filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 24 maja 2022, 19:22

autor: Marcin Nic

Zobacz zwiastun Gray Mana, nowego filmu Netflixa z Ryanem Goslingiem

Netflix opublikował w sieci zwiastun swojego najdroższego filmu. Jak prezentuje się The Gray Man?

Źródło: Netflix

Streamingowy gigant walczy o potencjalnych użytkowników i zamierza z hukiem rozpocząć sezon letni. Stosunkowo niedawno pojawił się zwiastun do Pajęczej Głowy, a teraz Netflix opublikował trailer do swojego najdroższego filmu w historii.

The Gray Man opowie historię opartą na opowieści amerykańskiego autora, Marka Greaneya. Jednocześnie ma to być początek nowej franczyzy kina akcji Netflixa.

Fabuła skoncentruje się na postaci Courta Gentry’ego, byłego agenta CIA pracującego jako zabójca na zlecenie. Pewnego dnia trafia on na ślad mrocznej tajemnicy, która stoi za jego pracą dla wywiadu. W związku z tym staje się on celem Lloyda Hansena.

Netflix nie skąpił pieniędzy i przygotował budżet w wysokości około 200 milionów dolarów na nakręcenie Gray Man. Gwiazdami produkcji są Ryan Gosling i Chris Evans. Oprócz nich w filmie zagrają między innymi Ana de Armas, Billy Bob Thornton oraz Jessica Henwick.

Karty podarunkowe do Netflixa kupisz tutaj

Za reżyserię obrazu odpowiadać będą twórcy Avengers: Wojna bez granic oraz Avengers: Koniec gry, czyli Joe i Anthony Russo. Film zadebiutuje na Netflixie 22 lipca.

Marcin Nic

Marcin Nic

Przygodę z pisaniem zaczął na nieistniejącym już Mobilnym Świecie. Następnie tułał się po różnych serwisach technologicznych. Chociaż nie jest typowym graczem, a na jego komputerze znajduje się tylko Football Manager, w końcu wylądował w GRYOnline.pl. Nie ma dnia, w którym nie oglądałby recenzji nowych smartfonów, dlatego początkowo pisał o wszelkiego rodzaju technologii. Z czasem jednak przeniósł swoje zainteresowania bardziej w kierunku kinematografii. Miłośnik NBA, który uważa, że Michael Jordan jest lepszy od LeBrona Jamesa, a koszykówka z lat 90-tych była przyjemniejsza dla oka.

więcej