich kart grafiki. Wprowadzone zmiany i usprawnienia w znakomitej większości dotyczą jednak odmiennych zagadnień i tytułów.

Resident Evil Origins Collection - zapowiedziano premierę kolekcji

shav, 1 września 2015, 12:04

Firma Capcom zapowiedziała Resident Evil Origins Collection. Będzie to zbiorcze wydanie zawierające Resident Evil HD i Resident Evil Zero HD, czyli remaki dwóch gier z serii, opowiadających o początkach walki z wirusem T.

Szósty dzień Latobrania w Muve.pl. W promocji m.in. Fallout: New Vegas, Cities in Motion i Mount & Blade: Warband

Góral, 1 września 2015, 12:02

W szóstym dniu promocji Latobranie w sklepie Muve.pl można nabyć takie tytuły jak Fallout: New Vegas, Cities in Motion czy też Mount & Blade: Warband. Wyprzedaż potrwa do 7 września.

Tharsis - w grze strategicznej o misji na Marsa znajdziemy tury, survival i kanibalizm

Adrian Werner, 1 września 2015, 11:33

Studio Choice Provisions pracuje nad turową strategią Tharsis, która pozwoli pokierować trapioną ciągłymi problemami wyprawą na Marsa. Gra wymusi podejmowanie ciężkich decyzji, radzenie sobie z pogorszającym się stanem psychiki załogi oraz oszczędne gospodarowanie surowcami. Możliwy będzie nawet kanibalizm.

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - dziś premiera

Entelarmer, 1 września 2015, 11:20

Dziś debiutuje piąta część legendarnej serii skradanek autorstwa Hideo Kojimy - Metal Gear Solid V: The Phantom Pain. Jednocześnie ukazała się aktualizacja do gry Metal Gear Solid V: Ground Zeroes, pozwalająca przenieść plik zapisu z tej produkcji do The Phantom Pain.

Mad Max debiutuje na rynku, ale nie robi takiego wrażenia jak ostatni film

Góral, 1 września 2015, 10:29

Dziś na konsolach PlayStation 4, Xbox One i komputerach osobistych zadebiutował Mad Max od zespołu Avalanche Studios. Produkcja doczekała się pierwszych recenzji, z których wynika, że otrzymaliśmy dobrą, ale nie rewelacyjną grę.

oGRYzki - odc. 19 - Ciekawe dlaczego

Graphos, 1 września 2015, 08:50