Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 lutego 2015, 09:24

autor: Góral

Zombie Army Trilogy ukaże się 6 marca

Twórcy trzecioosobowej strzelanki Zombie Army Trilogy potwierdzili jej datę premiery. Tytuł, składający się z dwóch pierwszych odsłon serii Nazi Zombie Army oraz zupełnie nowej kampanii, ukaże się 6 marca na konsolach PlayStation 4, Xbox One oraz komputerach osobistych.

Zombie Army Trilogy w skrócie:
  • Gatunek: strzelanka TPP
  • Deweloper: Rebellion
  • Platformy sprzętowe: PC, PS4, XOne
  • Data premiery: 6 marca 2015 roku

Studio Rebellion potwierdziło, że zapowiedziana w styczniu bieżącego roku gra Zombie Army Trilogy ukaże się 6 marca na konsolach PlayStation 4, Xbox One oraz komputerach osobistych. Produkcja składać będzie się z gier Sniper Elite: Nazi Zombie Army, Sniper Elite: Nazi Zombie Army 2 oraz zupełnie nowej trzeciej kampanii (łącznie otrzymamy piętnaście poziomów). Oprócz tego pojawi się tryb hordy, w którym mamy odpierać na pięciu mapach kolejne fale nacierających zombie. Dodatkowo oprawa graficzna „jedynki” i „dwójki” zostanie ulepszona względem oryginalnych wydań i to właściwie tyle. Fani serii mogą więc liczyć na kolejną porcję zabawy w snajpera, obserwowaną z perspektywy trzeciej osoby.

Zombie Army Trilogy ukaże się na PC, PS4 i XOne. - Zombie Army Trilogy ukaże się 6 marca - wiadomość - 2015-02-07
Zombie Army Trilogy ukaże się na PC, PS4 i XOne.

Jednocześnie przypominam, że jeżeli posiadacie już wcześniejsze odsłony serii, to możecie liczyć na zniżkę podczas zakupu Zombie Army Trilogy. Wystarczy zalogować się na swoje konto w sklepie Steam i dokonać zakupu 30% taniej w przypadku posiadania jednej części lub 60% taniej, jeżeli do Waszego konta przypisane są dwie pierwsze odsłony Nazi Zombie Army.

Trylogia Nazi Zombie Army to spin-off zapoczątkowanej w 2005 roku serii Sniper Elite, w której kierujemy amerykańskim snajperem Karlem Fishburnem, walczącym podczas II wojny światowej. Ostatnią odsłoną jest Sniper Elite III: Afrika z czerwca 2014 roku. Przy okazji tej części twórcy porzucili europejskie lokacje na rzecz afrykańskich terenów. Cechą wyróżniającą produkcje studia Rebellion jest kamera X-Ray, prześwietlająca ciała przeciwników podczas celnych strzałów.

Zombie Army Trilogy ukaże się 6 marca - ilustracja #2
Zombie Army Trilogy składać ma się z dwóch pierwszych odsłon serii Nazi Zombie Army oraz zupełnie nowej kampanii. - Zombie Army Trilogy ukaże się 6 marca - wiadomość - 2015-02-07
Zombie Army Trilogy składać ma się z dwóch pierwszych odsłon serii Nazi Zombie Army oraz zupełnie nowej kampanii.
Zombie Army Trilogy ukaże się 6 marca - ilustracja #4

Ostatnia aktualizacja: 2015-02-07

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach
Zombie Army Trilogy

Zombie Army Trilogy