Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 6 czerwca 2022, 17:20

Wyciekł pełny zwiastun Prey

Prequel serii Predator otrzymał nowy zwiastun. Na razie nieoficjalnie, bo trailer Preya trafił do Internetu przez przeciek na Twitterze.

Aktualizacja

Zwiastun filmu Prey jest już oficjalnie dostępny. Materiał trafił na kanał usługi Hulu w serwisie YouTube. Filmik możecie obejrzeć poniżej.

Oryginalna wiadomośc

Minęło parę tygodni od ostatniego teasera Preya – filmu z uniwersum Predatora, który będzie prequelem całej serii. Oficjalnie nie mamy żadnych informacji na temat publikacji kolejnych materiałów. „Oficjalnie”, bo do sieci wyciekł pełny zwiastun Preya.

Oczywiście trailer szybko został usunięty z Twittera. Po tym jak pobrało go wielu internautów, którzy prędko zaczęli zamieszczać go w innych serwisach (choć raczej w niższej rozdzielczości) i publikować filmiki ze swoimi „reakcjami” na zwiastun lub „analizami” materiału.

Materiał, by nie zdradzać zbyt wiele, ponownie pokazuje Naru (Amber Midthunder), łowczynię z plemienia Komanczów. Przynajmniej swoim zdaniem, bo Indianka musi udowodnić swojemu plemieniu, że poradzi sobie z polowaniami na Wielkich Równinach. Gdyby jeszcze pewien zupełnie nieznany widzom najeźdźca z kosmosu nie wybrał sobie akurat tego momentu i miejsca na kolejne łowy…

Prey zadebiutuje 5 sierpnia na platformie Hulu.

Zapraszamy Was na nasz kanał na YouTube – tvfilmy, który jest poświęcony zagadnieniom związanym z filmami i serialami. Znajdziecie tam liczne ciekawostki, fakty, historie z planu i opinie.

Jakub Błażewicz

Jakub Błażewicz

Grami wideo (i nie tylko wideo) zainteresowany od lat, ukończył polonistyczne studia magisterskie na Uniwersytecie Warszawskim pracą poświęconą tej właśnie tematyce. Przygodę z GOL-em rozpoczął w 2015 roku, pisząc w newsroomie growym, a następnie również filmowym i – o zgrozo! – technologicznym (nie zabrakło też udziału w encyklopedii gier). Zaczynał od platformówek i do dziś pozostaje ich wielkim fanem (w tym metroidvanii), ale wykazuje też zainteresowanie karciankami (także papierowymi), bijatykami, soulslike’ami i w zasadzie wszystkim, co dotyczy gier jako takich. Nie pytać o kwestie związane z grafiką – po kilku godzinach autor potrafi zachwycać się pikselowymi postaciami z gier pamiętających czasy Game Boya łupanego (jeśli nie starszymi).

więcej