Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość Friendly Fire 28 marca 2019, 12:00

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Apex Legends - wyniki trzeciego turnieju Friendly Fire

Zakończyliśmy kolejny turniej Apex Legends, w którym do wygrania były trzy pary słuchawek SteelSeries Arctis 3. Poziom zawodów był bardzo wysoki i trzeba było dziesiątek zabójstw, żeby powalczyć o zwycięstwo.

Zobacz wyniki zwycięzców trzeciego turnieju Apex Legends - ilustracja #1

Trzeci turniej Apex Legends za nami. Walka jak zawsze była bardzo zacięta i trzeba było popisać się nie lada umiejętnościami, żeby powalczyć o podium. Ostatecznie zwyciężyła drużyna EXALTED, która w dwóch najlepszych meczach osiągnęła kolejno 27 i 30 zabójstw. Nie trzeba chyba dodawać, żeby oba mecze zakończyły się ich zwycięstwem. Słuchawki SteelSeries powędrują do ArTiXeNN, Grabek3 oraz shorstky. Tuż za nimi uplasowała się drużyna TaTV (CJS, Qas oraz Mikfil), a trzeci byli Lodziarze (Rin, EL Kacperrro i Chris). Gratulujemy!

TOP 5

Miejsce

Nazwa drużyny

1.

EXALTED

2.

TaTV

3.

Lodziarze

4.

Cebulaki

5.

PendzonceSWIRY

Dziękujemy wszystkim za wspólną zabawę i zapraszamy do kolejnych turniejów Friendly Fire, w których do wygrania jest Playstation 4 PRO!

Zobacz wyniki zwycięzców trzeciego turnieju Apex Legends - ilustracja #2

Chcesz poćwiczyć w drużynie? Poznać innych graczy? Masz pytania odnośnie turnieju? Wpadnij na naszą grupę APEX Legends [POLSKA].

Zobacz wyniki zwycięzców trzeciego turnieju Apex Legends - ilustracja #3

Turniej APEX Legends jest częścią trzeciego sezonu Friendly Fire. Zdobywaj punkty w rankingu i walcz o konsolę oraz sprzęt Steel Series.

Ranking Friendly Fire – 28 marca

Zobacz wyniki zwycięzców trzeciego turnieju Apex Legends - ilustracja #4