Call of Juarez Bound In Blood: Sekrety Rozdział 10

Poradniki

Aktualizacja:

Pobierz Poradnik
Spis treści
1 - Sekrety | Rozdział X | Call of Juarez Więzy Krwi - Call of Juarez: Więzy Krwi - poradnik do gry
Sekret ten znajdziesz zaraz po spotkaniu z pierwszym Indianinem (podczas scenki) - Sekrety | Rozdział X | Call of Juarez Więzy Krwi - Call of Juarez: Więzy Krwi - poradnik do gry

Sekret ten znajdziesz zaraz po spotkaniu z pierwszym Indianinem (podczas scenki). Ukryty on został w częściowo zakopanej skrzyni, koło zniszczonego wozu (po lewej stronie, po tym jak miniesz skalny łuk i zjedziesz kilkanaście metrów w dół).

Drugi sekret ukryty został w skrzyni, obok małego namiotu, koło wodospadu i miejsca gdzie utknie jeden z wozów (w trakcie pokonywania rzeki) - Sekrety | Rozdział X | Call of Juarez Więzy Krwi - Call of Juarez: Więzy Krwi - poradnik do gry

Drugi sekret ukryty został w skrzyni, obok małego namiotu, koło wodospadu i miejsca gdzie utknie jeden z wozów (w trakcie pokonywania rzeki)

Kolejny sekret umiejscowiony został na kolorowym koszu (luzem) w miejscu, koło którego znajdują się indiańscy snajperzy (będziesz mieć polecenie, ich wyeliminowania) - Sekrety | Rozdział X | Call of Juarez Więzy Krwi - Call of Juarez: Więzy Krwi - poradnik do gry

Kolejny sekret umiejscowiony został na kolorowym koszu (luzem) w miejscu, koło którego znajdują się indiańscy snajperzy (będziesz mieć polecenie, ich wyeliminowania).

Kolejny pergamin, również luzem, znajduje się na kajaku podczas pokonywania rzeki po raz drugi - Sekrety | Rozdział X | Call of Juarez Więzy Krwi - Call of Juarez: Więzy Krwi - poradnik do gry

Kolejny pergamin, również luzem, znajduje się na kajaku podczas pokonywania rzeki po raz drugi. Dojdzie tam do intensywnej wymiany ognia.

Sekret ten znajduje się w jaskini, pod koniec etapu, koło zwłok konia i prawdopodobnie jego jeźdźca (niedaleko charakterystycznych, migoczących promieni światła) - Sekrety | Rozdział X | Call of Juarez Więzy Krwi - Call of Juarez: Więzy Krwi - poradnik do gry

Sekret ten znajduje się w jaskini, pod koniec etapu, koło zwłok konia i prawdopodobnie jego jeźdźca (niedaleko charakterystycznych, migoczących promieni światła).

Podobało się?

0

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz
Forum Gry Akcji
2009-07-30
11:27

Fortel Pretorianin

Ciągle tylko Call of Juarez i Call of Juarez, naprawdę jest takie dobre?

PS: ma copa przy jednej konsoli ?

Komentarz: Fortel
2009-07-30
13:43

zanonimizowany240252 Centurion

Fortel > Niestety nie ma coopa ale i tak gra jest bardzo dobra ;) Tak jak to niektórzy piszą Call of Duty na Dzikim Zachodzie ;) Przeszedłem ją dwa razy i podobała mi się za każdym razem tak samo :) Polecam ;P

Dzięki za poradnik na pewno się przyda do sekretów ;)

Komentarz: zanonimizowany240252
2009-07-30
13:44

kozi3000 Generał

ProSabaku-poszukaj na goole

Komentarz: kozi3000
2009-07-30
17:30

WheZY Senator

WheZY

Nice ^^

Komentarz: WheZY
2009-07-30
19:42

(DOM) Pretorianin

po co wogule poradnik taki wielki pisza po co sie tak trudzic jak i tak nikt nie korzysta równie dobrze mógłby być sam opis sekrtów
P.S gra wielka mam orginal przeszedlem 2 razy rayem sie gra 10000000x lepiej niż ta pipką thomasem

Komentarz: (DOM)
2009-07-30
21:56

andrzej1 Senator

Dla osób grających w tą grę poradnik na pewno się przyda.

Komentarz: andrzej1
2009-07-31
13:09

zanonimizowany628484 Legionista

Nie wiem po co robic poradnik do tak łopatologicznej gry, lepiej by bylo faktycznie zrobic porzadny poradnik do Anno 1404

Komentarz: zanonimizowany628484
2009-10-04
13:10

zanonimizowany671466 Junior

Pomocy, dochodze do momentu w I akcie gdy mam wykończyć od tył strzelających żołnierzy i pierwszy traz pojawia się tryb koncentracji "y". I tyle, cos mi sie zwiesza, komunikat nie znika i jedyne wyjscie to opuszczenie gry.

To jest efekt braku jakiegoś cracka czy wadliwa kopia?

Komentarz: zanonimizowany671466
2017-01-09
14:55

Ziemas Pretorianin

👎

Nie macie żadnej kontroli jakości, że wypuszczacie poradnik z takimi błędami ortograficznymi? Rozdział XIV zakładka Sekrety Thomas. "gdy wejdziesz na mór" a potem jeszcze raz "natkniesz się bowiem na drabinę prowadzącą na mór" ludzie taki błąd i do tej pory nie poprawiony????? MÓR??? Litości!

Komentarz: Ziemas
2019-05-10
15:06

hinson Generał

No to mnie sie podoba. Na pewno lepszy poradnik niz do czesci pierwszej gdzie nie bylo opisane jak zdobyc wszystkie postery.
Tu wreszcie miejsce na sekrety sie znalazlo.

Komentarz: hinson

Zabrania się kopiowanie jakichkolwiek obrazków, tekstów lub informacji zawartych na tej stronie. Strona nie jest powiązana i/lub wspierana przez twórców ani wydawców. Wszystkie loga i obrazki są objęte prawami autorskimi należącymi do ich twórców.

Copyright © 2000 - 2025 Webedia Polska SA wszelkie prawa zastrzeżone.

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl