Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 maja 2022, 19:59

Songs of Conquest dostało nowe mapy i przycisk „Poddaj się”

Songs of Conquest otrzymało patch o numerze 0.75.6. Wprowadza on między innymi dwie nowe mapy oraz opcję poddania się.

Deweloperzy ze studia Lavapotion nie przestają rozwijać Songs of Conquest, czyli turowej strategii inspirowanej Heroes of Might & Magic. Wczoraj światło dzienne ujrzała aktualizacja o numerze 0.75.6, która wprowadza między innymi nowe mapy.

Songs of Conquest – patch 0.75.6

Lista zmian, które wprowadza patch 0.75.6, jest względnie długa. W większości znajdziemy na niej poprawki błędów, ale nie zabrakło również nowej treści. Najważniejsze zmiany znajdziecie poniżej:

  1. nowa mała mapa Valley Low przeznaczona do potyczek 1 vs 1,
  2. nowa mapa do PvP, która umożliwia szybkie budowanie armii i kładzie nacisk na walkę,
  3. dodanie w menu pauzy opcji „poddaj się”, umożliwiającej natychmiastowe zakończenie potyczki (w trybie single- i multiplayer),
  4. wprowadzenie możliwości skonfigurowania skrótów klawiszowych do poszczególnych opcji,
  5. obniżenie kosztów mgły z 8 do 7 oraz zmiany w jej działaniu. Od teraz będzie się ona utrzymywać do kolejnej rundy w bitwie,
  6. obniżenie ilości pieniędzy otrzymywanej za sprzedaż budynków z 75% do 50%.

Z pełną listą zmian możecie zapoznać się tutaj.

Patch 0.75.5

Kilka dni temu ukazał się również patch 0.75.5, o którym nie napisaliśmy osobnej wiadomości. Wynika to głównie z faktu, że nie było tam zbyt wielu istotnych zmian. Na uwagę zasługuje to, że jeszcze bardziej ułatwiono grę na niskim poziomie trudności.

  1. Songs of Conquest - poradnik do gry

Agnieszka Adamus

Agnieszka Adamus

Z GRYOnline.pl związana od 2017 roku. Zaczynała od poradników, a teraz tworzy głównie dla newsroomu, encyklopedii i promocji. Samozwańcza specjalistka od darmówek. Uwielbia strategie, symulatory, RPG-i i horrory. Ma też słabość do tytułów sieciowych. Spędziła nieprzyzwoicie dużo godzin w Dead by Daylight i Rainbow Six: Siege. Oprócz tego lubi oglądać filmy grozy (im gorsze, tym lepiej) i słuchać muzyki. Największą pasją darzy jednak pociągi. Na papierze fizyk medyczny. W rzeczywistości jednak humanista, który od dzieciństwa uwielbia gry.

więcej