Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 sierpnia 2022, 09:04

autor: Adrian Werner

Zobacz pierwsze 16 minut The Last of Us Remake na gameplayu z wycieku

Do sieci wyciekł obszerny gameplay z The Last of Us: Part I. Zawiera on zapis rozgrywki z prologu remake’u.

Do sieci trafił nieoficjalny gameplay z The Last of Us: Part I, czyli remake’u pierwszej części serii. Filmik oferuje zapis rozgrywki z pierwszych szesnastu minut przygody (zawiera cały prolog).

Materiał jest więc obszerny i daje dość dobre pojęcie o tym, co zaoferuje pełna wersja gry. Teoretycznie zarejestrowano go na PS5 w 4K i 60 klatkach na sekundę, ale maksymalna rozdzielczość filmu to 1080p, a w dodatku jego jakość obniża kompresja YouTube. Tym niemniej gameplay pozwala docenić ulepszenia w szczegółowości grafiki oraz animacjach.

Jako że jest to wyciek, zainteresowanym doradzamy pośpiech w oglądaniu filmu. Niewykluczone bowiem, że zostanie on wkrótce usunięty.

Przypomnijmy, że remake ukaże się 2 września tego roku na PlayStation 5. W planach jest również wersja pecetowa, ale na razie nie wiadomo, ile będziemy musieli na nią poczekać.

Warto dodać, że wczoraj ruszył pre-load gry na PS5, pozwalający pobrać pliki przed premierą. Dzięki temu dowiedzieliśmy się, że remake „waży” 68 GB, czyli trochę mniej niż wydane dwa lata temu The Last of Us: Part II, które zajmowało ok. 80 GB na dysku.

  1. Oficjalna strona studia Naughty Dog
  2. The Last of Us – poradnik do gry