Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość Friendly Fire 11 czerwca 2019, 11:39

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Zobacz wyniki turnieju Rocket League i obejrzyj niesamowicie wyrównany finał

Kolejny turniej Rocket League w czwartym sezonie Friendly Fire dostarczył wielu emocjonujących spotkań, ale zdecydowanie najbardziej ekscytujący okazał się finał. Obie drużyny walczyły do samego końca, a o wszystkim zadecydowały ostatnie sekundy.

Zobaczy wyniki turnieju Rocket League i obejrzyj niesamowicie wyrównany finał - ilustracja #1

Zakończyliśmy przedostatni w tym sezonie turniej Rocket League. Mecze rozgrywane były w trybie 2v2 z drabinką pojedynczej eliminacji. Podobnie jak w kilku poprzednich zawodach faworyci nie zawiedli. Zwyciężyła drużyna BTRS w składzie Bruz i Niseron, w nagrodę zgarniając słuchawki od SteelSeries. Tym razem ich ostatni rywale stawili jednak zaciekły opór. Zespół DontMindUs w wielkim finale doprowadził do wyniku 2 do 2 w meczach, a w ostatnim starciu do samego końca utrzymywał się remis. Wielokrotni mistrzowie BTRS zachowali jednak zimną krew i tuż przed końcem wbili ostatnią bramkę, wygrywając cały turniej.

Ich rywale będą mieli szansę na rewanż 28 czerwca, kiedy to rozegramy ostatni w tym sezonie turniej Rocket League. Zapisy już trwają.

Pełną drabinkę turnieju możecie znaleźć tutaj, a aktualny ranking Friendly Fire i relację z turnieju zamieszczamy poniżej.

Półfinał BTRS vs Ant

Półfinał DontMindUs vs 30 / 70

Finał BTRS vs DontMindUs

Pełna relacja

Zobaczy wyniki turnieju Rocket League i obejrzyj niesamowicie wyrównany finał - ilustracja #2

Ranking Friendly Fire – 10 czerwca

Zobaczy wyniki turnieju Rocket League i obejrzyj niesamowicie wyrównany finał - ilustracja #3

Ostatnia aktualizacja: 2019-06-11

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach
Rocket League

Rocket League