Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 października 2017, 10:15

autor: godrikus

Zwiastun premierowy i pierwsze 30 minut rozgrywki z Assassin’s Creed: Origins

Już za dwa dni premiera najnowszej odsłony sagi Assassin’s Creed. Z tej okazji firma Ubisoft przygotowała zwiastun premierowy. Chętni mogą także zobaczyć pierwsze 30 minut rozgrywki w rozdzielczości 4K.

Assassin’s Creed: Origins przeniesie graczy do starożytnego Egiptu. - Zobacz zwiastun premierowy i pierwsze 30 minut rozgrywki z Assassin’s Creed: Origins - wiadomość - 2017-10-25
Assassin’s Creed: Origins przeniesie graczy do starożytnego Egiptu.

W piątek 27 października odbędzie się premiera Assassin’s Creed Origins – najnowszej odsłony sagi o zabójcach, która ma odświeżyć nieco już przebrzmiałą formułę serii i wprowadzić do niej nową jakość. Z tej okazji twórcy przygotowali dla nas zwiastun premierowy – jak to zwykle bywa w takich przypadkach, pełen epickich ujęć w zwolnionym tempie i okraszony muzyką w każdej sekundzie przypominającą nam, że oglądamy coś bardzo ważnego. Filmik zatytułowany „Starożytny Egipt czeka” możecie zobaczyć poniżej:

Natomiast osoby, które mocniej stąpają po ziemi i preferują doświadczenia bliższe rzeczywistości, a przy okazji mają wolne 30 minut, zapewne zainteresowane będą umieszczonym na youtube’owym kanale serwisu DualShockers filmem prezentującym pierwsze pół godziny spędzone w zasiedlonym przez cichych zabójców Egipcie. Rozgrywka została nagrana na konsoli Xbox One X, więc osoby z odpowiednim sprzętem mogą cieszyć swoje oczy rozdzielczością 4K. Film znajdziecie poniżej:

Przypominamy, że premiera Assassin’s Creed: Origins odbędzie się za dwa dni – 27 października na PC, PlayStation 4 i Xboksie One.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach
Assassin's Creed Origins

Assassin's Creed Origins