Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 marca 2020, 09:10

autor: Serek

Zobacz figurkę V z Cyberpunka 2077 za prawie 900 złotych

Firma Pure Arts pochwaliła się kolekcjonerską figurką V - głównego bohatera gry Cyberpunk 2077. Przedmiot został wykonany w skali 1/6 i może być ustawiony w niemalże dowolnej pozie. Jest już dostępny w przedsprzedaży i... nie jest tani.

V doczekał się kolejnej figurki - tym razem od firmy Pure Arts. - Zobacz figurkę V z Cyberpunka 2077 za prawie 900 złotych - wiadomość - 2020-03-08
V doczekał się kolejnej figurki - tym razem od firmy Pure Arts.

Firma Pure Arts zaprezentowała owoc kilkumiesięcznej współpracy z CD Projekt RED, którym jest ręcznie malowana figurka V - głównego bohatera gry Cyberpunk 2077. Twórcy pochwalili się finalnym efektem za pośrednictwem Twittera, a co równie ciekawe, wysoce prawdopodobne wydaje się, że poza „męskim” V otrzymamy również wersję żeńską oraz inne kluczowe postacie.

Figurka V ma nieco ponad 30 centymetrów wysokości i została wykonana w skali 1/6. Większość elementów jest z plastiku, jednak ubrania są zrobione z tkaniny. Istotnymi elementami są również diody LED, które podświetlają wewnętrzną stronę kołnierza postaci i podeszwy butów. Lewa ręka została natomiast wyposażona w ostrze Mantis. Figurkę możemy ustawić w niemalże dowolny sposób, a także umieścić jej w ręku karabin (który również będzie dostępny w zestawie).

Jak pewnie zdążyliście się już domyślić, przedmiot nie będzie należał do najtańszych - w przeciwieństwie do wcześniejszych produktów, o których pisaliśmy. Na stronie internetowej BigBadToyStore figurka jest dostępna w przedsprzedaży za niemalże 230 dolarów, co w przeliczeniu na naszą walutę wynosi około 875 złotych. Warto zaznaczyć, że na kolekcjonerski przedmiot trzeba będzie trochę poczekać, bo przewidywany okres wysyłki przypada na trzeci kwartał bieżącego roku. Poniżej możecie zobaczyć figurkę V.

Przypomnijmy, że Cyberpunk 2077 ma trafić do sprzedaży 17 września 2020 roku. Produkcja ukaże się na PC, PlayStation 4 oraz Xboksie One, by później zawitać również na konsolach nowej generacji. Kilka dni temu dowiedzieliśmy się, że Cenega zastąpi CDP jako polski wydawca gry, dlatego raczej nie powinniście martwić się o swoje zamówienia przedpremierowe.

  1. Oficjalna strona internetowa gry Cyberpunk 2077
  2. Premiera Cyberpunka 2077 dopiero jesienią? To dobra wiadomość!
  3. Kompendium wiedzy o grze Cyberpunk 2077