Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość Friendly Fire 25 kwietnia 2019, 15:01

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Zobacz relację z zaciętego finału w Rocket League

Zakończyliśmy pierwszy w tym sezonie turniej Rocket League. Bramki w ostatnich sekundach, trzymające w napięciu dogrywki i finał między czarnym koniem zawodów, a wielokrotnymi mistrzami. Obejrzyj pełną relację i poznaj wyniki.

Zobacz relację z zaciętego finału w Rocket League - ilustracja #1

Pierwszy turniej czwartego sezonu Friendly Fire za nami. Graliśmy w Rocket League w trybie 2v2 i jak zawsze nie zabrakło wyrównanych meczów oraz pięknych bramek. Ostatecznie w finale spotkały się zespoły c3 is the worst rank i najwięksi faworyci turnieju BTRS. Petrick i Niseron od początku dyktowali ostre warunki. Pierwsze spotkanie skończyło się szybkim 5:1 dla BTRS.

Drugi mecz był jednak dużo bardziej wyrównany. Oba zespoły szły łeb w łeb i potrzebna była dogrywka, w której żelazne nerwy pokazał Petrick, zdobywając błyskawiczną bramkę na 3:2. Po przegraniu tak zaciętego spotkania Ozil i Eryczo niestety już się nie podnieśli. BTRS wygrało ostatni mecz 4:2 i tym samym cały finał 3:0. W nagrodę Petrick i Niseron otrzymują od nas słuchawki SteelSeries Arctis 3 oraz 100 punktów do rankingu Friendly Fire. Gratulujemy!

Pełną drabinkę turnieju możecie znaleźć tutaj, a aktualny ranking Friendly Fire i relację z turnieju zamieszczamy poniżej.