Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 18 października 2018, 14:02

autor: Aquma

Zobacz, jak Harrison Ford wyglądałby w filmie Han Solo: Gwiezdne wojny

Znany z przygotowywania podobnych materiałów youtuber derpfakes stworzył krótki filmik, na którym możemy zobaczyć, jak wyglądałby Harrison Ford w filmie Han Solo: Gwiezdne wojny – historie.

Ile Hana Solo jest w Hanie Solo? - Zobacz, jak Harrison Ford wyglądałby w filmie Han Solo: Gwiezdne wojny - wiadomość - 2018-10-19
Ile Hana Solo jest w Hanie Solo?

Youtuber derpfakes przygotował zabawny filmik, dzięki któremu możemy się przekonać, jak wyglądałby film Han Solo: Gwiezdne wojny, gdyby zagrał w nim młodszy o kilkadziesiąt lat Harrison Ford. Wygląda to… ciekawie, choć niestety efekt tzw. „doliny niesamowitości” (terminem tym określamy to charakterystyczne wrażenie, że coś jest nie tak, którego często doznajemy oglądając bardzo podobne do człowieka roboty lub postacie wygenerowane komputerowo) w niektórych scenach jest dość wyraźny. Wolelibyście taką wersję od oryginału?

Wyreżyserowany przez Rona Howarda (twórcę Pięknego umysłu) obraz Han Solo: Gwiezdne wojny – historie pojawił się na ekranach kin w maju tego roku. Można w nim zobaczyć m.in. Aldena Ehrenreicha (Han Solo), Joonasa Suotamo (Chewbacca), Woody’ego Harrelsona (Tobias Beckett), Emilię Clarke (Qi’Ra), Donalda Glovera (Lando Calrissian) oraz Thandie Newton (Val). Niestety, film okazał się pierwszą klapą finansową w historii marki Gwiezdne wojny (na całym świecie zarobił zaledwie 392 mln dol. – dla porównania Łotr 1 wygenerował przeszło miliard zielonych). Przyczyną mogły być problemy, na które napotkano w czasie produkcji, albo też kontrowersje związane z Ostatnim Jedi.

  1. Recenzja filmu Han Solo – nigdy nie mów mu o szansach!