Lionheart Legacy of the Crusader: Zadania poboczne (5)
Aktualizacja:
Uwolnij ducha żony więźnia
Musisz dostać się do Lochów Inkwizycji. Tam zejdź lewymi schodami w [B] i powiedz Skarbnik Inkwizycji w [4], że pomyliły ci się drzwi. Teraz idź do [8] i porozmawiaj ze Strażnikiem Więziennym Inkwizycji . Jeśli twoja Retoryka wynosi 35, możesz powiedzieć mu że prowadzisz śledztwo - wtedy otrzymasz trzy Klucze Inkwizycji . W przeciwnym wypadku zamki w celach będziesz musiał otworzyć sam (korzystając z umiejętności Ukrywania się). Otwórz celę w [11] i porozmawiaj z duchem. Zgódź się mu pomóc i idź do celi w [13]. Gdy duch żony ucieknie, wracaj do więźnia w [11]. Dostaniesz 250 doświadczenia.
Uzupełnij kolekcję ksiąg Wenga Choi
W Dzielnicy Bram w Barcelonie pewien księgarz, Weng Choi , prowadzi sklepik w [19]. Udaj się do niego i porozmawiaj o prochu strzelniczym, a potem o tym, że możesz mu pomóc w uzupełnieniu kolekcji rzadkich ksiąg. Każda księga jest warta 250 złota i 250 doświadczenia. Jest 11 ksiąg w grze, po wręczeniu jednej będziesz mógł kupować proch strzelniczy i różne ciekawe magiczne przedmioty, po wręczeniu ośmiu - dostaniesz w nagrodę 3000 doświadczenia i perk: Sekret Shaolinu Weng Choia (+20 do Uników, +20 do Walki Wręcz). Trzy z nich po przeczytaniu podnoszą niektóre statystyki, więc lepiej je przeczytać niż oddawać. Oto lista ksiąg:
a) Sztuka Elokwencji (daje +15 do Retoryki) - patrz zadanie Odzyskaj dług dla Shylocka b) Sztuka Handlu (daje +15 do Handlu) - patrz zadanie Odzyskaj dług dla Shylocka c) Historia Krucjat - patrz zadanie Odzyskaj dług dla Shylocka (na końcu) d) Wieki - patrz punkt [7] w opisie lokacji Lochy Inkwizycji e) Tom Geomancji - patrz punkt [3] w opisie lokacji La Calle Perdida f) Księga Śmierci (daje +15 do Szkoły Nekromancji) - patrz zadanie Wraz z Cortezem odzyskaj ukryty skarb g) Historia Smoków - patrz punkt [5] w opisie lokacji Dzielnica Portowa w Barcelonie h) Historia Inkwizycji - patrz punkt [2] w opisie lokacji Dzielnica Świątynna w Barcelonie i) Historia Nekromancji - patrz punkt [2] w opisie lokacji El Bosque j) Historia Upadłych Duchów - patrz punkt [4] w opisie lokacji Na zewnątrz kazamatów niewolników k) Zbiór Poezji - patrz punkt [13] w opisie lokacji Obóz Goblinów |
Wraz z Cortezem odzyskaj ukryty skarb
To zadanie możesz wykonać dopiero wtedy, gdy ukończysz Daj Cortezowi jego rękę . Pamiętaj, że Cortez nie może zginąć podczas całej wędrówki, gdyż inaczej nie będziesz mógł ukończyć zadania. Musisz wyruszyć do Rio Ebro - udaj się tam, korzystając z mapy świata (najpierw do Rozdroży, potem do El Bosque lub Wybrzeża Barcelońskiego i stamtąd wreszcie do Rio Ebro). Idź do [4], tam Cortez zbuduje most do jaskini.

Cortez zacznie szukać skrzyni i odnajdzie skarb. Ciebie zostawi, dostaniesz 500 doświadczenia. Okazuje się jednak, że konkwistador się pomylił. Zabierz ze skrzyni w [1] ekwipunek, który wypadł - m.in. Smocze Oko . Przeszukaj inne skrzynie, rozbrój pułapki, znajdź ukrytą kasę. Teraz zbliż się do głowy smoka w [2]. Oko powinno się zapalić. Trzech żeglarzy z [3] teraz cię zaatakuje - nie są trudnymi przeciwnikami, więc się nie obawiaj.
