Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 lipca 2015, 14:01

autor: luckie

Zniżka na Fallout 4 i rozdawnictwo gier dla abonentów VIP

Przygotowaliśmy kody rabatowe na pre-order Fallout 4 na PC dla posiadaczy abonamentu VIP w serwisie GRY-Online.pl. Dodatkowo najszybsi czytelnicy będą mieli szansę odebrać zestaw dwóch gier: Kholat i Car Mechanic Simulator 2015.

To dobra okazja, by złożyć zamówienie na Fallout 4 - Zniżka na Fallout 4 i rozdawnictwo gier dla abonentów VIP - wiadomość - 2015-07-22
To dobra okazja, by złożyć zamówienie na Fallout 4

Do premiery kolejnej odsłony najsłynniejszej postapokaliptycznej serii RPG-ów pozostało jeszcze kilka miesięcy, ale wielu z Was z pewnością jest już zdecydowanych na zakup gry – szczególnie po rewelacjach na tegorocznych targach E3. W związku z tym mamy dla Was niespodziankę. Jest nią kupon rabatowy o wartości 15 zł na zamówienie przedpremierowe na grę Fallout 4 w wersji PC w Sklepie Gry-OnLine. Z promocji skorzystać mogą czytelnicy naszego serwisu posiadający aktywny abonament VIP. Warto się jednak pośpieszyć, gdyż liczba kodów jest ograniczona do 100. Pamiętajcie, że kupon można zrealizować tylko przed premierą gry – ta zaplanowana jest na 10 listopada 2015 roku. Zniżkę oraz instrukcję użycia znajdziecie w tym miejscu (promocja rusza o godzinie 15:00):

  1. 15 zł zniżki na preorder Fallout 4 na PC

Drugą atrakcją dla naszych VIP-ów jest paczka dwóch pecetowych produkcji dostępnych w wersji cyfrowej, które otrzymaliśmy dzięki uprzejmości firmy CDP.pl. Do rozdania mamy 5 zestawów z grami polskich producentów: Kholat i Car Mechanic Simulator 2015 (klucze Steam). Po szczegółowy dotyczące rozdawnictwa gier zapraszamy do odpowiedniego wątku na naszym forum.