NBA Live 2004: Dynasty Mode 4

Poradniki

Aktualizacja:

Pobierz Poradnik
Spis treści

Od momentu rozpoczęcia sezonu regularnego do jego zakończenia nasze działania teoretycznie ograniczyć mogą się do wciskania raz po raz przycisku "simulation". Są trzy momenty, w których program sugeruje się nam zatrzymać:

 

1. Nasz zawodnik uległ kontuzji - dowiadujemy się, jak długo będzie niedysponowany i w razie chęci możemy dokooptować do składu gracza z szerokiego składu (czyli nie mieszczącego się do tej pory w składzie ścisłym). Możemy również pominąć tę czynność i czekać na powrót chorego gracza do zdrowia.

2. Mecz All- Star Game - coroczne święto koszykówki, czyli towarzyski mecz największych gwiazd parkietów.

3. Zamknięcie rynku transferowego - To ostatni moment na dokonanie zmian w szerokim składzie. W połowie lutego kończy się okres, w którym istniała możliwość dokonywania transferów i zakupów graczy. Od tego momentu do zakończenia całego sezonu (wraz z fazą play-off's) nie będzie już można dokonywać rotacji.

W chwili zakończenia podstawowej części sezonu udostępniona zostaje opcja "go to playoff's". O ile zmieściliśmy się w czołowej ósemce swojej konferencji, droga do mistrzostwa ligi stoi przed nami otworem. Warunkiem osiągnięcia celu będzie 'jedynie' pokonanie czterech kolejnych rywali.

We Are the Champions - droga do mistrzostwa tkwi w zwinności naszych palców i umiejętności podejmowania słusznych decyzji kadrowych - Dynasty Mode IV | NBA Live 2004 - NBA Live 2004 - poradnik do gry

"We Are the Champions - droga do mistrzostwa tkwi w zwinności naszych palców i umiejętności podejmowania słusznych decyzji kadrowych."

Następne sezony programowo wyglądać będą dokładnie tak samo. Różni się jedynie wstęp do nich, o którym piszę poniżej.

NBA Live 2004

14 października 2003

PC PlayStation Xbox Nintendo
Rate It!

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz...
Z
😒
2004-12-11 12:14

Czy ktos mi moze powiedzieć czemu w nba 2004 nie mozna grac Charlotte Hornets w sezonie anie w play-offach????????????????????prosze o pomoc......

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Z
👎
2004-03-21 07:14

Popieram Kolegę Ftomka. Dupa ten poradnik!!!!!!!!!!!!!!! Ani nie ma porad praktycznych. Jeszce sobie każą za to płacić!!!!!!!!!! 6 zł za jakieś guwno w Acroba Reader!! Screeny to ja też sobie mogę fajne robić. Jeśli ktoś ma sprzeciw coś do mnie niech ma odwagę wejść na moje gg: 1869229.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
R
👍
Legend 45
2004-03-14 09:01

HopkinZ--> A tryb dynastii na difficult w NHL 2004 masz przerobiony? Polecam testy w celu wyrobienia sobie zdania o serii NHL. Bylo chudo, potwierdzam, byl brak mysli przewodniej i wymyslanie na sile urozmaicen (vide karty w NHL 2002), ale w wersji 2004 NHL znowu nabralo grywalnosci. Od wrzesnia klepie i wciaz mi sie nie nudzi. I wciaz jeszcze przegrywam mecze, a nie pakuje 12 bramek do 1 :-)

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Z
Legend 0
2004-03-13 22:19

Nba 2004 jest dobrą grą ale bez wątpienia mogła by być jeszcze troche lepsza ale cóż

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Z
Legend 0
2004-03-13 22:16

widziałem już lepsze poradniki

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
K
Legend 100
2004-03-13 15:27

Hmmm jak dla mnie to na 2000 serii (tak samoe zreszta jak NHL) sie zatrzymalo :). W sumie tylko graficzka coraz lepsza =]

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Karl_o
Senator 123
2004-03-13 15:26

The Last Child---> co ty gadasz, nie znasz sie :) NBA to fajna gierka. Moze nie jest to jakis MEGA wypas ale mozna przy niej milo spedzic dlugie godziny:)

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
T
Legend 130
2004-03-13 15:10

srednia gierka, grafiak mzoe neizla, ale grywalnosc? chyba tworcy NBA i FIFY o tym zapomnieli, a muzyka... wylaczylem japo rozegraniu paru meczy

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Z
👍
Legionista 8
2004-03-08 17:48

ftomekk --> Dalsza część poradnika jest w redakcji GOL. Napisz na maila pod [email protected], a z pewnością dostaniesz dostęp do dokończenia poradnika po jej opublikowaniu.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Z
2004-03-08 17:35

Aż mi zrobiłeś smaka na ten poradnik :p

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Z
2004-03-08 17:32

To jest poradnik ????????????????? Wy sobie jaja Robicie ?????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wyslalem SMS za 6 zl, a sciagnalem dokument pdf z opisem podstawowych opcji !!!Mial byc poradnik a nie taki KICZ !!!!Autor poradnika pisze :"Optymalne ustawienia joypada opisze w ostatnim rozdziale poradnika -Tego opisu NIE MA !!!!Oszukujecie panowie !!!!!!!!!!!!!

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz

Zabrania się kopiowanie jakichkolwiek obrazków, tekstów lub informacji zawartych na tej stronie. Strona nie jest powiązana i/lub wspierana przez twórców ani wydawców. Wszystkie loga i obrazki są objęte prawami autorskimi należącymi do ich twórców.

Copyright © 2000 - 2026 Webedia Polska SA wszelkie prawa zastrzeżone.

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl