Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 listopada 2017, 09:21

autor: Kamil "Góral" Zwijacz

Zobacz rozgrywkę z The Elder Scrolls V: Skyrim VR i Doom VFR

W serwisie GameSpot opublikowano nagrania z rozgrywką z The Elder Scrolls V: Skyrim VR i Doom VFR - dwóch produkcji firmy Bethesda przeznaczonych dla urządzeń wirtualnej rzeczywistości.

Zobacz rozgrywkę z The Elder Scrolls V: Skyrim VR i Doom VFR - ilustracja #1

17 listopada na konsoli PlayStation 4 zadebiutuje The Elder Scrolls V: Skyrim VR – specjalna wersja słynnej produkcji RPG przeznaczona dla gogli rzeczywistości wirtualnej PlayStation VR. W serwisie YouTube, na kanale GameSpotu, pojawiło się widoczne poniżej nagranie z rozgrywką z rzeczonej produkcji. Materiał jest dość długi, gdyż trwa blisko pół godziny. Możecie zobaczyć na nim właściwie wszystkie najważniejsze elementy – poruszanie się, walkę, zbieranie łupów itd. Przypominamy, że Skyrim VR będzie oferował wszystko to, co zwykła wersja oraz wydane do niej dodatki. Będzie to więc chyba najbardziej rozbudowana produkcja przeznaczona dla wirtualnej rzeczywistości. Jej premiera odbędzie się 17 listopada. Jeżeli jesteście zainteresowani, to szykujcie się na spory wydatek – w PlayStation Store tytuł możecie zamówić przedpremierowo w cenie 289 zł. Bethesda nie przewidziała żadnych zniżek dla osób posiadających The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition.

The Elder Scrolls V: Skyrim VR i Doom VFR w skrócie:
  • specjalne wersje znanych już gier przeznaczone dla wirtualnej rzeczywistości;
  • pierwsza ukaże się 17 listopada;
  • druga zadebiutuje 1 grudnia.

The Elder Scrolls V: Skyrim VR to nie jedyna produkcja firmy Bethesda Softworks przeniesiona do wirtualnej rzeczywistości. 1 grudnia na konsoli PlayStation 4 i PC-tach ukaże się Doom VFR. Również ta gra doczekała się pokazu na kanale GameSpotu – zamieszczamy go poniżej (rozgrywka zaczyna się w okolicy 4:50 minuty).

Warto również przypomnieć, że normalne wydania Dooma i Skyrima pojawią się też na konsoli Switch. Pierwsza z wymienionych pozycji ukaże się 10, a druga 17 listopada. W przyszłym roku sprzęt Nintendo otrzyma także strzelankę Wolfenstein II: The New Colossus.