Syberia The World Before: New Jersey, wiosna 1983 (New Jersey, spring 1983) - solucja, opis przejścia

Ta strona poradnika do Syberia The World Before przedstawia solucję rozdziału New Jersey, wiosna 1983 (New Jersey, spring 1983).

Poradniki

Aktualizacja:

Pobierz Poradnik
Spis treści

Poniższa strona poradnika Syberia: The World Before zawiera opis przejścia rozdziału New Jersey, wiosna 1983 (New Jersey, spring 1983).

UWAGA! Strona może zawierać spojlery dotyczące głównych wydarzeń w grze lub wspominać fabułę z poprzednich odsłon tytułu.

Rozmyślaj nad tym, jak wszystko mogło się potoczyć - cel dodatkowy (Contemplate what could have been - secondary objective)

1 - Syberia The World Before: New Jersey, wiosna 1983 (New Jersey, spring 1983) - solucja, opis przejścia - Syberia The World Before - poradnik do gry
W domu Kate zbadajcie - Syberia The World Before: New Jersey, wiosna 1983 (New Jersey, spring 1983) - solucja, opis przejścia - Syberia The World Before - poradnik do gry

W domu Kate zbadajcie:

  1. okno na taras,
  2. rysunki na stoliku między kanapą i fotelami,
  3. zdjęcie nad kominkiem,
  4. książkę na regale obok telewizora.

Odrzuć przeszłość (Give up the past)

Na koniec wyjdźcie drzwiami frontowymi - Syberia The World Before: New Jersey, wiosna 1983 (New Jersey, spring 1983) - solucja, opis przejścia - Syberia The World Before - poradnik do gry

Na koniec wyjdźcie drzwiami frontowymi.

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz
Wszystkie komentarze12
2022-03-29
19:06

gogel Legionista

Żeby zabrać kilof koło grobu, najpierw trzeba odwiedzić szopkę z narzędziami

Komentarz: gogel
2022-03-30
17:50

zen7 Legionista

Syberia to teren jakiego kraju?
Wiem to tylko gra ale przedstawia obszar kraju którego nikt nie chce poznać.

Komentarz: zen7
2023-01-09
09:52

szymonk25811 Junior

Witam, mam problem z automatem w dzielnicy muzycznej automat różni się pokrętłami niż z czasów dany nie mogę obniżyć drugiej pozycji na sam dół i nie mogę ustawić tego samego kodu proszę o pomoc...

Komentarz: szymonk25811
2023-01-09
21:31

Alexis Artem Junior

Alexis Artem

Automat kobiety z wiolonczelą?

Komentarz: Alexis Artem
2023-01-11
17:51

szymonk25811 Junior

Tak. Tam gdzie jest kilka automatów i przy ostatnim jak mam ustawic kod nie mogę obniżyć drugiej pozycji na sam dół bo te popychadła są za krótkie

Komentarz: szymonk25811
2023-01-11
21:53

Alexis Artem Junior

Alexis Artem

Trzeba wsunąć górny suwak przez dwa elementy mechanizmu i obniżyć oba aż pod sam dolny suwak. Następnie cofnąć suwak tak by złapał tylko pierwszy element mechanizmu i podnieść na 4 pole od góry.
Wówczas dolnym suwakiem będziesz mógł bez problemu przesunąć sie o pole w górę i obniżyć drugi element mechanizmu na najniższe pole.
Tak jak i lewy suwak tak i prawy można wsunąć w dwa mechanizmy.

Komentarz: Alexis Artem
2023-01-12
08:11

szymonk25811 Junior

Mtyle że mój doły suwak jest tylko dzielony na dwa a gorny na trzy i poprostu ten dolny jest o jedną kreskę za krodki :(

Komentarz: szymonk25811
2023-01-12
22:24

Alexis Artem Junior

Alexis Artem
😉

Mój błąd.
Należy to zrobić prawym dolnym suwakiem.
Opuść lewym, górnym suwakiem dwa pierwsze elementy mechanizmu pod sam dolny suwak z lewej strony. Wówczas prawy, dolny suwak wsuniesz w drugi mechanizm od lewej i przesuniesz na sam dół. Nim można chwycić aż trzy mechanizmy.

Komentarz: Alexis Artem
2023-10-09
08:43

Guest23 Junior

Witam, mam problem z automatem w dzielnicy muzyków. Dla lepszego zrozumienia przesyłam skreena z gry. Nie można przesunąć górnego kafla na dół, bo osie zębatek są za krótkie. Czy ktoś miał taki problem i jak go ominąć? Proszę o pomoc.

Komentarz: Guest23
2024-06-06
07:53

agnieszkam258 Junior

Witam. Mam problem z dźwignią otwierającą schody na strych. Nie chce dociągnąć do dołu. Nie wiem czy to błąd w grze czy prócz x coś jeszcze trzeba wcisnąć? Bardziej mi to wygląda na jakiś błąd w grze bo nie mogę z tego wyjść w ogóle Co zrobić?

Komentarz: agnieszkam258

Zabrania się kopiowanie jakichkolwiek obrazków, tekstów lub informacji zawartych na tej stronie. Strona nie jest powiązana i/lub wspierana przez twórców ani wydawców. Wszystkie loga i obrazki są objęte prawami autorskimi należącymi do ich twórców.

Copyright © 2000 - 2025 Webedia Polska SA wszelkie prawa zastrzeżone.

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl