Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 3 lipca 2022, 18:00

autor: Ania Orzech

Zobacz czołówkę Cyberpunk: Edgerunners od Netflixa

Netflix pokazał czołówkę Cyberpunk: Edgerunners, czyli nadchodzącego anime od twórców Gurren Laganna i Kill la Kill inspirowanego grą Cyberpunk 2077.

Netflix/materiały promocyjne

Premiera anime Cyberpunk: Edgerunners inspirowanego grą wideo od studia CD Projekt RED zbliża się wielkimi krokami. Z tego powodu Netflix postanowił zaprezentować opening, który będzie towarzyszyć nam podczas oglądania poszczególnych odcinków.

Ta dziesięcioodcinkowa seria przedstawi nową historię rozgrywającą się w świecie znanym z gry Cyberpunk 2077. Głównym bohaterem będzie młody chłopak decydujący się na zostanie jednym z tytułowych edgerunnerów, czyli wyjętych spod prawa najemników działających w niebezpiecznym mieście przyszłości - Night City.

Karty podarunkowe do Netflixa kupisz tutaj

Za produkcję odpowiada doświadczone i uznane Studio Trigger, które na swoim koncie posiada takie tytuły, jak Kill La Kill czy BNA: Brand New Animal. Ścieżkę dźwiękową przygotował Akira Yamaoka, japoński kompozytor odpowiedzialny między innymi za oprawę muzyczną w kultowej serii survival-horrorów Silent Hill.

Oczywiście prace na projektem nadzorują przedstawiciele studia CD Projekt.

Cyberpunk: Edgerunners zadebiutuje na Netflixie we wrześniu 2022 roku, jednak konkretna data premiery póki co nie została ujawniona.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.

Zapraszamy Was na nasz kanał na YouTubetvfilmy, który jest poświęcony zagadnieniom związanym z filmami i serialami. Znajdziecie tam liczne ciekawostki, fakty, historie z planu i opinie..