[14] Synchronized Watches cz.3 | Cold War Szpieg Zimnej Wojny

Poradniki

Aktualizacja:

Pobierz Poradnik
Spis treści
Biegnij z Sonią do [49] - okaże się, że drzwi są zamknięte - [14] Synchronized Watches cz.3 | Cold War Szpieg Zimnej Wojny - Cold War: Szpieg Zimnej Wojny - poradnik do gry

Biegnij z Sonią do [49] - okaże się, że drzwi są zamknięte. Teraz musisz pobiec z nią do [46] i tam ją zostawić, jak pokazuje to lewy obrazek poniżej. W [47] pojawi się nowy żołnierz (prawy obrazek poniżej) - ogłusz go falą X i dobij serią.

1 - [14] Synchronized Watches cz.3 | Cold War Szpieg Zimnej Wojny - Cold War: Szpieg Zimnej Wojny - poradnik do gry
Przy jego ciele znajdziesz puszkę , monetę i 4 pociski do AK-47 - [14] Synchronized Watches cz.3 | Cold War Szpieg Zimnej Wojny - Cold War: Szpieg Zimnej Wojny - poradnik do gry

Przy jego ciele znajdziesz puszkę , monetę i 4 pociski do AK-47 . Teraz stań w [48] i razem z Sonią odkręćcie zawory. Potem biegnij szybko do [49] i przywołaj tam również Sonię. Na tym etap się zakończy.

Podobało się?

0

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz
Forum Gry Akcji
2009-04-11
10:07

zanonimizowany620854 Junior

Racja karpiu 87

Komentarz: zanonimizowany620854
2006-01-05
17:57

karpiu_87 Senator

karpiu_87
👍

Poradnik bardzo dobry ;) to samo można powiedzieć o grze ;)

Komentarz: karpiu_87

Zabrania się kopiowanie jakichkolwiek obrazków, tekstów lub informacji zawartych na tej stronie. Strona nie jest powiązana i/lub wspierana przez twórców ani wydawców. Wszystkie loga i obrazki są objęte prawami autorskimi należącymi do ich twórców.

Copyright © 2000 - 2025 Webedia Polska SA wszelkie prawa zastrzeżone.

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl