Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 października 2020, 12:03

autor: Karolina "Carla" Chodzyńska

Znaczące wybory w Medieval Dynasty - gra otrzyma system wydarzeń

Łódzkie studio Render Cube dostarcza kolejnych informacji o nowej zawartości gry Medieval Dynasty, dostępnej w Steam Early Access.

Jakiś czas temu pisaliśmy o planach rozwoju gry Medieval Dynasty przez łódzkie studio Render Cube. Zgodnie z zapowiedziami, niebawem zawita do nas nowa zawartość, skupiająca się przede wszystkim na wprowadzeniu eventów.

Czym będą eventy? Będą to różne zdarzenia związane bezpośrednio z naszą wioską, w których gracz zadecyduje, co dalej. Twórcy posłużyli się prostym przykładem: krążą plotki, że w pobliżu wioski czai się wataha wilków. Co w takiej sytuacji należy zrobić? Zignorować pogłoski, samemu rozprawić się z wilkami, a może jest jakieś inne wyjście z tej sytuacji? Będą dostępne różne rozwiązania, każde z nich niosące inne konsekwencje dla wioski i jej mieszkańców. Wprowadzenie eventów ma na celu przede wszystkim urozmaicenie rozgrywki i sprawdzenie, jak gracz poradzi sobie w roli lidera.

Wraz z nową zawartością dodane zostaną także elementy ułatwiające rozgrywkę i jednocześnie upiększające naszą wioskę, w tym latarnie.

Znaczące wybory w Medieval Dynasty - gra otrzyma system wydarzeń - ilustracja #1
Tak będzie wyglądać oświetlenie uliczne w Medieval Dynasty.

Twórcy obiecują, że to nie koniec nowości, które pojawią się w grze. Chcą jednak zachować je w tajemnicy – tak, żeby jeszcze czymś zaskoczyć graczy w przyszłości.

Data wydania patcha pozostaje nieznana, zespół jednak zapewnia, że nastąpi to wkrótce.

  1. Recenzja Medieval Dynasty
  2. Oficjalna strona Medieval Dynasty
  3. Oficjalna strona Render Cube