Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 września 2015, 17:12

autor: Kamil "Góral" Zwijacz

Star Wars: Battlefront - otwarta beta odbędzie się w październiku

Firma Electronic Arts poinformowała, że w październiku odbędą się otwarte beta testy strzelanki Star Wars: Battlefront od studia DICE. Zabawa dostępna będzie dla użytkowników konsol PlayStation 4 i Xbox One oraz komputerów PC.

Star Wars: Battlefront - otwarta beta odbędzie się w październiku - ilustracja #1

Jakiś czas temu wybrani gracze mieli okazję testować Star Wars: Battlefront w ramach zamkniętej alfy na komputerach PC. Firma Electronic Arts ujawniła jednak, że jeszcze przed premierą wyczekiwanej strzelanki będzie nam dane pobawić się nią dzięki otwartej becie, która odbędzie się w październiku. Co równie ważne, produkcja zostanie udostępniona użytkownikom wszystkich docelowych platform sprzętowych, czyli PlayStation 4, Xbox One i PC. Rozgrywka odbywać będzie się w trybie Walker Assault (Atak AT-AT) na planecie Hoth oraz w ramach misji Survival na Tatooine. Ponadto zapowiedziano, że beta umożliwi zabawę w nowym trybie Drop Zone na temat którego szczegóły poznamy w najbliższym czasie. Premiera pełnej wersji nowej gry studia DICE odbędzie się w Polsce na wymienionych urządzeniach 19 listopada bieżącego roku.

Star Wars: Battlefront jest jedną z najbardziej wyczekiwanych gier bieżącego roku. Wszystkie znaki na niebie i ziemi sugerują, że studio DICE dostarczy na rynek kawał świetnego kodu dla miłośników multiplayera i Gwiezdnych Wojen.

W produkcji będziemy walczyć w epickich starciach na ziemi i w powietrzu (przy użyciu m.in. X-Wingów, myśliwców TIE, a nawet Sokoła Millenium), w takich trybach jak Atak AT-AT, Supremacja i Eskadra. Przy okazji odwiedzimy znane i lubiane lokacje (Hoth, Endor, Tatooine), a wszystko to uzupełnią kultowe postacie (Darth Vader, Boba Fett itd.).

My mieliśmy już okazję pobawić się tym tytułem – najpierw na targach E3, kiedy to testowaliśmy zmagania żołnierzy, a później na gamescom w niemieckiej Kolonii, grając w trybie Eskadra. W obu przypadkach wynieśliśmy bardzo pozytywne wrażenia, więc z niecierpliwością czekamy na więcej.