Włóż Smocze Oko w głowę. Przeniesiesz się do [4]. Jest tam jedna pułapka i cztery skrzynie. Jedna z nich potrzebuje umiejętności otwierania zamków na 100. W skrzyni w [5] znajduje się Księga Śmierci . Daje ona +15 do Szkoły Nekromancji w Magii Plemiennej, ale nadaje się również dla Wenga Choi (patrz zadanie Uzupełnij kolekcję ksiąg Wenga Choi ). Przenieś się z powrotem do głównej części jaskini. Zabij paru nieumarłych (generowani losowo, zależni od twojego poziomu), a następnie wyjdź z jaskini drzwiami w [A].
- Lionheart: Legacy of the Crusader - poradnik do gry
- Lionheart: Legacy of the Crusader - poradnik do gry
- Lionheart Legacy of the Crusader: Część 1
- Lionheart Legacy of the Crusader: Dzielnica Bram w Barcelonie
- Lionheart Legacy of the Crusader: La Calle Perdida
- Lionheart Legacy of the Crusader: Dzielnica Świątynna w Barcelonie
- Lionheart Legacy of the Crusader: Lochy Inkwizycji
- Lionheart Legacy of the Crusader: Dzielnica Portowa w Barcelonie
- Lionheart Legacy of the Crusader: Tawerna w Dzielnicy Portowej
- Lionheart Legacy of the Crusader: Wejście do kanałów
- Lionheart Legacy of the Crusader: Zgromadzenie Złodziei
- Lionheart Legacy of the Crusader: Sale Żebraków
- Lionheart Legacy of the Crusader: Rozdroża
- Lionheart Legacy of the Crusader: Dziedziniec Inkwizycji
- Lionheart Legacy of the Crusader: Wybrzeże Barcelońskie
- Lionheart Legacy of the Crusader: Rio Ebro
- Lionheart Legacy of the Crusader: Wąwóz Krwawej Blizny
- Lionheart Legacy of the Crusader: Stary Wrak Statku
- Lionheart Legacy of the Crusader: El Bosque
- Lionheart Legacy of the Crusader: Lago Del Rio Ebro
- Lionheart Legacy of the Crusader: Na zewnątrz kazamatów niewolników
- Lionheart Legacy of the Crusader: Przejście przez wodospad
- Lionheart Legacy of the Crusader: Obóz Goblinów
- Lionheart Legacy of the Crusader: Obóz Łowców Nagród
- Lionheart Legacy of the Crusader: Zadania poboczne (1)
- Lionheart Legacy of the Crusader: Zadania poboczne (2)
- Lionheart Legacy of the Crusader: Zadania poboczne (3)
- Lionheart Legacy of the Crusader: Zadania poboczne (4)
- Lionheart Legacy of the Crusader: Zadania poboczne (5)
- Lionheart Legacy of the Crusader: Zadania poboczne (6)
- Lionheart Legacy of the Crusader: Zadania poboczne (7)
- Lionheart Legacy of the Crusader: Część 1
- Lionheart: Legacy of the Crusader - poradnik do gry
Komentarze czytelników
jeśli chodzi o czarne drewno to wystarczy zabić drwala. to jest łatwiejsze.
Ale gdy wejdziesz do piwnicy i wybijesz przeciwników to będzie bardziej opłacalne zważywszy na to iż zyskasz w ten sposób sporo expa jak na początkowe lvl.
dobra przeszem caego lionahearta kto potrzebuje pomocy napiszcie do mnie
Zabrania się kopiowanie jakichkolwiek obrazków, tekstów lub informacji zawartych na tej stronie. Strona nie jest powiązana i/lub wspierana przez twórców ani wydawców. Wszystkie loga i obrazki są objęte prawami autorskimi należącymi do ich twórców.
Copyright © 2000 - 2025 Webedia Polska SA wszelkie prawa zastrzeżone.
