Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 19 marca 2019, 15:31

autor: Aquma

Zobacz zwiastun Toy Story 4

Wytwórnia Pixar udostępniła zwiastun czwartej części popularnego cyklu animowanego Toy Story. Film zadebiutuje w polskich kinach w sierpniu tego roku.

Zwiastun Toy Story 4 wylądował w sieci. - Zobacz zwiastun Toy Story 4 - wiadomość - 2019-03-19
Zwiastun Toy Story 4 wylądował w sieci.

Wytwórnia filmów animowanych Pixar Animation Studios (od 2006 roku należąca do The Walt Disney Company) opublikowała zwiastun czwartej części Toy Story (kolejny, po teaser trailerze, który zaprezentowano w lutym). Materiał możecie zobaczyć poniżej. Film wejdzie na ekrany amerykańskich kin w czerwcu tego roku. Polscy widzowie niestety będą musieli poczekać nieco dłużej – do 9 sierpnia.

Toy Story to cykl filmowy, którego bohaterami są mówiące i poruszające się zabawki, m.in. kowboj Chudy, dinozaur Rex czy przypominający ziemniaka Pan Bulwa. Pierwsza odsłona zadebiutowała w Polsce w 1996 roku, a jej kontynuacje ukazały się – odpowiednio – w latach 2000 i 2010. W czwartym filmie (w wersji oryginalnej – anglojęzycznej) w Chudego ponownie wcieli się Tom Hanks. Usłyszymy także m.in. Michaela Keatona (Ken), Joan Cusack (Jessie) i Tima Allena (Buzz Astral). Reżyserem obrazu jest Josh Cooley, a autorami scenariusza Rashida Jones oraz Will McCormack.

Całą uwagę Chudego zawsze pochłaniała przede wszystkim opieka nad Andym, a potem nad Bonnie. Ale kiedy w pokoju Bonnie pojawia się nowa zabawka o imieniu Sztuciek, wielka wyprawa ze starymi i nowymi znajomymi u boku pokaże Chudemu, jak wielki może być świat dla zabawki. Sam Sztuciek – projekt rękodzielniczy będący połączeniem łyżki z widelcem – bynajmniej nie uważa się za zabawkę i najchętniej w ogóle zrezygnowałby z udziału w przygodzie – czytamy w oficjalnym opisie filmu.

  1. Pixar Animation Studios – strona oficjalna
  2. Disney – strona oficjalna