Smocze Kule i odblokowywanie postaci | Informacje wstępne w DB Xenoverse
Aktualizacja:

Smocze Kule to jeden z unikalnych obiektów występujących w grze. Zbierz siedem kul, by móc przywołać smoka, który spełni jedno twoje życzenie. Kule możesz zbierać podczas wykonywania wyzwań Parallel Quest. Aby to uczynić musisz znaleźć wyzwanie, w którym spotkasz Strażnika Czasu (Time Patroller). Pojawiają się oni szczególnie w wyzwaniach, w których wymagane jest przemieszczanie się między arenami. Wtedy po pokonaniu przeciwników na danej arenie uruchom Scouter i rozglądnij się, czy aby nie znajdziesz Strażnika w swojej lokacji. Jeśli na takowego natrafisz, podejdź do niego i porozmawiaj z nim, by wyzwać go na pojedynek. Jeśli wygrasz i ukończysz całe wyzwanie - otrzymasz Smoczą Kulę. Jest szansa na zdobycie kilku kul wykonując jedną operację i walcząc w niej ze Strażnikami, jednak wtedy prawdopodobieństwo, że za walkę otrzymasz właśnie kulę, spada. W zamian najczęściej dostaniesz jedynie materiał do tworzenia kapsułek lub odznakę Herculesa, którą możesz sprzedać za sporą ilość Zeni.

Gdy zbierzesz wymagane siedem kul, udaj się do piedestału w mieście Tokitoki, by wezwać smoka. Możesz wybrać tylko jedno życzenie, dlatego poniżej znajduje się wykaz, jaki efekt ma każde z nich. Przede wszystkim możesz w ten sposób odblokować kilka unikalnych postaci, których nie uzyskasz w żaden inny sposób. Po zrealizowaniu życzenia możesz na nowo zacząć poszukiwania kul.
Lista dostępnych życzeń:
I want money - otrzymasz 500 000 Zeni.
I want a rare item - otrzymasz przedmiot Power Pole (akcesorium).
I want to dress up - otrzymasz specjalny kostium Journey To The West.
I want to get stronger - otrzymasz materiały do craftingu (kapsuł i Z-Soulów).
I want to grow - otrzymasz doświadczenie zapewniające awans na kolejny poziom.
I want a new Ultimate Attack - otrzymasz specjalne unikalne ataki niedostępne do odblokowania w inny sposób.
I want a new Super Attack - otrzymasz specjalne techniki niedostępne do odblokowania w inny sposób.
I want more usable characters - odblokujesz w ten sposób unikalne postacie (jedno życzenie - jedna postać).
I want a second chance at life - twoje atrybuty zostaną zresetowane i będziesz mógł przydzielić je na nowo.
I want to be drop-dead gorgeous - umożliwia zmianę wyglądu postaci.
0
- Dragon Ball: Xenoverse - poradnik do gry
- Dragon Ball: Xenoverse - poradnik do gry
- Informacje wstępne
- Miasto Tokitoki | Informacje wstępne w Dragon Ball Xenoverse
- Interfejs i Scouter | Informacje wstępne w Dragon Ball Xenoverse
- Rangi i doświadczenie | Informacje wstępne w Dragon Ball Xenoverse
- Atrybuty | Informacje wstępne w Dragon Ball Xenoverse
- Terminologia | Informacje wstępne w Dragon Ball Xenoverse
- Tworzenie postaci | Informacje wstępne w Dragon Ball Xenoverse
- Wyposażenie | Informacje wstępne w Dragon Ball Xenoverse
- Smocze Kule i odblokowywanie postaci | Informacje wstępne w DB Xenoverse
- Częste pytania i odpowiedzi | Informacje wstępne w Dragon Ball Xenoverse
- Informacje wstępne
- Dragon Ball: Xenoverse - poradnik do gry
Komentarze czytelników
Teekun Junior
Jak mieć ogon u saiyana? Da się mieć poziom SSJ 3?
Kondzio8 Konsul
Z tego co pamiętam miecza nie da sie uzywać.
Poziomu SSJ 3 niestety nie da sie osiągnąć.
jmajewski238 Junior
poradnik fajny ale za resztę trzeba płacić dlatego dla mnie poradnik jest nie dokączony
Bosser97 Junior
Mam problem z grą. Skończyłem fabułę zebrałem wszystkie jaja ze szczelin czasu (jest ich 5) oddałem Najwyższej Kai i tu jest problem bo nic dalej się nie dzieje. A wiem że jest coś jeszcze ponieważ nie mam wszystkich parallel questów odblokowanych wie ktoś w czym tkwi problem??
Hahahahahahaha kurwa dopiero się zorientowałem że to jest strona Dragon Ball Xenoverse ale pierwszej części a mi chodziło o 2 :D
Erle20 Junior
Mam pytanie odnośnie wersji 2 czy ktoś mi mógłby wytłumaczyć jak włączyć tam tryb single player żeby cały czas mi się nie wyświetlało że muszę kupić subskrybcję i tak dalej
Zabrania się kopiowanie jakichkolwiek obrazków, tekstów lub informacji zawartych na tej stronie. Strona nie jest powiązana i/lub wspierana przez twórców ani wydawców. Wszystkie loga i obrazki są objęte prawami autorskimi należącymi do ich twórców.
Copyright © 2000 - 2025 Webedia Polska SA wszelkie prawa zastrzeżone.
