Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 30 czerwca 2012

Co trzeci Amerykanin bardziej ceni wersje cyfrowe gier niż pudełkowe

Adrian Werner, 30 czerwca 2012, 18:10

Firma NPD opublikowała raport, według którego już 35% amerykańskich graczy woli kupować gry w wersji cyfrowej niż w pudełkowej. Wzrost popularności dystrybucji elektronicznej jest szybki i zaczyna obejmować już nie tylko pecety, ale również konsole.

Testowa wersja sterowników ATI Catalyst w wersji 12.7 już dostępna

Ender, 30 czerwca 2012, 17:00

Firma ATI udostępniła graczom testową wersje sterowników Catalyst w wersji 12.7. Według zapienień producenta zapewniają one duży skok wydajności w grach takich jak The Elder Scrolls V: Skyrim czy Total War: Shogun 2.

Remedy zapowiedziało pecetową wersję odświeżonego Death Rally

Adrian Werner, 30 czerwca 2012, 15:05

Znane z Alan Wake i serii Max Payne studio Remedy ogłosiło, że zamierza wydać pecetową wersje mobilnego przeboju Death Rally. Edycja komputerowa tej brutalnej gry wyścigowej zostanie mocno ulepszona graficznie i solidnie rozbudowana.

The Secret World – wcześniejszy dostęp do pełnej wersji gry otwarty

Ender, 30 czerwca 2012, 14:50

Firma Funcom ogłosiła, że wszyscy gracze, którzy złożyli zamówienia przedpremierowe na MMO The Secret World mogą już swobodnie logować się na serwery tytułu i rozpocząć zabawę z grą.

Kolejne plotki o sprzedaży Activison Blizzard

Ender, 30 czerwca 2012, 13:20

Plotki o sprzedaży akcji spółki Activision Blizzard przez jego właściciela francuski koncern Vivendi nie słabną. Według najnowszych informacji firma będzie starała się w najbliższym czasie pozbyć całego posiadanego pakietu ponad 61% udziałów amerykańskiego giganta.

Turowa strategia Hero Academy również na PC i z ekipą Team Fortress 2 jako grywalną drużyną

Adrian Werner, 30 czerwca 2012, 09:31

Znane z Orcs Must Die! studio Robot Entertainment zapowiedziało pecetową wersję turowej strategii Hero Academy. Wśród grywalnych drużyn znajdzie się ekipa z Team Fortress 2.