Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 czerwca 2022, 17:29

autor: Kamil "grim_reaper" Kleszyk

1. sezon w Battlefield 2042 ma ruszyć na dniach [Aktualizacja]

Według niepotwierdzonych jeszcze oficjalnie informacji, pierwszy sezon gry Battlefield 2042 ma wystartować w połowie przyszłego tygodnia.

Aktualizacja

Poniższy przeciek zaczyna się potwierdzać. EA wrzuciło do sieci teaser (widoczny poniżej), który zapowiada, że jutro o godzinie 17:00 zobaczymy zwiastun atrakcji szykowanych z myślą o pierwszym sezonie Battlefielda 2042.

Oryginalna wiadomość

Jak donosi znany informator branżowy, Tom Henderson w porozumieniu z Nickiem Bakerem z podcastu Xbox Era, 7 czerwca w Internecie pojawią się materiały oficjalnie zapowiadające 1. sezon w strzelance Battlefield 2042. Natomiast samo wydarzenie ma ruszyć dwa dni później.

Jak już pisaliśmy kilka dni temu, według rewelacji, jakie zamieścił na swoim twitterowym koncie użytkownik temporyal, gra ma otrzymać polską specjalistkę – Ewelinę Lis, znaną jako „Strażniczka Gdańska”. Tom Henderson podaje, że jeden ze zwiastunów prawdopodobnie będzie prezentował ową postać w Battlefieldzie 2042. Kolejne dwie „zajawki” mają zaś dotyczyć nadchodzącego sezonu rozgrywek oraz Przepustki Bitewnej.

Wszystkie trzy trailery powinny zostać opublikowane jednocześnie 7 czerwca o godzinie 16:00 czasu polskiego.

Wkrótce potem, przez około 10 minut, youtuberzy i influencerzy będą mogli przesyłać swoje wrażenia z tego, co 1. sezon Battlefield 2042 ma dla nas do zaoferowania.

Uwagę zwrócić może skromna ilość szczegółów na temat tego, co zobaczymy w pierwszym sezonie w Battlefieldzie 2042, ale uważa się, że to dlatego, iż nie ma zbyt wiele do omówienia. Pozostaje jednak mieć nadzieję, że twórcy gry mają asa w rękawie, który zadziwi fanów strzelanki. Oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu.

Może Cię zainteresować: