Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 grudnia 2018, 11:30

autor: Aquma

Zobacz pierwszy gameplay z Pagan Online – RPG akcji od Wargaming

Firmy Wargaming oraz Mad Head Games udostępniły pierwszy fragment rozgrywki z hack’n’slasha Pagan Online. Czy produkcja ma do zaoferowania coś ciekawego i wniesie powiew świeżości do gatunku?

Pierwszy fragment rozgrywki z Pagan Online. - Zobacz pierwszy gameplay z Pagan Online – RPG akcji od Wargaming - wiadomość - 2018-12-18
Pierwszy fragment rozgrywki z Pagan Online.

W sieci wylądował pierwszy gameplay z Pagan Online – wydanego przez firmę Wargaming (autorów niezwykle popularnego u nas World of Tanks) hack’n’slasha od studia Mad Head Games, którego akcja rozgrywa się w czasach „przedbiblijnych”. Dzięki temu w końcu mamy okazję zobaczyć, jak gra prezentuje się w akcji. Jest na co czekać?

Mówiąc szczerze, krótki filmik raczej nie pokaże Wam niczego, czego nie widzieliście już w dziesiątkach podobnych produkcji. Zarówno w oprawie graficznej, jak i mechanice rozgrywki omawianego tytułu trudno nie zauważyć wyraźnych podobieństwo do Diablo III. Nie zmienia to jednak faktu, że gra prezentuje się całkiem przyzwoicie i wygląda na smakowity kąsek dla fanów gatunku.

Pagan Online zostało zapowiedziane w listopadzie. Produkcja ukaże się na PC w przyszłym roku. Obecnie trwają testy omawianej produkcji.

  1. Pagan Online – strona oficjalna
  2. Mad Head Games – strona oficjalna
  3. Wargaming – strona oficjalna