Lionheart Legacy of the Crusader: Wojna!
Aktualizacja:
Wojna!
Na początek kolory przeciwników, które obowiązują we wszystkich lokacjach:
Żółty - Angielski Żołnierz (Kapitan, Porucznik, Żołnierz, Sierżant, Strażnik, Królewski Strażnik itp.)
Różowy - Angielski Łucznik (Łucznik, Mistrz Łuku itp.)
Czerwony - Druid
Błękitny - Niedźwiedź
Zielony - Elektryczny Golem Bojowy
Niebieski - Lodowy Golem Bojowy
Pomarańczowy - Ognisty Golem Bojowy
Jasnofioletowy - Wilk
![Pojawisz się w [1] - Wojna! | CZĘŚĆ II | Lionheart Legacy of the Crusader - Lionheart: Legacy of the Crusader - poradnik do gry](https://cdn.gracza.pl/galeria/Html/Poradniki/223/-1754041546.jpg)
Pojawisz się w [1]. Miasteczko zmieni się trochę, teraz są to zgliszcza. Wszędzie pełno patroli angielskich. Czasami pojawiają się też templariusze i inkwizytorzy, którzy pomogą ci w walce lub ty im pomożesz. Musisz przedostać się do lasu, ale most w [2] jest zniszczony. Skorzystaj z przejścia w [3]. Jedyną osobą, która została to wiedźma Na Roque w [4]. Możesz u niej sprzedać i kupić przedmioty. W [6] leży mikstura. Skieruj się do teleportu w [5], który przeniesie cię do Dzielnicy Świątynnej w Barcelonie.

W zniszczonej Barcelonie znacznie częściej będziesz spotykał nie samych przeciwników, a wrogów walczących z templariuszami i inkwizytorami. Tylko parę walk wykonasz sam. Pojawisz się w [1]. Wejdź do katedry w [2], zobaczysz jak Asasyni kradną relikwię. Nic nie możesz poradzić - idź do [A], do Dzielnicy Bram w Barcelonie.

Tu częściej będziesz musiał sobie radzić sam. Pojawisz się w [A], musisz przedostać się do [B] - do Rozdroży. Po drodze możesz wstąpić do Eduardo w [1] i kupić jakąś broń i zbroję. Mikstury i zwoje zakupisz u Wenga Choi w [2].

To najtrudniejsza lokacja do przejścia, są tu wręcz mrowiska przeciwników. Musisz przedrzeć się z [A] do [B]. Teleport zabierze cię do Sfery Eterycznej. Uważaj, gdyż jest w tej lokacji bardzo mało kulek many. Co więcej, angielscy żołnierze nie zostawiają jej (ale druidzi już tak).
![Znajdziesz się w [A] - Wojna! | CZĘŚĆ II | Lionheart Legacy of the Crusader - Lionheart: Legacy of the Crusader - poradnik do gry](https://cdn.gracza.pl/galeria/Html/Poradniki/223/-1754041484.jpg)
Znajdziesz się w [A]. Pokonaj przeciwników. W [1] jest kupiec Surrey , możesz się u niego zaopatrzyć (lecz jego ceny są bardzo wysokie). Możesz poprosić go o zniżkę, jeśli masz Retorykę na 70 lub Percepcję na 8. W [2] jest jego skrzynia, znajduje się tam ponad 500 złota. Idź do [B], by przenieść się do Anglii - do Świątyni Druidów.
- Lionheart: Legacy of the Crusader - poradnik do gry
- Lionheart: Legacy of the Crusader - poradnik do gry
- Lionheart Legacy of the Crusader: Część 2
- Lionheart Legacy of the Crusader: Montserrat
- Lionheart Legacy of the Crusader: Pireneje
- Lionheart Legacy of the Crusader: Montaillou
- Lionheart Legacy of the Crusader: Tuluza
- Lionheart Legacy of the Crusader: Jaskinie Nostradamusa
- Lionheart Legacy of the Crusader: Krypta
- Lionheart Legacy of the Crusader: Wojna!
- Lionheart Legacy of the Crusader: Świątynia Druidów
- Lionheart Legacy of the Crusader: Pustynia
- Lionheart Legacy of the Crusader: Forteca Alamut
- Lionheart Legacy of the Crusader: Część 2
- Lionheart: Legacy of the Crusader - poradnik do gry
Komentarze czytelników
zanonimizowany627822 Junior
jeśli chodzi o czarne drewno to wystarczy zabić drwala. to jest łatwiejsze.
PaladynDominik Junior
Ale gdy wejdziesz do piwnicy i wybijesz przeciwników to będzie bardziej opłacalne zważywszy na to iż zyskasz w ten sposób sporo expa jak na początkowe lvl.
zanonimizowany465186 Junior
dobra przeszem caego lionahearta kto potrzebuje pomocy napiszcie do mnie
Zabrania się kopiowanie jakichkolwiek obrazków, tekstów lub informacji zawartych na tej stronie. Strona nie jest powiązana i/lub wspierana przez twórców ani wydawców. Wszystkie loga i obrazki są objęte prawami autorskimi należącymi do ich twórców.
Copyright © 2000 - 2025 Webedia Polska SA wszelkie prawa zastrzeżone.
