Kurde, na prawdę mogli zrobić w tym setingu prawdziwego assasyna w japońskim klimacie , który by się wylewał, na którego tyle osób czekało, z klanem skrytobójców, z jakimś dużym miastem i okolicami, zleceniami, też dobry moment na zmianę stylu potyczek/zabójst, to nie trzeba się bawić w jakiś czarnoskórych-tanków, ta babka już też wiadomo kolejna wydmuszka. Blee taka kaszana się zapowiada, oprócz pewnie ładnego świata który wykreują, reszta będzie paździerzem. Sam ładny świat to już za mało. Nie widać już tak tych róznic graficznych w kolejnych częsciach. Mam wszystkie assasyny do Valhalli (mój ostatni) i z każdym kolejnym immersja jest coraz mniejsza, już w Valhalli zniewieściali vikingowie byli irytujący, historii brak, postacie wydmuszki, zero zacięcia by kogoś nie urazić. Jeszcze w przyszłym roku nowy Ghost of wychodzi i to pewnie będzie bezpośredni konkurent, który zapewne zje tego assaysna (oby), bo ten paździerz musi ucierpieć żeby się coś zmieniło.
Wspominają o Total War killer, bo to, co zobaczyliśmy na trailerze w momencie potyczek, wygląda o wiele lepiej niż to, co serwują nam obecnie total wary. Chodzi głównie o bitwy, kolizje żołnierzy, ich ustawianie i korygowanie w szyku. Przebija to właściwe wszystkie ostatnie historyczne total wary, wiadomo jest to na mniejszą skalę, ale jeśli gra będzie modowalna (a pewnie będzie), to łatwo się domyślić co się stanie później. Poza tym, to jest właśnie ten okres, na który wszyscy czekają już od dłuższego czasu jeśli chodzi o Total Wara, czyli następny Medieval, a nie, jakie popierdółki jak Troja i jej reski Faraon.
BTW. W sumie to twórcy Twierdzy już pewnie czują wlasne zaoranie.
Już wiadomo, że to będzie klapa, dzień do premiery a nikogo ona nie obchodzi nie tego chcieli wszyscy, w listach sprzedaży praktycznie nie ma tej części. Troy 2.0 z usuniętym podtytułem Saga. Samo CA ma teraz mega złą reputację, przez jakość swoich produkcji plus wysokie ceny. Recencje przed premierą zawsze mają wyższe oceny, potem przychodzi weryfikacja rynku, a ta będzie brutalna.
No niestety nie jest to to na co liczyłem. Widać będzie Troy part 2. Ogólnie ta cukierkowość już męczy, plus pewnie będą te głupie magiczne naleciałości z warhamera. Jakby zrobili nowego medivala ale w poważnym klimacie, z bardziej stonowanymi kolorami, bardziej taktycznego, muzykę mogli by nawet po części skopiować z medivala 2. Odciąć ten cały magiczny bagaż zostawić to dla Warhamera, za to bardziej pojść np. w brutalność tych bitw i czasów: krucjaty, Jihad, najazdy, łupienie, rozwinąć to wszystko. Z kawalerią myślę mogli by się wreszcze bardziej przy tej okazji postarać, bo to co jest od jakiegoś czasu, to już nie jest to. Coż warto marzyć... a tak będzie nowy total war, tylko jakaś pośrednia wydmuszka i nie wiadomo dla kogo. Jeszcze specjalnie usuneli ten dopisek Saga bo się gorzej sprzedawały.
Patrząc na ich politykę DLC podobną do Paradoxu, myślę że można do tego dorzucić jakieś +50% do +100% przychodu z dlc do total warów oprócz samej sprzedaży gier. To najpewniej powoduje, że jest to obecnie najważniejsza dla nich seria.
No niestety dla mnie mega słaby serial. Bohaterowie totalnie bezpłciowi, może ten Knut reszta praktycznie nie do zapamiętania. Leif nudny bez charyzmy, ta babka to już w ogóle - Girls power, mogło by jej nie być, totalnie nic nie wnosi. Serial taki do puszczenia w tle właściwie z braku jakiś nowych produkcji w tych klimatach. Nawet te słabsze ostatnie sezony Wikingów jednak wydają się lepsze niż to.
11 bit zdecydowanie, obecnie najbardziej kreatywny polski developer. Po this war of mine i Frostpunku, jestem mega ciekawy ich nowej marki.
Na prawdę artykuły o krypto tutaj nie pasują, nie do tych ludzi, którzy odpowiedza Ci tylko, że krypto to zuuuoo, ogólnie piramida, marnotractwo i najbogatsi zarabiają. Zero wiedzy, zero wizji. Artykuły tylko dla kliknięć i wywołania poruszenia.
A według mnie jest spoko, wiadomo nie jest to Twarowski (ile bym dał za niego), ale Smokowski tak komentuje, według mnie dobrze, ma mega wiedzę, w końcu był też najlepszym komentatorem w Polsce, pamiętam też jak wted mówił, że to Twarowski na to zasłużył nie on. Szpakowski to już było zmęczenie materiału, miało się go dość.
Ach ta dobroduszna Unia, tak dba o swoich obywateli, o tą breję ciemnoty. Oni mają w d.. ludzi, chodzi o kontrolę i władzę nic innego się nie liczy, a ludzie są tak ciemni, że jeszcze przyklaskują. Najlepsze jest to, że dla nich będzie to jak walka z wiatrakami, zawsze są 2 kroki z tyłu.
Zawsze jak wchodze tu na jakiś temat z krypto, czytam i widzę te komentarze, to widać duże braki w wiedzy na temat samego sposobu działania krypto, historii, działania rynków finansowych, adopcji itd. Tego typu artykuły, po prostu tu nie pasują do ludzi, chociaż samo to, że się one tu pojawiają, ukazuje postepującą adopcję. Co do Chin, wystarczy spojrzeć na historię i drugi chyba jeszcze ważniejszy czynnik, ich CBDC.
Już patrząc tylko z filmowego punktu widzenia, wykluczenie Amber z aktorskiego świata tak na prawdę niczego by nie zmieniło, jest jedną z 1000 innych takich samych, niczym szczególnym się nie wyróżnia, natomiast wykluczenie Deppa już tak. Depp jest jednym z bardziej charyzmatycznych, unikalnych i ogólnie dobrych aktorów, który tak na prawdę swoją grą aktorską tworzył ciekawe i niepowtarzalne postacie.
No tak bo na XS nie ma w co grać, aj no taka bieda :D Mam gamepassa gratisowo, teraz jeszcze przedłuże za jakieś grosze bo nie jest problem dostać promkę. Mam do wyboru gigantyczną bibliotekę. Jak przyjdą znajomi to pykamy w fifę, ufc lub którąś z bijatyk, z dziewczyną czasami sobie też pogram w Overcooked, a way out lub mortala (to już dodatkowo), sam gram w forzę horizon i motorsporta plus ogrywam sobie tytuły, których jeszcze nie miałem okazji ograć ostatnio Control, A Plague Tale, Star Wars Jedi. Kupiłem klocka tak o, żeby zobaczyć i potem zwrócić, a okazało się, że to był dobry zakup i został. Nowe tytuły cały czas dochodzą, ogólnie jest mega. Śmieszne jest to chwalenie exami, obecnie jest tyle gier, że kilka exów sony nie robi różnicy, chyba że jesteś fanatykiem. Jedyny tytuł, który by mnie interesował to god of war, reszta może sobie tam być tymi exami, no i już wiadomo, że gry od bethesdy nie wyjdą na psa plus inne jak forza, hellblade, fable itd. więc jak chcesz ograć wszystkie to i tak musisz mieć dodatkowo mocnego peceta lub gamepassa :P
Cieszy ciągły rozwój 11 bit. Z wszystkich polskich studiów, co do tego widzę największy potencjał.
Wy na prawdę się podniecacie tą grą? bo co? bo exclusive na PS5 czy co? :D. Zapowiada się na średniaka, w sumie jak na nową generację nie wygląda też jakoś lepiej od obecnych gier, no ale nie zdziwie się jak fanboye PS5 się rzucą, bo rzucili po ponad pół roku od premiery konsoli, wreszcie jakiś nowy dedykowany tytuł xD
xD yyy co? nie wydaje mi się, żeby rynek PC w jakikolwiek sposób się zmniejszał, nawet w stosunku do konsol. Bardziej wszystko sie teraz wyrównuje a i konkretne podziały zaczynają zanikać, poza tym sam gaming bardzo mocno rośnie w tym również PC, co świetnie pokazuje podejście dużych wydawców.
Ciekawe, byłem przekonany, że Kislev jest na podstawie carskiej Rosji, a tu pseudohusar. Kiedyś czytałem, że nowy Warhammer prawdopodobnie rozszerzy mapę świata gry na wschodzie, co w sumie by pasowało.
"Balcerowicz i transformacja ustrojowowa to taki raj nie był, jak się ludziom wydaje. PKB na poziom z 1989 roku wróciło dopiero w 1996, wiele firm padło, ludzie tracili dachy nad głowami i rosła kasta ludzi bogacących się na przekrętach przy prywatyzacji." tak, bo tak gigantyczna zmiana ustrojowa pociągneła za sobą wszystkie nieopłacalne państwowe molochy, oczywistym jest, że na początku gospodarka spadnie ale zaraz potem wzrost był nieporównywalnie wiekszy. Szkoda, że dziś już nie ma takich reform. Oczywiście, że były osoby, które na tym skorzystały, ale porównując do innych postsowieckich krajów, w Polsce ten proces nie wytworzył oligarchów jak na wschodzie.
No właśnie gdzie dziś płynie światowy kapitał, no ciekawe, po co cofać się do lat 80, skoro dziś jest wiele krajów, które robią to o wiele lepiej.
"Płacę minimalną wylicza się, analizując obecną sytuację ekonomiczną. To są fakty." To był fakt ale jakiś czas temu, była ustalana na corocznym spotkaniu przedsiębiórców i związkowców, ale nasz piękny rząd stwierdził że sam sobie ustali jej poziom, doprowadzając do tego, że mamy jeden z wyższych współczynników płacy minimalnej do średniej.
A co do tego, że w kieszeni osoby zarabiającej minimum będzie więcej pieniędzy i przez to te osoby poczują się bardziej zamożne to się zgodzę, tylko to jest żerowanie na pewniego rodzaju niewiedzy.
Gracze tego nie zapomną... no na pewno :D, ta konkretna grupa jest dość odporna, wydawcy cały czas przesuwają tą magiczną granice, ile jeszcze gracze wytrzymają?
Możemy dostać kolejną odsłonę z tylko zmienionym numerkiem,w pełnej premierowej cenie, słabym stanie technicznym, z mikrotranzakcjami, wbudowanym sklepem, wbudowanym systemem paczkohazardowym, płatnymi boosterami, płatnym multi i marnymi DLC. Chyba nie da się już bardziej ale nigdy nie mów nigdy :D
Raczej przed smartfonem, moja dziewczyna i jej siostra używają tylko fona mają tam wszystko i wszystko za pomocą niego robią, nie używają laptopa (chyba że już muszą)ani tv, to samo popatrz na dowolnego dzieciaka.
Jakiś czas temu sam grałem w tym trybie. Sam pomysł zbierania kart, uważam za super, ale to co od kilku odsłon EA robi z tym trybem to jest masakra, dzisiaj to jest ewidentne pay to win, na każdym kroku jesteś właściwie zmuszany do kupna paczek, bo bez tego nie masz szans w progresji i z innymi którzy kupują. Ten tryb jest stworzony do dojenia ludzi.
Jak ja bym zagrał w takiego Total war: Middle-earth. Mod Third Age jest mega ale jednak widać spore ograniczenia w formule i ogólny upływ czasu Medivala. CA ma teraz idealny podkład technologiczny pod ten setting, no ale tu wszystko się rozchodzi o licencje, a EA straciło swoją i Wojny o Śródziemie nie można już kupić.
Ale ten CD projekt jest teraz przewartościowany strasznie, ale już niedługo pomka się skończy, bańka pęknie. Sory ale CD projekt ma praktycznie 1 tytuł przynoszący teraz jakieś zyski, nie może się równać z całym portfolio Ubi, które na pewno przynosi zdecydowanie więcej mamonki. Nawet ewentualne przychody z Cyberpunka nie uzasadnią tej wyceny.
Myślę, że oni już nic dobrego z tej marki nie wycisną, od dawna jest tylko gorzej. Ten ich silnik graficzny to jest jakaś katastrofa, nie wspominając o innych rzeczach. Na pierwszy rzut oka wygląda jak reskin Krzyżowca II, który był... no wiadomo jaki.
Według mnie, ten ich silnik graficzny jest tak katastrofalny. Przecież dałoby się zrobić i dobrą kontynuację w 3D, niestety sądzę, że oni już nigdy nie zrobią dobrej twierdzy, co najwyżej ktoś inny, za parę lat zrobi godnego następcę i wypełni ich nisze. Podobnie było kiedyś z SimCity 4 do póki pojawiło się Cities: Skylines.
W co Ty wierzysz. FIFA jest od jakiegoś czasu mega maszynką i jakoś nie przełożyło się to na jakieś korzyści dla graczy, wręcz przeciwnie.
Ciekawie EA to rozegrało, zmienili date premiery, żeby uniknąć konfrontacji z gigantami. Wydają grę w tym orgin premier wczęsniej niż premiera, unikają tym samym też fali hejtu uzytkowników na metacritic (bo wiadomo, że będzie duzy hejt, ludzi którym nie podoba się taka wizja II światowej i fanów battlefielda, którzy widzą, że ten bf nie jest już tym bfem co kiedyś), gdzie widniej iz gra wyjdzie za 5 dni, plus te śmieszne recenzje, robią co mogą żeby sprzedać ten chłam.
A ja szczerze zobaczył bym wreszcie w jakiejś grze FPP kampanie wrześniową, takie natarcie na Polskę, czy to z perspektywy niemca, czy polaka, było by czymś ciekawym, albo natarcie na Francję i przełamanie lini Maginota. Podboje Japoni w Azji sa też bardzo ciekawym tematem. Kampania Włoska była by również powiewem świeżości. Generał Franko, powstanie państwa Vichy, Węgry wśród państw osi. Jest tyle możliwości, ale wiadomo teraz popularana jest poprawność, więc są marginalne kobiety i murzyni albo oklepany udział Amerykanów...
Przecież to było wiadome od dawna, ten film podzieli los suicide squad. Antybohaterzy ratują świat... meh. Prawdopodobnie nikt nie zrobi dobrego filmu z naprawdę złym bohaterem w roli głównej, a paradoksalnie mógłby to być powiew świeżości.
A mnie nie podoba się główna bohaterka, jest taka miałka, ani nie wygląda groźnie ani ładnie. Ten bicz też jest śmieszny. Śmierć czy Wojna zdecydowanie bardziej pasowali i byli jako tako określeni w przeciwieństwie do tej Furii, reszta na plus.
Przypomina to bardzo jeden z odcinków black mirror - Metalhead, z biegającymi polującymi na ludzi robotami.
Niektóre filmy są po prostu nudne z kobietami i to będzie jeden z nich, widać to już po trailerze. To tak jakby umieścić Clinta Eastwooda, Stevea Buscemiego, Christophera Walkena w Sex in the city, można, ale po co?
Czytając o temacie na innej stronie, znalazłem też, coś ciekawego dla graczy:
Kryptowaluty nie różną się wiele od przedmiotów w grze. To rodzaj cyfrowego zapisu niosącego pewną wartość umowną między ludźmi, którzy się nim posługują.
Tak jak kryptowaluty mają wartość bo są wymieniane na giełdach parujących oferty użytkowników, tak samo kwitnie rynek przedmiotów z gier. Skiny i przedmioty z CS:GO też mają swoje giełdy, podobnie przedmioty z Diablo 3 i wielu innych gier. Pod względem podatkowym niewiele różni się to od kryptowalut. Dochodzi do transakcji czy wymiany dóbr cyfrowych mających wartość.
W przypadku handlu przedmiotami, również możemy mieć do czynienia z prawami majątkowymi tak samo jak w przypadku kryptowalut, a jeśli tak to według ministerstwa (jeszcze nie wprost) powinieneś zapłacić podatek PCC. Wytrwali gracze, takich wymian mogą zrobić tysiące podczas wielogodzinnych seansów w swojej ulubionej grze. Skutki podatkowe grania w gry MMO mogą być więc opłakane. Wydaje się wam, że to jest jakiś absurd? Tak, to jest absurd. Na razie graczy nie rusza a KAS żąda obecnie listy transakcji od polskich giełd kryptowalut. Jeżeli jednak dziura budżetowa się powiększy, żądania mogą zostać wysłane również do giełd dóbr cyfrowych z gier, które działają tak samo jak giełdy kryptowalut czy też właścicieli serwerów z grami.
Widać, że chcą wykorzystać popularność serialu Vikings.
Prawda jest taka że ta gra wygląda tylko dobrze jeśli grasz na max detalach, na minimalnych nie ma co tego odpalać bo jest to strasznie brzydkie, więc jeśli komuś nie pociągnie na max, zrobić updata hardwaru albo ominąć ten tytuł, praktycznie to samo co w przypadku pierwszego Warhammera. Gra na min wygląda gorzej od Medivala II, na średnich porównywalnie do Empire gorzej od Shoguna 2 tylko w przypadku max jest to ładne.
Mnie szczerze nie podobają się pierwsze fallouty, za to 3 czy New Vegas już bardzo. Gdyby Bethesda poszła w kierunku Van Burena, prawdopodobnie nigdy nie polubił bym tej serii. Jasne, da się wyczuć tą toporność, ale jakoś nigdy mi to nie przeszkadzało, co jest bardzo dziwne bo np. od Skyrima odbiłem się już kilka razy (może to ten klimat). Dla mnie następny fallout mógłby być jak 4 tylko, że ze znacznie lepszą mechaniką zadań i bez jakiś pierdół z budowaniem bazy. Jak ktoś chce gry w stylu fallout 1,2 to jest np. wasteland 2, niedlugo 3.
Przejrzałem teraz to co mówisz o Nier, rzeczywiście powód do negatywu wydaje się być śmieszny ale nie widzę tutaj dużego wpływu na recenzje, za to zobaczyłem że dostają negatywy za słaby port i nie wydanie patchy by to naprawić co według mnie jest już okej. Z Company of Heroes rzeczywiście pamiętam o tym że Rosjanom nie podobało się złe ukazanie ich armii(pijaństwo, strzelanie w plecy, mordowanie AK) dlatego u nich ta gra została wycofana z rynku, no chyba że mogą ją recenzować bez obecności u nich na rynku, tu podobnie w większości obrywa się za głównie brak balansu + kupowanie dowódców, nie pełną wersję gdy kupujesz Master collection, więc według mnie też prawidłowo. Nie neguję tych przykładów ale nie są one przynajmniej z tego co widzę na taką skalę jak chociażby GTA, DOTA czy ARK.
Okazuje się, że jednak recenzje mają duży wpływ na sprzedaż. Według mnie wszystkie te negatywy (no może oprócz tej Doty) są uzasadnione. No man's sky jest dosyć dobrym przykładem, mase ludzi kupiło na premierę, obiecali nie wiadomo co, nie wywiązali się to i posypała się krytyka. Z czasem naprawiali grę i odzyskiwali zaufanie. Conan dostał negatywy i słusznie, jak nie potrafisz zadbać o stronę techniczną gry to powinny się sypać negatywy, tak samo z optymalizacją ARK tu jeszcze dochodzą dlc przed ukończeniem EA i zwiększenie ceny. Developerzy i wydawcy strasznie się wycwanili. Preordery na niedorobione gry, rozdrabnianie gry na DLC, wieczny EA, wprowadznie mikrotrazakcji w grach za pełną cenę, sprzedawnanie modów do gier, ciekawe jaki jeszcze sposób znajdą na wydojenie kasy.
Bardzo podoba mi się koncept tej gry, wygląda to dobrze. Krwawe walki północnych nacji, najazdy, grabieże, kilka mechanik wziętych z CoH. RTS w starszym stylu, ma być też budowa osad. To co może martwić, gra będzie też na konsole, widać też ograniczenie liczby oddziałów.
A ja mam wrażenie że powód tego może być inny. Ta gierka to kolejna nic nie wnosząca strzelanka wszystko co już od dawien dawna znamy i co jest na rynku. W tym momencie ogromną popularność cieszą się Battleroyal, które były swego rodzaju powiewem świeżości w tym garunku. PUBG podbiera graczy praktycznie wszystkim shooterom.
Zauważ że tego typu gry sprzedają się latami na pc (ile inne total wary mają jeszcze graczy i co ile wychodzą, poszczególne części mają też bardzo podobny rdzeń), do tego zobacz na dzisiejszy model biznesowy obrany przez studia specjalizujące się w tego typu grach jak chociażby Paradox, SEGA, gdzie wydawane jest masę w cale nie tanich DLC. Jasne nie są to wyniki bardzo powalające ale gadanie że strategie się nie sprzedają i nie można na nich dobrze zarobić jest grubo przesadzone. Herołsy mają bardzo duży potencjał i gdyby Ubi się postarało zatrudniło do niej dobrych ludzi, stworzyło wokół nowej części hype taki jak potrafi to by się sprzedała bardzo dobrze, z tym że właśnie ubi w ogóle nie potrafi wykorzystać takich marek jak właśnie herołsy, Anno czy chociażby settlers.
Strategie się nie sprzedają? No ja nie wiem jakoś starcraft czy też total wary sprzedają się dość dobrze, nie bez powodu SEGA idzie teraz po całości w tą gałąź.
Taka sama zmodyfikowana wersja była przy premierze Roma II Edycja Cesarska, ja niestety dalej czekam na wersje gold Roma II, Attili i Warhammera ale pewnie się nie doczekam, bo chyba wydawcy nie opłacają się one tak bardzo jak te zmodyfikowane edycje i mase DLC.
Zapowiada się ekstra gierka, temat świetny, kto ma dostęp do informacji ten rządzi ;)
Chcą zremasterować tą klapę sprzedażową? Ludzie nie kupowali tego wcześniej to wątpię by miało się to zmienić teraz przy okazji remastera.
A mi podobał się ten reboot DMC, jak nigdy nie byłem jakimś fanem Devil May Cry tak ostatnia część bardzo mi się spodobała. Przede wszystkim soundtrack był miażdżąco dobry.
Obawiam się iż z tych projektów jeśli już coś powstanie to będzie to sztuka dla sztuki, jakaś popierdółka marnej jakości jak to było z tą grą o Chopinie. Jakoś jak nasz rząd się w coś miesza rzadko kiedy wychodzi coś porządnego.
Jeśli ceny gier na pc bedą wciąż wzrastały będzie wzrastało piractwo, ludzie zaczną kupować mniej gier bądź będą czekali aż cena spadnie do adekwatnej. Dobre jest to że w stosunku do lat kiedy dystrybucja cyfrowa nie była jeszcze tak silna ceny gier dziś w różnych sklepach internetowych spadają bardzo szybko po premierze, jest też sporo stron z bundlami gdzie można kupić paczki gier za kilkanaście/kilkadziesiąt złotych, ja sam mam tyle gier jeszcze do ogrania z wszelkich bundli/wyprzedaży, że zwyczajnie nie czekam na żadne premiery.
Na miejscu CDPR zacząłbym już prace nad następną grą w świecie Wiedżmina, aby za 3-5 lata ją wydać i skorzystać z wciąż dużej globalnej popularności marki, którą wykreowała tak naprawdę dopiero 3 część i myślę że tak może być. Wydaje mi się że wypuszczenie tego tesera Cyberpunka tak wcześnie nie było za dobrym pomysłem. Za to wypuszczenie go po wydaniu tego dodatku Krew i Wino mogło być bardziej opłacalne.
Powszechny poglad jako by mlodzi popierali PIS, z tego co zaobserbowalem i wyczytalem wiekszosc mlodych osób ma wywalone na ten caly grajdolek, a jesli juz kogos popieraja to najczesciej partie spoza poprzedniego parlamentu.
Można teraz spokojnie kupić Total war master collection za 25 zlociszy, takze troche slabo.
Wydaje mi się że dzięki tak dużemu sukcesowi Cities: Skylines, będzie teraz powstawało więcej gier tego typu, strategi ekonomicznych, zarządzania miastem, transportem itd. Fajnie gdyby ta gra miała co do surowców reguły takie jak w industry Giant.
Jak to jest możliwe że oni zapowiadają następną część Two Worlds i ciekawe z czego i kim oni to zrobią skoro z tego co pamiętam po wypuszczeniu tego Vendetta już totalnie zbankrutowali.
Takie se herosy to 6 i 7 przy ktorych właśnie nie ma już tej frajdy z rozgrywki, 3 i 4 choć najbardziej się różniące to najlepsze części serii, w czwórce szczególnie muzyka była zdecydowanie świetna, sam świat też był jakiś taki bardziej barwny i wypełniony.
no właśnie gra jest dość nudna i powtarzalna, jedyny duży plus to ten NY i w sumie tyle.
Takie reklamy, inicjatywy i przekonanie odnośnie gier będą się pojawiały jeszcze długo póki stare pokolenie nie wymrze a jego miejsce nie zastąpi dzisiejsze pokolenie od 30 latków w dół, poza tym ta cała kampania to kolejny przykład socjalistycznego, nadopiekuńczego państwa i tworzenie problemu, który owszem jest ale jest on marginalny, szkoda że nie mówią co może Ci się stać na pewnych przedmieściach Paryża...
No i super Codemasters się odradza, ale ile musieli nawypuszczać crapu żeby się przekonać że warto wrócić do korzeni.
haha Chłopaki świetny materiał, wszystkie mankamenty fallouta. Oglądałem cały czas z uśmiechem na twarzy, więcej takich dzieł.
Nie rozumiem, według mnie Conan jest świetnym materiałem na grę typu Darksiders/God of War bez tych bóstw i magi itd. ale z całą brutalnością, motywem wędrówki, walki o władzę etc. a robią z tego jakiś survival...
Co wy gadacie z 2010r?. gra wygląda dobrze, nawet bardzo. Obserwuję tą pozycję już od jakiegoś czasu i coraz bardziej mi się podoba.
w pewnym sensie można się zgodzić z Blizzardem odkąd weszło trochę mikrotranzakcji do wowa, abonament to nie jedyny przychód z Wowa.
no właśnie, tak jak wyżej kolega napisał moby w tym nie ma na szczęście,to strategia gdzie jest rozwój taki jak w Wot itd. z tym że osobno dla każdego dowódcy.
Właśnie gdyby to był Twarowski i np. Smokowski, Nahorny bądź właśnie z Laskowskim o Bożuu kupiłbym tą fifę dla Twaro ;P
Ten nowy polski film zapowiada się jak większość polskich produkcji w ostatnim czasie czyli takie 2h do odbębnienia bez ekscytacji, nie rozumiem tez dlaczego Polacy wciąż próbują iść w stronę kina amerykańskiego niż europejskiego, które charakteryzuje się zdecydowanie cięższym naciskiem na dojrzałą fabułę i sposobem wykonania, nie mamy takich budżetów jak amerykanie, wolałbym abyśmy wzorowali się na kinie francuskim, skandynawskim czy w szczególności brytyjskim, drugi z problemów to to że nie ma już praktycznie żadnego wyrazistego polskiego aktora tak jak kiedyś było ich kilku tak teraz wszyscy to jest ta sama papka i do tego sporo obsady cały czas się przewija w filmach, nie ma wymienności szukania czegoś nowego, choć przyznam iż czasami trafiają się jakieś dobre filmy wśród tego całego chłamu ale to jest 1 produkcja może na kilka lat.
[2] Nie wspominając o Day-Z gdzie obecnie dodawane są jakieś popierdółki typu nowa puszka z napojem xD
Przecież w Grennlighcie nie dostaje się pieniędzy tylko gra jest wrzucana do sprzedaży na steam.
Jak na razie zapowiada się na prawdę dobrze, autorzy wiedza czego chcą, obrali kierunek w jakim chcą rozwijać markę, bardzo dobrze w przeciwieństwie do poprzednich części gdzie nie był to ani snajper ani call of podobne coś, no i poszli w większy realizm co też cieszy, pytanie tylko na ile gra będzie dopieszczona no i czy ludzie będą chcieli kupić tego bardziej realistycznego snajpera.
Po obejrzeniu gameplayu, co to jest? w tej grze nie widać ani trochę klimatu poprzednich, i jeszcze to jak Lincoln trzyma kabure, jedna ręka wychylony do przodu, gangsta pełną parą, no normalnie jak CJ.
zobaczcie opinie pod tym gamplayem, połowie ludzi się to kompletnie nie podoba :D
Czekam ale i tak trochę tego nie rozumiem, dlaczego przeskoczyli w te lata? Według mnie pozostanie w latach miedzywojennych było by lepsze, w tamtych latach rodziny mafijne to było coś, 68? hmm to już rzeczywiście lepiej by było pokierować jakimś irolem jak to wyżej Irek22 napisał. W mafii liczy się przede wszystkim klimat, granie urażonym murzynem jakoś mi nie pasuje ale, może będzie to świetna gra, choć oczekiwałem czegoś innego.
Akurat ostatnio wyszło kilka pomniejszych RTSów, które miały jako taki poziom jak właśnie np. Grey Goo, po Halo Wars nie spodziewam się by kontynuacja jakoś bardzo się zmieniła, może na konsole to to bedzie dobra strategia bo po prostu nie ma konkurencji, ale na pc hmm wątpię, choć zabrało się za to CA więc może coś z tego będzie.
Ten element ze słuchawkami, przypomina mi DMC gdzie muzyka była świetnie dopasowana do sieczki tu to wygląda podobnie.
Właśnie jeśli to będzie przypominać CGI od Blizza to dla mnie świetnie bardzo lubiłem ich filmiki.
Bardzo dobry artykuł, nie pamiętałem wszystkich szczegółów przekazania tej marki a niektórych nie wiedziałem ale teraz już wszystko jest jasne :)
jak słabo to wygląda? ludzie przeciez z tego co widac na gifie rozgrywka jest taka jak w blood money czyli bez tego ciaglego ukrywania sie tylko przebieranie itd. czyli to czym byl prawdziwy hitman a graficznie to zawsze moga jeszcze uzyskac lepszy efekt nalozyc filtry chociazby tak jak w absolution choc juz teraz jest niezle, nie wiem skad te narzekania.
Nie dziwota iż większość tych gier to strategie z jednego prostego powodu na konsole nikt nie potrafi zrobić/przenieść żadnej dobrej strategii, a pojęcie exów na konsole jest podyktowane tym iż właściciele Ps i Xbox tą formą przyciągają do swojej konsoli nowych klientów na pc tego nie ma, ale jeśli by tak już porównywać to budżet np. Strcrafta nie jest wcale taki mały w porównaniu do konsolowych exów i jest to tytul rozpoznawalny na calym swiecie, więc nie powiedziałbym że konsole zawsze mają lepsze exy od PC kiedyś było inaczej...
no kamera strasznie dziwna, wiem ze styl ma byc arcadowy ale non stop gosciu driftuje, to chyba jednak troche przesada
Ciezko jest oszacowac czy produkcja przynosi juz zyski i jezeli tak to jakie nie majac dostepu do szczegolowych danych kosztow produkcji i dystrybucji, bo koszty to nie tylko sama produkcja ale tez np. Procenty dla valve za sprzedane kopie na steam, wszelkie koszty dystrybucyjne jak np. Magazynowanie, tloczenie, transport itd. Tak na prawde czysty zysk maja przez Gog, w produkcjach tych najwiekszych najwiecej srodkow pochlania marketing a ten jak szacuje nowy wiedzmin ma dosc spory, kiedys chyba mowilo sie ze np. Nowy Starcraft przy calkowitym budrzecie razem z marketingiem itd cos kolo 100mln chyba potrzebowal min 2 mln sprzedanych kopi ale np. ostatnio nowy Tomb Raider potrzebowal bardzo duzo czasu aby zaczal sie zwracac, mimo wszystko mysle ze Redzi juz zarabiaja i to sporo, cena gry jest caly czas pelna i to dopiero 2 tygodnie a hajp na ta gre jest dosc spory nie tylko 2 Polsce.
Patrząc na bestsellery na steamie rzeczywiście ludzi ta gra obrzydza na tyle bardzo że jest obecnie na 2 miejscu :D
gratuluje Twórcą dobrej roboty i oby tak dalej ;P
Na prawde jestem dumny z naszych rodzimych developerów, że to wszystko się tak szybko rozwiają są tworzone gry które poruszają jakiś ciekawy temat, są kreatywne nie proste wojenki tylko właśnie gry pokroju tej czy też Kholat, This War of Mine, The Vanishing of Ethan Carter, czasy ZSRR to ogromny pokład ciekawych historii który nie jest aż tak bardzo eksploatowany jestem pewien że chłopaki uchwycą klimat tamtych czasów :)
hmm dalej sie zastanawiam jaka polska produkcja sprzedala sie najlepiej do tej pory, kiedyś z tego co pamietam Two Worlds 2 podobno sie swietnie sprzedawalo rowniez Dead Island choc Dying Light podobno jest lepsze i ma lepsze wyniki sprzedazy, wiadomo niedlugo to nie bedzie sie trzeba zastanawiac, bo 3 wiedzmin bedzie na 100% najlepiej sprzedajaca sie polska produkcja.
Choć zapowiedz tego była pewna to ciekawe jest jak oni zaimplementują np. smoki, jednostki latające, magię itd.
z jednej strony fajnie bo lubię uniwersum Warhammera i konwencję Total Wara ale z drugiej zaczyna się dość ostra eksploatacja tej marki, w tej chwili powstają przynajmniej 3 części: Warhammer, Kingdoms, Arena i ewentualnie następna część (najpewniej Medieval) plus ta masa DLC nie wspominając już o eksploatacji samego uniwersum Warhammera.
Właśnie nie rozumiem tego, ostatnio zaczęto chyba wracać do robienia RTSów i chwała Bogu tylko nie rozumiem dlaczego wszyscy tak bardzo starają się żeby to był jakiś nowy rodzaj RTSa, nowa wariacja, kiedy mi się wydaje że ludzie właśnie czekają na takiego w starym stylu z tą znaną mechaniką budowy bazy, armii, która działała w ramach reguły papier, kamień, nożyce, potwierdzeniem tego jest to jak ludzie chętnie kupują te starsze strategie obecnie już remasterowne w dużej ilości.
Aktualnie cyfrowa dystrybucja na PC to już ponad połowa sprzedaży, poza tym zobaczcie sobie jakie miejsce zajmuje nowe gta w bestsellerach praktycznie we wszystkich internetowych sklepach w tym steam gdzie nawet premiera co by nie mówić gry AAA czyli Dying Light tego nie zmieniło, wydawanie gier na PC opłaca się praktycznie zawsze choćby dlatego iż gry na tą platformę potrafią się sprzedawać latami no i dochodzi twórczość społeczności czego nie ma i nie bedzie na konsloach podejrzewam że nawet twórcy Gta podpatrywali pomysły z multika na pc z poprzednich gta, jest jeszcze śmieszny argument piractwa haha tak tak jaki to on niby jest super szkodliwy a gadają o nim tylko studia które wydają po prostu słabe gry, piractwo jest też w pewnym sensie popularyzacją danej gry, także nie gadajcie iż na peceta nie opłaca się wydawać gier, myślę że i na tą platformę Gta sprzeda się świetnie.
No nie wcale nie będą robić gier AAA na pecety, Sega posiada obecnie 3 studia które radzą sobie świetnie na pecetach i wydają gry AAA właśnie, nie mają nic dobrego w ofercie na konsole to po co się ich trzymać? jak chcesz iść do przodu to musisz coś zmieniać.
Historia pokazała iż gry dofinansowywane czy to przez Unię czy Polski instytut czegoś tam są gniotami, zapełniaczami marnej jakości.
@up, nie no gościu jesteś mistrzem logiki, skoro o gampleyu nic nie wiadomo to skąd możesz wiedzieć czy gra jest śmieciem? Według mnie ta gra ma spory potencjał, to że wzbudza kontrowersje to dobra zagrywka marketingowa ale to co mamy za to gnoić twórców że wykorzystali ten fakt? a gier w podobnym tonie raczej za wiele właśnie nie ma.
Kozacy 3 - ekonomia i skala jak w jedynce i grafika jak na dzisiejsze czasy i będzie świetnie :)
Ty chyba nie wiesz jaki kult piłki nożnej jest na wyspach tam co roku każdy obowiązkowo musi mieć nową fifę albo pesa.
kurcze robią z tego uniwersum takie sito, dużo pozapowiadanych gier tylko większość to są średniaki albo proste małe gry nic w stylu chociażby DoW.
Od momentu upadku THQ wiele gier powstaje w tym uniwersum tylko że jak na razie były albo są to małe gierki żadnego tytułu AAA albo jakiegoś wybitnego może to mmo które ma być w tym świecie będzie dobre albo trzeba czekać na Relic bądź inne studio które stworzy dobrą grę w tym uniwersum, zdecydowanie zasługuje ono na jakieś duże tytuły jak następny DOW czy też coś typu Space Marines które było dobre choć mogło być trochę lepsze.
haha śmieszy mnie ta cała dyskusja :D, widzę większość ma jakieś przejawy socjalistyczne nie podoba mi się to nikt inny nie może w to grać, a co Cię obchodzi czy ktoś w to zagra czy nie, będzie popyt to gra się sprzeda nie będzie to nie proste, akurat myślę że ta gra sprzeda się zaskakująco dobrze o ile nie zostanie spacyfikowana przez ludzi którym się nie podoba, a ich wiedza ogranicza się do mediów i łykają wszystko jak leci, jasne że ta gra może wpłynąć na psychikę ludzi w nią grających i może się potem stać tak, że komuś zacznie odwalać ale powiedzmy szczerze, jest to nikły procent który oczywiście zostanie nagłośniony przez media,a co!! :D jestem przekonany że wychowanie przez rodzinę a dziś też praktycznie przez państwo ma znacznie większy wpływ na psychikę niż ta jedna błacha gra, według mnie takich gier brakuje, jest to nisza z ogromnym zapotrzebowaniem na produkt.
Nie no gra podobno jest dobra i w większości ma pochlebne opinie na pewno jest znacznie lepsza od 3 i daje nadzieje na to że od tej odsłony Firefly wreszcie zrozumiało iż dobrze jest współpracować z fanami.
Właśnie trochę to dziwne że największy rynek zbytu Fify to Europa a w szczególności Wlk. Brytania a dostajemy to jako ostatni po burgerach którzy piłką interesują się tylko wtedy jak już wszyscy na świecie o tym gadają patrz Mundial :P
Co nie zmienia faktu że gdyby m$ totalnie zrezygnował z konsoli czy też ulepszania jej to wyszło by to tylko na gorsze bo jak wiadomo konkurencja im większa tym lepiej dla klienta.
Ciekawe z tymi recenzjami jeszcze żadnej nie ma a do wczoraj na metacritic oceny od użytkowników były strasznie niskie dziś zaczeły się nagle pojawiać pozytywne opinie. Coś mi się wydaje że Acti zapewniło sobie chyba jakiś okres po premierze z jakimś zakazem recenzji no bo bez jaj żeby jeszcze nie było żadnej recenzji serwisów.
Fifa World to jest taki gniot i zanim to się stanie pełnoprawną fifą to jeszcze dużo czasu minie, ja tam kupuję fifę gdzieś co dwa lata :P
mam nadzieję że to jest bardzo wczesna alfa bo gra ma potencjał, przypominają się Black & White, Godus :)
Kurcze jak ja bym chciał kiedyś taki film jak te filmiki co robi blizzard, ahh marzenie.
wygląda to widowiskowo ale dobija mnie to że teraz już nie trzeba nawet praktycznie celować w przeciwnika aby ten oberwał + ten pościg jest praktycznie taki sam jak zawsze w tej serii czyli słaby strasznie liniowy.
Ludzie wy chyba nie wiecie czego chcecie klimaty drugiej wojny światowej i dość duży realizm macie np. w Red Orchestra 2, według mnie ten gatunek jest już tak strasznie wyeksploatowany że tu potrzeba na prawdę dużej rewolucji, popatrzcie wyniki sprzedaży praktycznie wszystkich fpsów spadły. kiedyś np. było wydawane masę strategi a teraz pozostało już tylko kilka za to odrodził się gatunek hardcorowych erpegów także myślę że jest to normalny proces.
Nie rozumiem dlaczego w kategorii strategia roku nie ma Company of Heroes 2 albo Rome 2 a jest coś takiego jak Fire emblem ( nie wiem nawet co to jest). Nie rozumiem też trochę kategorii Wybitne osiągnięcie w dziedzinie grafiki np. Assassin's Creed że niby za co jasne poprawili go trochę w stosunku do poprzedniego ale bez szału, podobnie z GTA, nie zaprzeczam jest ładne ale niewiele mogli zmienić bo ograniczały ich konsole jeszcze starej generacji, w tej kategorii widziałbym np. Roma 2 który wymagał masę poprawek ale graficznie od początku prezentował się świetnie. Takie moje zdanie.
Kurcze no niestety to prawda ostatnie naprawdę duże strategie jakie pamiętam to Starcraft 2 a wcześniej chyba Age of Empires 3, już od dawna nikt nie robi nowych RTS'ów nie jakiś pozmienianych zmodyfikowanych, marzy mi się RTS który będzie miał właśnie te stare zasady, zdobywanie surowców, terytoriów, tworzenie wojsk, rozwijanie technologi, to było by coś.
Temin był odpowiedni tuż po wakacjach żadnych większych hitów, najbliższe za miesiąc. Moim zdaniem zawiódł marketing praktycznie nie słyszałem o nowym Splinter cell'u tak jak o nowym GTA, Call of Duty czy Battlefieldzie 4.
raczej już nie wróci jak spadło niżej od fify, znając notowania z poprzednich lat gdy fifa praktycznie cały czas była na szczycie spadając tylko gdy pojawiały się większe premiery, tak to już jest u brytoli że football jest tam absolutnie na 1 miejscu(dziwne jest to że nowy FM jest tak nisko).
Nowy statek do wyboru za dodatkowy milion? coś tu nie gra, bez jaj że produkcja tego jednego statku pochłonie milion.
to że Xavi ma 89 to jest joke, jego lata świetności już mineły, w ogóle te oceny EA piłkarzy i ich umiejętności to jest jakaś masakra z tej 50 chyba tylko 2 zawodników ma odpowiednie statystyki np. Xabi Alonso.
Nie grałem jeszcze w tego Roma ale jak patrzyłem na rozgrywkę innych miałem wrażenie że kampania została bardzo uproszczona zawsze lubiłem te multum opcji które mogłem wykonać podczas mojej tury, wydaje mi się że interfejs został bardzo uproszczony powiedzcie czy jest tak jak mówię?
pierdzielenie że na PC gry się słabo sprzedają zobaczcie sobie wyniki sprzedaży Diablo 3 i Starcrafta 2 i z tego co pamiętam to nawet taki Battlefield 3 sprzedał się na PC świetnie. GTA 4 sprzedało się pewnie na Piecu w granicach 4-5 mln nie jest to może wynik oszałamiający ale wiele produkcji może sobie pomarzyć o takiej sprzedaży.
Powiem że bardzo mi się podoba ten nowy Assasin a za bardzo nie przepadam za tą serią
Żenada i co teraz taki grubas przy kompie może legalnie powiedzieć że uprawia sport lol
Z tego co kojarzę to prawa do Spellforca ma teraz Nordic Games i mają plany wobec tej marki (mam nadzieję).
Noż k...a właśnie brakuje teraz prawdziwych RTSów a takich mmortsów to wgl nie ma a oni zmienili wgl konwencje rozgrywki na MOBA, których jest teraz mase i wszystkie są takie same, różnią się tylko bohaterami.
Prawda jest taka że studio od momentu wydania Twierdzy: Krzyżowiec wydawała coraz to gorsze części dlatego nie spodziewam się niczego nadzwyczajnego pewnie będzie taka "twierdza 3 Krzyżowiec"
z tego co wiem to San Andreas było wzorowane na Los Angeles a San Fierro na San Francisco, a nie San Andreas na podstawie San Francisco ;)
@Up za prawa do Ekstraklasy odpowiada Ekstraklasa.sa i ani PZPN ani Boniek nie mają tu nic do gadania, podejrzewam że i w tej fifie i w kilku następnych nie będzie ekstraklasy chyba że panowie z ekstraklasa.sa pójdą po rozum do głowy i sprzedadzą prawa za rozsądną cenę bo o to się tu rozchodzi.
Zaznaczam wszystkie odpowiedzi :P. Prawda jest taka że czasami jest to wina serwerów (dość często) czasami trafia się na ludzi którzy mają tzw. wooden PC lub internet sprzed dekady a czasami fifa coś odrypie i np wywali w środku meczu bo nie wiadomo co.
ps. czytając twój komentarz uśmiech pojawił mi się na twarzy :D
Oglądam sobie właśnie stream na Twichu z tej gry i muszę powiedzieć że wygląda to świetnie, bardzo przypomina Mortal Combat ale to dobrze. Wydaje mi się że jest trochę mało bohaterów.
i tak nie będzie możliwości sterowania wszystkimi frakcjami, pewnie maksymalnie połową będzie można zagrać tak jak to było w zwykłym Rome: total war. Pomyślcie 117 frakci i 183 regiony więc większośc nacji to pewnie będą jakieś mniejsze plemiona czy coś chyba że region dzieli się jeszcze na prownicję wtedy skala tej gry będzie przeogromna. Gra jak na razie zapowiada się świetnie :)
co do nowej gry z serii Total war, mi się wydaje że to może być gra inna gatunkowo np. jakaś gra akcji
Co wy kurde piszecie CA nie ma praw do żadnego warhammera ani fantasy(EA chyba) ani 40 k(jakieś niszowe studio). Sega wykupiła Relic ale bez praw do Warhammera
K***a ja chce normalnego RTS'a, nie turową strategie(chyba że robiło by to Creative Assembly) i jeszcze będzie na srajpada czyli wiadomo że będzie to raczej prościutka, mała gierka.
Powiem wam tak, jakoś niedawno był darmowy weekend w Cod na Steam'ie to sobie go ściągnąłem aby zobaczyć jak tam wgl. wygląda ten nowy Cod. Wbijam na serwer pykam pykam, kończy się mecz i co? okazuje się że jestem pierwszy na liście, następny mecz dość podobna sytuacja pierwsza 3 jak widać nie świadczy to o głębi tej gry, jasne grałem kiedyś dość dużo w Coda 4 (najlepsza część w której nie było całego tego gówna pobocznego co dziś) ale raczej świadczy to o tym że od tamtego czasu rdzeń Coda nie uległ w ogóle zmianie, a jak wiadomo kto się nie rozwija ten się zwija ;) zresztą Acti jakoś nie chwalił się wynikami sprzedaży jak to ma w zwyczaju robić co roku.
Powiem tak dla takich marek jak Darksiders czy też Red Faction może to być bardzo dobre(Ubi może je wypromować w sposób w który THQ nie potrafiło) lecz dla gier studia Relic to może być katastrofa czyli CoH i Warhammery są to głównie gry na PC stąd moje obawy, najlepiej by było jeżeli THQ zostało by przejęte przez firme nie związaną z branżą.
ah piękny serial, dawno nie oglądałem kolejnych odcinków z takimi wypiekami na twarzy, nawet Game of Thrones nie jest tak dobre jak Zakazane imperium :)
Kurde jak nie chcesz korzystać z podpowiedzi i instynktu to po prostu nie zwracaj na nie uwagi, nie rób problemu tam gdzie go nie ma
Ja się zastanawiam co z tą Ligą Mistrzów z angielskich klubów jest tylko Man United nie ma nawet obrońcy tytułu Chelsea no po porstu żal
uważam że obecny skład Chelsea jest znacznie silniejszy niz te z poprzednich lat no może Drogbe bym zatrzymał ;)
Oczywiście Fifa 13 !!! Jako że naszym kopaczom nie idzie na boiskach europejskich trzeba wziąć sprawe w swoje ręce i wejść wreszcie do fazy grupowej Ligi Mistrzów :)
albo mi się wydaje albo ten materiał posiada TAK ŚWIETNA JAKOŚĆ nawet w HD wygląda to słabo
Z tego co pamiętam największą grą pod względem dostępnego opszaru jest Fuel. Gra była nawet niezła, świat był podzielony na kilka zróżnicowanych obszarów co było bardzo fajne, lecz same obszary choć duże wałkowały w kółko te same tekstury prawie zero urozmaicenia no i oprócz tego poza jazdą w wyścigach nie było tam nic innego do roboty.
