LEGO Batman 3 Beyond Gotham: Postacie Sezon Na Pomarańcze
Aktualizacja:
Postacie
Postać #1

Żeby uzyskać pierwszą postać musisz wzlecieć w powietrze przy pierwszym przejściu do kolejnej lokacji. Znajdziesz tutaj ptaka i trzy jaja w gnieździe. Zniszcz je a uzyskasz swój pierwszy żeton postaci Kilowog.
Postać #2

Drugą postać znajdziesz przy głównych drzwiach lokacji. Porozmawiaj z Bat-Mite'm po czym przeskocz nad wodą i używając Batmana w kostiumie z czujnikami stwórz maszynę. Klocki do maszyny znajdziesz na głównym placu. Zniszcz wszystkie obiekty żeby uzyskać klocki po czym włóż je do maszyny, która stworzy dla ciebie wymagany przedmiot. W nagrodę otrzymasz kolejną postać Pomarańczowy konstrukt - wojownik.
Postać #3

Trzecią postać znajdziesz w głównej jaskini. Przejdź na dolny poziom i zacznij niszczyć wszystkie obiekty z klocków. Po zniszczeniu zacznij okładać wysunięty słup do momentu, w który nie będzie wysuwał się wyżej. Po wykonanej czynności podejdź do lewego słupa i użyj czujników Batmana. Po zawaleniu się słupów zauważysz, że dwie jego części naciskają dwa przycisku na ziemi. Przejdź na prawą stronę i nadepnij na ostatni przycisk a wysuniesz całkowicie słup z ziemi. Po jego zniszczeniu otrzymasz trzecią postać, Larfleez'a.
Komentarze czytelników
android181818 Junior
Dlaczego poziom 12 jest na miejscu poziomu 10, 13 na miejscu 11, 11 na miejscu 12, a 10 na miejscu 13 poziomu?
Sandra95 Junior
Hej już dłuższy czas gram i brakuje mi ciągle jednej misji z cyklu sekrety (? - pytajnik ) mam 99.9 procent a brakuje mi tylko pojazdu latajacego patrząc od lewej na planecie Oa jest to 2. Na podglądzie planet wszystkie mam niby zrobione :(
Xpawel897 Junior
Czy jak kupię lego batman 3 Na Xboxa one to będę mógł grać na 2 pady?
kacpi (mroczny rycerz) Junior
Mam pytanie wie ktoś jak zrespić pojazd bo nie mam zielonego pojęcia
Pacio11 Junior
Mam pytanko na jakim poziomie można znaleźć czerwony klocek który daje wykrywanie żetonów postaci?
Pacio11 Junior
Pomocy uratowałam dwóch Adamów westów w bat
jaskini choć wciąż mi pokazują 1 na 2 jak to odkręcić
maciekk25811 Junior
Mam problem bo przeszedłem grę już dobre 2 lata temu ale na 99,9% bo na poziomie wyrzuć ten gniew mam pokazane 4/5 złotych klocków i nie wiem co zrobić żeby mieć je wszystkie bo przechodziłem ten poziom cały kilka razy niszcząc nawet każdą możliwą rzecz do zniszczenia. Pomocy!
Zabrania się kopiowanie jakichkolwiek obrazków, tekstów lub informacji zawartych na tej stronie. Strona nie jest powiązana i/lub wspierana przez twórców ani wydawców. Wszystkie loga i obrazki są objęte prawami autorskimi należącymi do ich twórców.
Copyright © 2000 - 2025 Webedia Polska SA wszelkie prawa zastrzeżone.
