Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 października 2012, 15:54

autor: Adrian Werner

Znamy zawartość specjalnej edycji UbiWorkshop gry Assassin’s Creed III

Firma Ubisoft ujawniła zawartość specjalnej edycji Assassin’s Creed III nad którą pracuje oddział UbiWorkshop. Zawierać ono będzie m.in. komiks oraz encyklopedię serii.

Znamy zawartość specjalnej edycji UbiWorkshop gry Assassin’s Creed III - ilustracja #1

UbiWorkshop to specjalny oddział firmy Ubisoft, który zajmuje się produkcją gadżetów związanych z grami tego wydawcy. Już od pewnego czasu wiemy, że zespół ten pracuje nad specjalną edycją gry Assassin’s Creed III. Teraz ujawniono pełną zawartość tego wydania.

  1. Assassin’s Creed III UbiWorkshop Edition

W dużym tekturowym pudełku stylizowanym na paczkę wysłaną przez należącą do Templariuszy firmę Abstergo Industries znajdziemy:

  1. Grę Assassin’s Creed III (do wyboru wersja na PC, PlayStation 3 lub Xboksa 360).
  2. Komiks Assassin’s Creed Subject 4, który w jednym tomie połączy wydane wcześniej Assassin's Creed: The Fall oraz Assassin's Creed: The Chain.
  3. Drugą edycję wydanej w twardej okładce Encyklopedii Assassin’s Creed, której zawartość została odpowiednio uaktualniona.
  4. Kopertę z pięcioma artworkami.

Ponadto wersja na PlayStation 3 zawierać będzie elementy zapewniające 60 minut dodatkowej zabawy. Niezależnie od wybranej platformy cena wyniesie 99 dolarów, czyli w przeliczeniu około 310 złotych. Warto dodać, że w sumę tę wliczone są koszty przesyłki, niezależnie od kraju, w którym mieszka nabywca.

Znamy zawartość specjalnej edycji UbiWorkshop gry Assassin’s Creed III - ilustracja #2

Assassin’s Creed III zadebiutuje na konsolach PlayStation 3 i Xbox 360 31 października tego roku. Gracze pecetowi poczekają na swoją wersję do 23 listopada. Ubisoft w planach ma również wydanie na Wii U, choć na razie nie znamy daty premiery na tę platformę. Nie wiadomo też czy nowa konsola Wii U doczeka się własnej edycji UbiWorkshop.

Assassin’s Creed III ma stanowić olbrzymi skok jakościowy dla całego cyklu. Akcja przeniesie nas do osiemnastowiecznej Ameryki i pozwoli na wcielenie się w Metysa imieniem Connor. Autorzy obiecują masę zmian, w tym m.in. rozszerzenie znaczenia dzikich terenów, system polowania na zwierzęta, bitwy morskie oraz urozmaicony tryb multiplayer z własną fabułą.

Wszystko to ukazane zostanie za pomocą nowego silnika graficznego, dzięki któremu obejrzymy bardziej szczegółowe modele ludzi, ostrzejsze tekstury i sceny, w których na ekranie przebywać będzie nawet do tysiąca postaci.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Assassin's Creed III

Assassin's Creed III