FarmVille: Obora
Aktualizacja:
Obora
Obora, do której można wysłać krówki, zarówno te zwykłe jak i np. różowe, dające truskawkowe mleko. Budynku nie tworzymy z materiałów budowlanych, tak więc można go postawić bardzo szybko, o ile tylko dysponuje się odpowiednią liczbą znajomych. Aby odblokować możliwość zakupu obory za monety (10.000) trzeba bowiem posiadać co najmniej ośmiu sąsiadów. Ewentualnie należy się liczyć z wydatkiem Farm Cash.

Podstawowe Dairy Barn tworzy miejsce dla 20 krów, choć jedno z nich wypada zarezerwować dla byka (Bull ). Żeby wejść w posiadanie buhaja, należy uważnie obserwować wpisy publikowane przez znajomych na tablicy Facebooka, gdyż wędrują one samotnie przez obce farmy szukając schronienia. Jeśli jej właściciel wystawi o tym informację, byczka będzie można adoptować, przez co zostanie on z Tobą na stałe.
Jeśli masz już oborę, wprowadź go do środka. Byk będzie w siódmym niebie kiedy zobaczy stado krówek i niewykluczone, że pewnego dnia przy dojeniu odkryjesz małego cielaka (w FarmVille też jest dla nich przeznaczenie). Podziel się wówczas radosną nowiną z innymi graczami, a jednemu z nich sprawisz podobną niespodziankę. Wygląd młodego zależy od gatunku krów przesiadujących w oborze.

W FarmVille nawet byczki się uśmiechają
Jeśli chciałbyś zwiększyć liczbę miejsc w oborze, można to zrobić dwa razy - do poziomu 30 i 40 krów. Za każdym razem będziesz potrzebować 10 głosów poparcia ze strony przyjaciół, dokładnie tak samo jak w przypadku magazynów czy kurnika. Szczegóły operacji znajdziesz w opisie poświęconym składom.
Komentarze czytelników
Poradnik do farmville jest? Jest. A gdzie jest do cholery poradnik do poważnej gry typu ,,Fallout: New Vegas"? Ano nie ma. Nie róbcie z siebie błaznów, tylko wyprodukujci dla odmiany coś przydatnego. (Wracając do tematu poradnik do medal of honor również godzien gratulacji- ciekawym wielce, który pajac nie potrafi przejść tak liniowego FPS'a.)
Czekam na poradniki do innych gier przeglądarkowych. Pewnie nie powstaną...
Siostra mi powiedziała, że nie żyję, bo nie mam konta na tym całym fejsbuku, i poszła zbierać jajka ;))??
kto ma konto na gejowo.pl ten powinien z poradnikiem sie zapoznać !!! FB najbardziej wspierany serwis na świecie, aby ludzie byli skatalogowani jak zwierzęta - nie, nie inwigilacji nie ma wszystko jest cacy
Zupełnie nie wiem o co wam chodzi. Nie jest wam potrzebny ten poradnik - nie czytajcie. Na pewno komuś się przyda.
To jest chyba związane z tym, że firma co stworzyła Farmville jest więcej warta od EA.
@Niosący światło - jak zrobisz fajny i przydatny poradnik do Tibii, mogę się założyć że GOL z chęcią go przyjmie i ci za niego zapłaci ;]]]
Może jeszcze zrobicie poradnik do Tibii ?
To już nawet FarmVille doczekało się poradnika. ; o
A o czym traktuje serwis GRY-Online?
Zabrania się kopiowanie jakichkolwiek obrazków, tekstów lub informacji zawartych na tej stronie. Strona nie jest powiązana i/lub wspierana przez twórców ani wydawców. Wszystkie loga i obrazki są objęte prawami autorskimi należącymi do ich twórców.
Copyright © 2000 - 2025 Webedia Polska SA wszelkie prawa zastrzeżone.
