Ujawnienie tajemnic | Stary, siwy człowiek | inFamous
Aktualizacja:
Stary, siwy człowiek: Ujawnienie tajemnic
Zadanie główne:
Spotkaj się z Johnem
![]() | ![]() |
Jak się okazuje, Moya niekoniecznie musi być tym, za kogo się podaje. Tym bardziej przyda się spotkanie z Johnem , który mógłby wyjaśnić Ci kilka rzeczy. Sama misja jest bardzo krótka, jeżeli jednak do tej pory nie opanowałeś płynnego przemieszczania się po dachach Empire City, może okazać się niezwykle frustrująca. Generalnie Twoim zadaniem jest nadążenie za lecącym przez miasto helikopterem. Biegnąc ulicami nie masz żadnych szans, najlepiej więc wykorzystać umiejętność indukcji i prześlizgać się za maszyną po kablach. Jeżeli helikopter będzie przelatywał przez most, nie staraj się za nim gonić na piechotę, tylko zwróć uwagę, że również wzdłuż mostu rozwieszony jest kabel elektryczny. Lot śmigłowca został tak zaplanowany, aby dać Ci szansę płynnego ślizgania się za nim pomiędzy budynkami, przez most i wzdłuż trakcji kolejowej.
![]() | ![]() |
Kiedy helikopter zawiśnie ponad Johnem, nie ociągaj się, tylko od razu zeskocz z budynku. W przeciwnym wypadku misja zakończy się porażką i trzeba będzie powtarzać ją od nowa. Po chwili okaże się, że będziesz musiał pokonać Izolatora .
Moment karmy: Możesz strzelić w zbiornik śmigłowca, a zabijesz Izolatora, ale przy okazji spalisz wszystkich rannych. Otrzymasz złą karmę. Możesz też dzielnie przyjąć uderzenie na klatę.
Po zabiciu przeciwnika misja zakończy się sukcesem.
Nagroda: 500 Punktów doświadczenia.
0
- inFamous - poradnik do gry
- inFamous - poradnik do gry
- Stary, siwy człowiek
- Zagubiony | Stary, siwy człowiek | inFamous
- Stary przyjaciel | Stary, siwy człowiek | inFamous
- Prośba Zeke'a | Stary, siwy człowiek | inFamous
- Zabawa w bohatera | Stary, siwy człowiek | inFamous
- Standardowy protokół | Stary, siwy człowiek | inFamous
- Sondy szpiegowskie | Stary, siwy człowiek | inFamous
- Alden atakuje | Stary, siwy człowiek | inFamous
- Wszystko dla Trish | Stary, siwy człowiek | inFamous
- Areszt | Stary, siwy człowiek | inFamous
- Terror na ulicach | Stary, siwy człowiek | inFamous
- Alden w łańcuchach | Stary, siwy człowiek | inFamous
- Światełko w tunelu | Stary, siwy człowiek | inFamous
- Ujawnienie tajemnic | Stary, siwy człowiek | inFamous
- Stary, siwy człowiek
- inFamous - poradnik do gry
Komentarze czytelników
zanonimizowany723524 Junior
Ile jest tych rdzeniów max.... ?
spoiler start
spoiler stop
spoiler start
zanonimizowany234321 Junior
czy jak przechodzi sie gre jako zly Cole to glowne misje sa identyczne jak dobrym Colem ? podobno zmieniaja sie tylko misje poboczne ?;/ i czy te filmiki z komiksowe sie zmieniaja czy nie ?
zanonimizowany649682 Junior
Dobra cwaniaku platyną skoro się tak chwalisz tą platyną to może powiesz gdzie są te nie zaznaczone odłakmi hmmm?
Matekso Generał

w grze jest 350 odłamków wybuchu. Zebranie 300 daje nam max ogniw. Kolejne 50 dodaje PD do wykorzystania na up-grade mocy.
zanonimizowany1052015 Junior
Ja mam tą grę od czterech lat, mam 100% w dzielnicy neonów. Nic trudnego.
Zabrania się kopiowanie jakichkolwiek obrazków, tekstów lub informacji zawartych na tej stronie. Strona nie jest powiązana i/lub wspierana przez twórców ani wydawców. Wszystkie loga i obrazki są objęte prawami autorskimi należącymi do ich twórców.
Copyright © 2000 - 2025 Webedia Polska SA wszelkie prawa zastrzeżone.