Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 listopada 2018, 14:39

autor: Aquma

Wargaming i Mad Head Games zapowiadają RPG akcji Pagan Online

Firmy Wargaming oraz Mad Head Games zapowiedziały Pagan Online - hack’n’slasha osadzonego w czasach przedbiblijnych, który ma zaoferować świeże podejście do gatunku.

Zapowiedziano Pagan Online. - Wargaming i Mad Head Games zapowiadają RPG akcji Pagan Online - wiadomość - 2018-11-08
Zapowiedziano Pagan Online.

W SKRÓCIE:

  1. firmy Wargaming oraz Mad Head Games zapowiedziały grę hack’n’slash Pagan Online;
  2. produkcja ma zaoferować świeże podejście do gatunku, dodając do niego elementy znane z gier MOBA;
  3. akcja tego tytułu będzie się rozgrywała w czasach poprzedzających te opisane w Biblii;
  4. gra trafi na PC w 2019 roku.

Firma Wargaming (World of Tanks) oraz serbskie studio Mad Head Games zapowiedziały Pagan Online – hack’n’slasha osadzonego w czasach przedbiblijnych. Produkcja zadebiutuje w 2019 roku, jednak twórcy już teraz zapraszają graczy do wzięcia udziału w testach przedpremierowych. Zapisy są prowadzone pod tym adresem.

Mad Head Games to utalentowani i pełni pasji ludzie, którzy stawiają na szali wszystko co mają, aby zrobić swoją następną grę tak niesamowitą jak to tylko możliwe. Wzięliśmy to studio pod swoje skrzydła, bo kiedyś i my stawialiśmy wszystko na jedną kartę, aby wystartować z World of Tanks. Pagan Online jest ekscytującą przygodą, pomagamy dostarczyć pasję twórców graczom na całym świecie – mówi Jacob Beucler, dyrektor produktu w Wargaming.

Pagan Online ma zaoferować świeże podejście do RPG-ów akcji. Tytuł połączy rozwiązania klasyczne dla gatunku – potężnych herosów, góry magicznego sprzętu i niekończącą się rozwałkę – z pomysłami zaczerpniętymi rodem z gier MOBA. W produkcji studia Mad Head Games znajdziemy liczne tryby gry, poziomy trudności, a także zróżnicowane misje, wchodzące w skład rozległej kampanii dla pojedynczego gracza. Nie zabraknie też multiplayera.

W Pagan Online ulepszyliśmy walkę w action RPG z widokiem z góry, biorąc to co najlepsze z gier MOBA, aby stworzyć coś, co jest szybkie, przytłaczające ilością przeciwników i super wymagające. To niezły dreszczyk emocji, móc podzielić się owocem naszej krwi, potu i łez ze światem! – stwierdził Uros Banjesevic, współzałożyciel i dyrektor kreatywny Mad Head Games.

  1. Wargaming – strona oficjalna
  2. Mad Head Games – strona oficjalna