Age of Empires: Egipcjanie

Poradniki

Aktualizacja:

Pobierz Poradnik
Spis treści

Egipcjanie

Cechy charakterystyczne:

  • O 20% większe wydobycie złota
  • Witalność rydwanów zwiększona o 33%
  • +3 do zasięgu kapłana

Egipcjanie nieco odstają od pozostałych ludów pod względem militarnym. Możliwości koszarowych wojowników kończą się na wynalezieniu krótkiego żołnierza. Tak samo wygląda sprawa w akademii, gdzie będziesz mógł zwerbować tylko podstawowego hoplitę. Obraz całości ratuje jednak obecność słoni, tych bojowych jak i ujeżdżanych przez łuczników. Masz także dostęp do ulepszonych rydwanów, które dzięki unikatowym zdolnością godnie zastąpią całkowity brak jednostek konnych. Jeżeli jesteś wielbicielem maszyn bojowym, srogo się zawiedziesz. Poza podstawowym miotaczem głazów, egipscy konstruktorzy nic lepszego nie będą w stanie opatentować. Znajomość morza bardzo dobra, dysponować będziesz całym portowym asortymentem.

Egipt jest krajem bardzo religijnym. Pasowani na kapłanów mieszkańcy świątyni, będą mieli dostęp do wszystkich przewidzianych tu technologii. Nieźle też wyglądają pozostałe wynalazki, choć boli brak możliwości opracowania tarcz chroniących przed bronią miotaną. Nie doświadczysz również szansy wynalezienia monet oraz stanu oblężenia, choć prawdę mówiąc, do szczęścia nie jest to aż tak potrzebne.

Podobało się?

0

Age of Empires

30 czerwca 1997

PC
Rate It!

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz
Forum Gry Strategiczne
2006-01-19
14:03

halski88 Senator

halski88

tego sie nie spodziewałem:) Ale spoko, czasami warto przypomniec sobie stare, dobre gry

Komentarz: halski88
2006-01-19
15:11

zanonimizowany252360 Konsul

😁

Wow, that is so awesome!

Komentarz: zanonimizowany252360
2006-01-19
18:19

zanonimizowany56091 Generał

Gratulacje wczoraj kupiłem wersje kolekcjonerska a dzisiaj znalazłem poradnik.Super.

Komentarz: zanonimizowany56091
2006-01-20
21:55

Algol Legionista

Ha ha ha..! Ho HO.. he he hi hi hi... He he..
Ale tak serio to z przyjemnością.. czytałem ten poradnik... Łza się w oku zakręciła na wspomnienie wczesnej młodości..
Ktoś jeszcze w to grywa...!?

Komentarz: Algol

Zabrania się kopiowanie jakichkolwiek obrazków, tekstów lub informacji zawartych na tej stronie. Strona nie jest powiązana i/lub wspierana przez twórców ani wydawców. Wszystkie loga i obrazki są objęte prawami autorskimi należącymi do ich twórców.

Copyright © 2000 - 2025 Webedia Polska SA wszelkie prawa zastrzeżone.

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl