Twierdza Krzyżowiec: Saracen
Aktualizacja:
20. Saracen
Mamy znów sojusznika, lecz wrogów wcale nam nie ubyło. Zobaczymy, na ile zda nam się ta pomocna dłoń.
![]() [39] | ![]() [40] |
Zacznijmy od tego, że rozpoczęliśmy misję na bardzo ciekawej mapie. Jest ona dość mała i zdecydowanie za mała jeśli chodzi o pięciu graczy. Pozytywnym faktem jest to, że od wrogów oddzielają nas dwie rzeki, przez które można przejść tylko w dwóch miejscach. Aby jednak zniszczyć wrogów skorzystajmy z ich bliskiego sąsiedztwa. Priorytetowym zadaniem tym razem jest jak najszybsze wzniesienie wież blisko wrogów, na których ustawiamy strzelców oraz machiny oblężnicze - najlepiej mangonele [39]. To pozwoli nam na szybki atak na wroga i jednocześnie zabezpieczy nas przed najazdami. Gdy wróg będzie już znacznie osłabiony ostrzałem, wysyłamy na niego żołnierzy i kończymy jego żywot [40]. Jeśli chodzi o drugiego przeciwnika to nasz sojusznik będzie już go atakował. My w sumie może tylko wspomóc go wojskiem i pomóc w zniszczeniu araba. Na koniec pozostaje nam najdalszy wróg, na którego musimy uderzyć wojskiem ponieważ znajduje się zbyt daleko od naszych wież. Ale mając sojusznika i pojedynczego przeciwnika ostateczna walka nie będzie dla nas problemem.
- Twierdza: Krzyżowiec - poradnik do gry
- Twierdza: Krzyżowiec - poradnik do gry
- Twierdza Krzyżowiec: Przybycie
- Twierdza Krzyżowiec: Wyruszając z obozu
- Twierdza Krzyżowiec: Kraj pokryty kurzem
- Twierdza Krzyżowiec: Stary przyjaciel
- Twierdza Krzyżowiec: Arabska przygoda
- Twierdza Krzyżowiec: Bezkresna pustynia
- Twierdza Krzyżowiec: Grecki ogień
- Twierdza Krzyżowiec: Piaski czasu
- Twierdza Krzyżowiec: Oaza
- Twierdza Krzyżowiec: Kraina palm
- Twierdza Krzyżowiec: Kamienista dolina
- Twierdza Krzyżowiec: Strumień
- Twierdza Krzyżowiec: Żar tropików
- Twierdza Krzyżowiec: Kraina Arabów
- Twierdza Krzyżowiec: Legowisko lwów
- Twierdza Krzyżowiec: Łowcy pustyni
- Twierdza Krzyżowiec: Królestwo wielbłądów
- Twierdza Krzyżowiec: Pustkowie
- Twierdza Krzyżowiec: Spotkanie z historią
- Twierdza Krzyżowiec: Saracen
- Twierdza Krzyżowiec: Pustynny wiatr
- Twierdza Krzyżowiec: Czerwony dziób
- Twierdza Krzyżowiec: Płaska kraina
- Twierdza Krzyżowiec: Śmierć wśród wydm
- Twierdza Krzyżowiec: Zapomniany
- Twierdza Krzyżowiec: Pozostałe misje
- Twierdza: Krzyżowiec - poradnik do gry
Komentarze czytelników
"Do różnego typu ataków wykorzystujmy róże jednostki". Które jednostki mają róże?
A ile dałeś za tą grę?? 10 zł??
Jestem zawiedziony. Myślałem, że w dziale ,,pozostałe misje" będzie opis pozostałych misji, więc tak jakby ŻĄDAM ZWROTU PIENIĘDZY. Po za tym pierwsze 2 ( przykładowe działy ) są nawet długie w porównaniu z pozostałymi! 3 zdania i koniec!! PROSZĘ O ZWROT KASY!!
Zabrania się kopiowanie jakichkolwiek obrazków, tekstów lub informacji zawartych na tej stronie. Strona nie jest powiązana i/lub wspierana przez twórców ani wydawców. Wszystkie loga i obrazki są objęte prawami autorskimi należącymi do ich twórców.
Copyright © 2000 - 2025 Webedia Polska SA wszelkie prawa zastrzeżone.
![[39] - [Krzyżowiec] 20. Saracen - Twierdza: Krzyżowiec - poradnik do gry](https://cdn.gracza.pl/galeria/Html/Poradniki/494/166808453.jpg)
![[40] - [Krzyżowiec] 20. Saracen - Twierdza: Krzyżowiec - poradnik do gry](https://cdn.gracza.pl/galeria/Html/Poradniki/494/166808468.jpg)
