Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 czerwca 2021, 12:10

Zwiastun Songs of Conquest - strategii inspirowanej Heroes of Might and Magic 2

Podczas konferencji PC Gaming Show zaprezentowany został nowy zwiastun gry Songs of Conquest, czyli inspirowanej klasycznym Heroes of Might and Magic II strategii turowej. Produkcja ma zadebiutować w przyszłym roku.

Przeszło dwa lata minęły od pierwszej zapowiedzi Songs of Conquest. Przez ten czas ekipa ze studia Lavapotion specjalnie nie rozpieszczała nas nowymi informacjami na temat swojej nadchodzącej turowej strategii, inspirowanej klasycznym Heroes of Might and Magic II. Na szczęście dla osób, które zainteresowały się tą pozycją, tej nocy w ramach konferencji PC Gaming Show zaprezentowany został jej nowy zwiastun. Oto on:

W ramach zabawy w Songs of Conquest będziemy mieli okazję wcielić się w potężnego maga czerpiącego energię ze swoich wojsk. Do naszych zadań ma należeć podróżowanie po pikselowej krainie pełnej niebezpieczeństw, rozbudowywanie królestwa oraz rzecz jasna prowadzenie bitew z armiami innych frakcji.

W Songs of Conquest będzie dostępna zarówno kampania dla pojedynczego gracza, jak i tryb wieloosobowy. W tytule ma się także pojawić rozbudowany edytor.

Songs of Conquest ukaże się wyłącznie na PC na początku przyszłego roku. Tytuł będzie można zdobyć na platformach Steam, GOG oraz Epic Games Store.

  1. Oficjalna strona gry Songs of Conquest

Miłosz Szubert

Miłosz Szubert

Filmoznawca z wykształcenia. W GRYOnline.pl pracuje od stycznia 2017 roku. Fan tenisa, koszykówki, komiksów, dobrych książek, historii oraz gier strategicznych Paradoxu. Od niedawna domorosły Mistrz Gry (podobno wychodzi mu to całkiem nieźle). Przez parę lat montował filmy na kanale Notatnik Kinomana na YouTube.

więcej