Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 kwietnia 2018, 14:02

Zobacz zwiastun modyfikacji Fallout: New California

Twórcy modyfikacji Fallout: New California, która znajduje się obecnie w fazie beta, wypuścili nowy zwiastun swojego projektu. Niestety, nadal nie podano nawet przybliżonej daty premiery.

Zobacz zwiastun modyfikacji Fallout: New California - ilustracja #1

Twórcy moda Fallout: New California ledwie parę dni temu po dziewięciu latach ciężkiej pracy zdołali doprowadzić swój projekt do fazy beta. Aby uczcić to osiągnięcie, wypuścili oficjalny zwiastun, który możecie obejrzeć poniżej. Zobaczycie w nim trochę nowych lokacji, kilka postaci, które zapewne odegrają ważną rolę w fabule, a przede wszystkim niewielkie fragmenty rozgrywki. Niestety, moderzy nie wykorzystali zwiastuna, by ujawnić datę premiery – wciąż wiemy więc tyle, że ich dzieło wyjdzie wtedy, kiedy będzie gotowe.

Jeżeli słyszycie o Fallout: New California po raz pierwszy, na pewno zaskoczy Was skala całego projektu. Mod jest nieoficjalnym prequelem do świetnego New Vegas. Jako mieszkaniec Krypty 18 zostaniemy rzuceni na całkowicie nową mapę w okolicach przełęczy Cajon Pass w południowej Kalifornii. Projekt zaoferuje nam fabułę naszpikowaną intrygami, zwalczającymi się stronnictwami oraz ciężkimi decyzjami, które doprowadzą nas ostatecznie do jednego z dwunastu zakończeń. Dzięki temu New California ma zachęcać graczy do kolejnych podejść, by odkryć wszystkie możliwe scenariusze. Modyfikacja otrzyma także całkowicie nowe radio oraz 14 tysięcy linijek mówionego dialogu, nagranego od zera, by uniknąć problemów z prawami autorskimi. Jak na projekt robiony „po godzinach”, jego ogrom budzi podziw. A jeśli umiejętności moderów dorównują ich ambicji i zaparciu, New California może się okazać naprawdę fantastyczną propozycją dla miłośników Fallouta.

  1. Strona moda Fallout: New California w serwisie ModDB

Jakub Mirowski

Jakub Mirowski

Z GRYOnline.pl związany od 2012 roku: zahaczył o newsy, publicystykę, felietony, dział technologiczny i tvgry, obecnie specjalizuje się w tematach, które mało kto czyta. Napisał zarówno recenzje trzech odsłon serii FIFA, jak i artykuł o afrykańskiej lodówce low-tech. W kwestii gier jego zakres zainteresowań jest nieco węższy i ogranicza się do wszystkiego, co wyrzuci z siebie FromSoftware, co ciekawszych indyków i tytułów typowo imprezowych. Poza GRYOnline.pl jego materiały na temat uchodźców, migracji oraz zmian klimatycznych publikowane były m.in. w Krytyce Politycznej, OKO.press i Nowej Europie Wschodniej.

więcej