[16] Thanks Mr. Geiger cz.3 | Cold War Szpieg Zimnej Wojny

Poradniki

Aktualizacja:

Pobierz Poradnik
Spis treści
Wracaj się do poprzedniej części poziomu - jeśli zapomniałeś dobić wcześniej jakiegoś żołnierza to uważaj, bo może on być na dole (lewy obrazek poniżej) - [16] Thanks Mr. Geiger cz.3 | Cold War Szpieg Zimnej Wojny - Cold War: Szpieg Zimnej Wojny - poradnik do gry

Wracaj się do poprzedniej części poziomu - jeśli zapomniałeś dobić wcześniej jakiegoś żołnierza to uważaj, bo może on być na dole (lewy obrazek poniżej). Będąc w części w której szukałeś pierwszej bomby, zejdź na dół schodami obok punktu [7] . Tam dorób tłumik do pistoletu i używając mocniejszych pocisków strzel w głowę żołnierzowi stojącemu w [33] (widoczny na prawym obrazku poniżej).

1 - [16] Thanks Mr. Geiger cz.3 | Cold War Szpieg Zimnej Wojny - Cold War: Szpieg Zimnej Wojny - poradnik do gry
Zaraz po prawej, za ścianą, jest drugi żołnierz - w [34] (widoczny na lewym obrazku poniżej) - [16] Thanks Mr. Geiger cz.3 | Cold War Szpieg Zimnej Wojny - Cold War: Szpieg Zimnej Wojny - poradnik do gry

Zaraz po prawej, za ścianą, jest drugi żołnierz - w [34] (widoczny na lewym obrazku poniżej). Potraktuj go aparatem rentgenowskim, o ile masz amunicję. Jeśli nie - zwab po prostu na minę. Tak czy inaczej przy pierwszym strażniku znajdziesz 8 pocisków do AK-47 , a przy drugim - 8 pocisków do AK-47 i małą apteczkę . W [35] jest plecak , a w nim 35 punktów techniki.

2 - [16] Thanks Mr. Geiger cz.3 | Cold War Szpieg Zimnej Wojny - Cold War: Szpieg Zimnej Wojny - poradnik do gry
Do zbadania czeka cię jeszcze druga część podziemnej części garażu - [16] Thanks Mr. Geiger cz.3 | Cold War Szpieg Zimnej Wojny - Cold War: Szpieg Zimnej Wojny - poradnik do gry

Do zbadania czeka cię jeszcze druga część podziemnej części garażu. Przygotuj pistolet z tłumikiem i plastykowymi pociskami i ostrożnie podkradnij się do technika stojącego w [36] (widoczny na prawym obrazku powyżej). Ogłusz go, uśpij i przeszukaj - znajdziesz przy nim 35 punktów techniki i zestaw urządzeń , a obok w [37] - gwoździe .

3 - [16] Thanks Mr. Geiger cz.3 | Cold War Szpieg Zimnej Wojny - Cold War: Szpieg Zimnej Wojny - poradnik do gry
Jest tu jeszcze dwóch żołnierzy - [16] Thanks Mr. Geiger cz.3 | Cold War Szpieg Zimnej Wojny - Cold War: Szpieg Zimnej Wojny - poradnik do gry

Jest tu jeszcze dwóch żołnierzy. Podkradnij się do tego w [38] , widocznego również na lewym obrazku powyżej, postaw za nim (nie za blisko!) minę wybuchową i strzel mu w głowę (mocniejszym pociskiem, nie zapomnij użyć tłumika). Teraz uciekaj stąd i poczekaj aż drugi żołnierz - z [39] - podejdzie do ciała. Strzel tak, by pobiegł w twoją stronę i wpadł na minę (prawy obrazek powyżej). Przeszukaj oba ciała - przy jednym znajdziesz 8 pocisków do AK-47 i małą apteczkę , a przy drugim 8 pocisków do AK-47 . Biegnij do [40] i podnieś flaszkę z eterem , a następnie wejdź po schodach na górę.

Podobało się?

0

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz
Forum Gry Akcji
2009-04-11
10:07

zanonimizowany620854 Junior

Racja karpiu 87

Komentarz: zanonimizowany620854
2006-01-05
17:57

karpiu_87 Senator

karpiu_87
👍

Poradnik bardzo dobry ;) to samo można powiedzieć o grze ;)

Komentarz: karpiu_87

Zabrania się kopiowanie jakichkolwiek obrazków, tekstów lub informacji zawartych na tej stronie. Strona nie jest powiązana i/lub wspierana przez twórców ani wydawców. Wszystkie loga i obrazki są objęte prawami autorskimi należącymi do ich twórców.

Copyright © 2000 - 2025 Webedia Polska SA wszelkie prawa zastrzeżone.

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl