Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 6 grudnia 2012

Halo – sprzedano 50 milionów egzemplarzy gier z serii

Ender, 6 grudnia 2012, 20:20

Microsoft po raz kolejny pochwalił się wynikami sprzedaży serii Halo. Dzięki listopadowemu debiutowi jej czwartej odsłony, cykl rozszedł się już w sumie w liczbie 50 milionów egzemplarzy, a gracze spędzili na zabawie z jego przedstawicielami ponad 5 miliardów godzin.

Flesz (6 grudnia 2012) – Hawken, Mass Effect 3, Blizzard, Dragon’s Dogma

Hed, 6 grudnia 2012, 18:32

Dzisiaj we Fleszu mówimy o zbliżającej się otwartej becie Hawken, następnym dodatku do Mass Effect 3 oraz nowych atrakcjach, jakie otrzyma Dragon’s Dogma.

Twórcy serii Total War biorą się za Warhammera Fantasy

sathorn, 6 grudnia 2012, 14:37

Studio Creative Assembly, znane z gier z serii Total War, zrobi grę osadzoną w uniwersum Warhammer Fantasy. Udało się to dzięki umowie, jaką deweloper wraz ze swoim wydawcą, koncernem SEGA, podpisał z firmą Games Workshop.

Crysis 3 zadebiutuje 21 lutego – Albert Hughes stworzy filmy promujące grę

Hed, 6 grudnia 2012, 13:41

Koncern Electronic Arts poinformował, że gra Crysis 3 ukaże się 21 lutego 2013 roku. Dla osób z pre-orderami przewidziano specjalne bonusy. Z kolei 12 grudnia pojawi się pierwszy z krótkometrażowych filmów promujących tytuł studia Crytek – za ich realizację odpowiada Albert Hughes, reżyser Księgi ocalenia oraz Z piekła rodem.

Najlepsze cosplaye - Mad Moxxi z serii Borderlands

Adrian Werner, 6 grudnia 2012, 13:21

Bohaterką ostatniego w tym tygodniu cosplaya jest Jessica Nigri jako Mad Moxxi, czyli postać pochodząca z serii Borderlands.

Wieści ze świata (Giana Sisters: Twisted Dreams, Trials Evolution) 6/12/12

Sarge, 6 grudnia 2012, 13:05

Dziś piszemy m.in. o dodatkach DLC do gier Trials Evolution oraz The Elder Scrolls V: Skyrim, terminie premiery platformówki Giana Sisters: Twisted Dreams w usłudze Xbox Live, a także opóźnieniu wydania Pikmin 3. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Premiera AirBuccaneers - powietrzne bitwy czas zacząć

Adrian Werner, 6 grudnia 2012, 12:33

Do sprzedaży trafiło AirBuccaneers, czyli komercyjna kontynuacja jednego z najlepszych modów ostatnich lat. Gra koncentruje się na wieloosobowych bitwach toczonych przez potężnie uzbrojone statki powietrzne

Ścieżka dźwiękowa Podróży nominowana do nagrody Grammy

Hed, 6 grudnia 2012, 12:19

Muzyka z gry Podróż otrzymała nominację do nagrody Grammy. To pierwszy taki przypadek w historii – wcześniej statuetkę zdobyła tylko piosenka napisana na potrzeby Civilization IV. Austin Wintory, kompozytor ścieżki dźwiękowej z gry, ma więc powody do dumy.

Kolejne DLC do Need for Speed: Most Wanted z nowymi autami i wyścigami

Sarge, 6 grudnia 2012, 11:55

Za kilkanaście dni w usługach Origin, PlayStation Network oraz Xbox Live zadebiutuje dodatek DLC Ultimate Speed Pack do gry Need for Speed: Most Wanted. Firma Electronic Arts ujawniła cenę i zawartość tego rozszerzenia.

Każdy może tworzyć modele 3D do Wasteland 2

sathorn, 6 grudnia 2012, 11:31

Jak widać, dla twórców Wasteland 2 crowdfunding to za mało. W studio zapadła decyzja o przyspieszeniu prac nad grą dzięki wykorzystaniu crowdsourcingu. Co to oznacza w praktyce? Każdy grafik 3D może stworzyć modele, które będą miały szansę zostać wykorzystane w grze.

Europejski BioShock: Infinite na PS3 bez bonusowego BioShocka

Sarge, 6 grudnia 2012, 11:05

Firma 2K Games przekazała przykre wieści dla Europejczyków czekających na grę BioShock: Infinite w wersji na PlayStation 3. Okazuje się, że na płycie Blu-ray nie znajdziemy obiecanej pierwszej części BioShock, gdyż jest to promocja przewidziana tylko dla mieszkańców Ameryki Północnej.

Zwolnienia w firmie Petroglyph – przyszłość gry End of Nations zagrożona?

Aver, 6 grudnia 2012, 11:00

Serwis Eurogamer donosi, że studio Petroglyph, pracujące nad grami End of Nations i Rise of Immortals: Battle for Graxia, zwolniło 30 pracowników. Ma to miejsce nieco ponad tydzień po bezterminowym odłożeniu startu otwartych beta-testów strategicznej gry MMO.

Ruszył plebiscyt Decybele 2012 – wybierz najlepszy i najgorszy dubbing

Hed, 6 grudnia 2012, 10:49

Ruszyła trzecia edycja plebiscytu Decybele 2012, w której gracze wybiorą najlepsze i najgorsze lokalizacje gier wideo z tego roku. W głosowaniu mogą wziąć udział wszyscy chętni. O miano najlepiej zlokalizowanego tytułu walczą między innymi Diablo III, Epic Mickey 2 i Uncharted: Złota Otchłań.

Ace of Spades - data premiery oraz zwiastun mieszanki FPS-a i Minecrafta

Sarge, 6 grudnia 2012, 10:05

Poznaliśmy oficjalną datę premiery gry Ace of Spades, określanej często jako dość nietypową mieszankę pierwszoosobowej strzelaniny i Minecrafta. W najnowsze dzieło studia Jagex będziemy mogli zagrać już za kilka dni.