Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Wargaming.net Press Release 19 kwietnia 2019, 17:49

Pagan Online debiutuje we wczesnym dostępie

Przetestuj swoje umiejętności we nowoczesnym podejściu do klasycznego hack and slash.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Mad Head Games i Wargaming ogłaszają, że nowa gra Pagan Online została dziś udostępniona graczom we wczesnym dostępie. Ten dynamiczny action RPG jest dostępny w usługach Steam i Wargaming.net za sugerowaną cenę 99.99 PLN!

Pagan Online kroczy ścieżką klasycznych hack and slashy, ale rozwija gatunek dzięki sesyjnej, błyskawicznej akcji PvE, postaciach wzorowanych na MOBA i wymagającej walce, którą łatwo poznać, ale trudno opanować do perfekcji. Kluczowe cechy gry:

  1. Intensywna, oparta na sesjach rozgrywka PvE z wieloma interaktywnymi elementami oraz proceduralnie generowanymi starciami.
  2. 8 postaci do odblokowania – każda z unikatowym stylem rozgrywki.
  3. Wymagająca walka i sterowanie oparte na klawiszach WSAD co wymaga precyzyjnej taktyki i umiejętnej egzekucji.
  4. Oryginalny świat fantasy bazujący na mitologii przedchrześcijańskiej.
  5. 5 aktów kampanii dla pojedynczego gracza z trzema poziomami trudności.
  6. Zróżnicowane tryby gry wliczając w to dzienne i tygodniowe wydarzenia, polowania na potwory, morderstwa i wiele więcej.
  7. Nieskończony loot i system craftingu dzięki czemu gracze mogą dostosowywać swój wygląd i uzbrojenie do konkretnych wyzwań.

“Dzięki Pagan Online chcemy popchnąć gatunek action RPG naprzód. Stoimy na ramionach gigantów gatunku, ale chcemy dać świeże doświadczenie w hack-n-slash, do którego można wciąż powracać,” mówi Jacob Beucler, dyrektor wydawniczy w Wargaming. „Wczesny dostep jest pierwszym krokiem dostarczenia tytułu w ręce graczy gdy my go cały czas szlifujemy i ulepszamy.”

“Jesteśmy dumni i szczęśliwi, że możemy dostarczyć naszą pasję do graczy i jesteśmy niesamowicie ciekawi opinii społeczności, mówi Uros Banjesevic, dyrektor kreatywny w Mad Head Games. „Głos graczy jest dla nas ekstremalnie ważny przy dalszym rozwoju gry. Chcemy by Pagan Online był czymś, w czym fani gatunku aRPG mogą naprawdę zatopić zęby.”

We wczesnym dostępie Pagan Online gracze mogą spodziewać się rozgrywki dla pojedynczego gracza, a kooperacja zostanie dodana wkrótce. Następne rozszerzenia do gry przynosić będą ze sobą nowe strefy, nowych przeciwników i nowe wątki fabularne.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Pagan: Absent Gods

Pagan: Absent Gods