Z zapowiedzianych gier chyba tylko jedna rozwija się dalej technologicznie Rome II bo jest tylko na piece ;)
Ten cały BP4F jest jakiś dziwny, niby to Battlefield 2 w wersji darmowej ale nie ma tego czegoś co miał Bat 2 może to przez tą zmiane silnika. P4F tej gry jest dla mnie śmieszne, dla mnie wzorem modelu finansowego w tym gatunku gier jest LoL lub WoT
teraz to ja się boje co może się stać z takim Relic ich gry sa naprawde zarypiste :/
kurde 10 mln sporo kasy można było za to sprowadzić 2 dobrych pomocników, ale gościu ma 21 lat i jest perspektywistyczny
Czy mi się teraz zdaje czy na Steamie nie można w tej chwili kupić Skyrim, co oni boją się że takie duże ma przebicie czy co?
Z tego co pamiętam to FM zawsze najlepiej sprzedawał się na wyspach, podobnie jak Fifa
No Inter niedawno był prawdziwą machiną do wygrywania a teraz no cóż, ale za to Milan wygląda teraz na lepszą drużyne niż sezon, 2 sezony temu.
@dj_sasek tak tylko mogłeś sobie wziąść taką Lechie czy coś innego i po około dwóch sezonach mięć drużynę pokrouju Chelsea o to w tym chodziło, btw ciekaw jestem czy w 12 gdyby była licencja to czy stadiony były by takie jak w rzeczywistości np. Gdański
Sorry ludzie ale nie obrażajcie mi tu World in Conflict, ta gra tutaj wygląda nawet gorzej niż WIC i sądząc po wcześniejszych produkcjach tego studia (R.U.S.E - SHIT) to gamplay też bedzie zrypany, niestety RTSy są mimo wszystko upadającym gatunkiem i trzeba będzie się zadowolić tym.
to jest reklama xboxa 360 i nie jest w żaden sposób związana z kontrolerami ruchowymi bo ma już kilka lat ale jest zarąbista ;)
oj ale to wygląda słabo EA miażdzy tą marke a szkoda bo strategiczny Warhammer był bardzo fajny. Dobrze że chociaż Relic dba o marke Warhammera 40k
no ja też polecam tą książkę przeczytałem ją jakieś 2 lata temu i teraz obejrzałem serial, książka jest 4 razy lepsza od serialu który jest bardzo dobry. Aktualnie jestem w II częśi Nawałnicy Mieczy(III część sagi)
World of Warcraft: Wrath of The Lich King- z tym zawsze było dużo śmiechu, Warhammer 40,000 Dawn of War (tego tytułu jeszcze w jezyku angielskim nie miałem okazji usłyszeć)i jeszcze GTA chodzi mi tu o Grand Theft Auto dużo osób mówi dosłownie theft
hehe jeżeli Activision straci prawa do marki Call of Duty to będzie to ich koniec, śmieszne że taki gigant jak Acti opiera swój roczny budżet na 1 marce.
lol, to już lepiej sobie kupić World in Conflict, jest znacznie lepsza od "tego", a przy okazji R.U.S.E był według mnie strasznie słaby, ja czekam na jakąś prawdziwą strategie typu Age of Empires III, Warcraft 3.
Ja powiedziałbym że gra powinna dostać ocene jakoś tak 90% powyżej powinny być gry idealne i nowatorskie niestety portal nie jest żadną z nich, jest bardzo dobry ale nie idealny, wogóle ten system ocen jest troche dziwny gry które są szitami dostają jakoś 30- 40 % to jaka powinna być gra aby otrzymać 10% ?? ;)
Do każdego Battlefielda, nawet tych starszych jest jeszcze sporo aktywnych serwerów i ludzi którzy na nich grają i to jest piękne w tej serii ;)
Mam nadzieje że Blizzard wkońcu przejży na oczy i oderwie się w jakiś sposób od Activision, mam rówież nadzieje że Acti przejedzie sie na tym ich Call of Duty (lubie Calla ale Acti już z nim przegina)
Super gierka!!! :) Chciałbym zobaczyć dostępne frakcje, mape kampani oraz tą edycje swojego avatara :)
Ja najmilej wspominam COD 4 późniejsze cody nie były już tak dobre, utraciły to coś, żałuje że kupiłem ostatniego CODa- totalna porażka.
Pod wględmem rozbudowanej rozgrywki wszystkie te gry nie dorastają do pięt Shogunowi :)
ej no bez jaj Mass Effect 2 najlepsza gra RPG? w tym roku było znacznie więcej PRAWDZIWYCH RPGów np. Risen
e tam najlepszym Codem był COD 4 (miał to coś ;) )każda następna część powielała już tylko te same schematy, o ile MW2 jeszcze uszedł to BO już niekoniecznie
Zastanawiam się jak ta gra mogła dostać ocene 5 uważam że powinna dostać przynajmniej 7
Zawsze uważałem że seria Call of Duty ma najlepszą optymalizacje ze wszystkich gier lecz ostatnia cześć jest niestety koszmarnie zbugowana, optymalizacja leży i to nawet na super kompie, czasami skrypty się zacinają ja np. miałem taki że gościu stanoł przed drzwiami i tak stał zamiast je otworzyć pomogło zrestartowanie kompa. Dobrze że kupiłem w MM a nie w empiku za 139
Tez tak miałem wiec rozpocząłem misje od początku i pies odnalazł mi wszystkich zaginionych spod gruzów (wszyscy są wokoło stacji paliw)
Golob jest żużlowcem wiec raczej go tu nie będzie, na pewno pojawi się K.Hołowczyc.
Najlepszy RTS na konsole, he he rzeczywiście jedno Halo: Wars jest dużą konkurencją.
He he, nie wiedziałem że to Rosjanie odpowiadają za Heroes 5. Wynika z tego że wszystkie obecnie liczące się turówki są od rosyjskich developerów( King's Bounty, HOM&M, Disciples).
Jezu, ludzie Rooney będzie tylko na okładce Brytyjskiej wersji gry. Nie rozumiem czemu dali Kake zamiast np. Cristiano Ronaldo albo Davida Villi, a na polskiej okładce pewnie będzie Lewandowski.
Wiecie może gdzie można kupić tą grę + dodatek Forces of Corruption TANIO. Widzę tylko oferty za około 65zł (trochę dużo jak na grę z 2006 r). Może ta gra jest w jakieś taniej serii??
To dopiero sukces Blizzarda. W kraju który konsolami stoi (chyba ponad 80%) komputerowy RTS - Starcraft 2 jest na pierwszym miejscu.
Fajny jest ten patent mroku i światła. Co do silników to gry wykorzystujące PathEngine miały żenująco niski poziom AI, mam nadzieje że w tym przypadku będzie inaczej. Licze na powrót wielkiej Twierdzy
hujciwhuja --> Zatkało że "pszeszles" strongholda, jesteś gejem czy co z drugiej strony z takim nikiem nie powinienem się dziwić.