Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 października 2010, 14:37

autor: Jiker

Zawartość edycji kolekcjonerskiej Polskiego Imperium: Od Krzyżaków do Potopu

Firma Cenega Poland opisała szczegółowo zawartość edycji kolekcjonerskiej gry Polskie Imperium: Od Krzyżaków do Potopu, autorstwa rosyjskiego studia deweloperskiego Lesta Studio. Podała również cenę wydawnictwa.

Firma Cenega Poland opisała szczegółowo zawartość edycji kolekcjonerskiej gry Polskie Imperium: Od Krzyżaków do Potopu (na Zachodzie znanej jako Reign: Conflict of Nations), autorstwa rosyjskiego studia deweloperskiego Lesta Studio. Podała również cenę wydawnictwa.

Dowiedzieliśmy się w ten sposób, że sugerowana cena detaliczna Polskiego Imperium została ustalona na poziomie 159,99 złotych, czyli dwukrotnie wyższym aniżeli w przypadku edycji podstawowej (79,99 złotych).

Zawartość edycji kolekcjonerskiej Polskiego Imperium: Od Krzyżaków do Potopu - ilustracja #1

Przechodząc do opisu zawartości należy zauważyć, że zostanie ona zamknięta w eleganckim, drewnianym pudełku z logo produkcji. Co wejdzie w jej skład?

  • Pełny audiobook z klasyczną powieścią Henryka Sienkiewicza Krzyżacy.
  • Pełny audiobook z drugą klasyczną powieścią Henryka Sienkiewicza Potop.
  • Kopia średniowiecznego sztandaru Królestwa Polskiego o wymiarach 100cm x 50cm.
  • Replika florena, którym płacono w czasach Bitwy pod Grunwaldem.
  • Miecz rycerski z logo gry.

Ponadto na jednej z płyt z podstawową wersją Polskiego Imperium zamieszczony zostanie zestaw dodatków w wersji cyfrowej, a wśród nich:

  1. Pierwszy rozdział powieści Krzyżacka Zawierucha Jacka Komudy w formie audiobooka.
  2. Obszerny fragment powieści Roberta Forysia Początek nieszczęść królestwa.
  3. Pełnometrażowy film Dawno temu w Iłży.
  4. 5 zwycięskich zdjęć z konkursu Fotogrunwald.pl.
  5. Spot telewizyjny zapowiadający 600-lecie bitwy pod Grunwaldem w reżyserii Tomasza Bagińskiego w wersji HD.
Zawartość edycji kolekcjonerskiej Polskiego Imperium: Od Krzyżaków do Potopu - ilustracja #2

Polskie Imperium: Od Krzyżaków do Potopu to strategia z elementami RPG, której akcja rozgrywa się w latach 1350 – 1650 na terenie całej Europy Środkowo-Wschodniej oraz Skandynawii. Produkcja oferuje obszerną kampanię dla pojedynczego gracza, obejmującą 26 grywalnych frakcji (w tym polską). Poprzez kontrolę bohaterów, rozwijających swoje umiejętności w trakcie walk, gracz rządzi zdobycznymi obszarami, nieustannie poszerzając granice swojego imperium.

Rodzime wydanie Polskiego Imperium: Od Krzyżaków do Potopu zostanie odpowiednio rozbudowane względem oryginału. W grze znajdziemy bowiem dziesięć nowych, polskich jednostek, a także siedem dodatkowych, historycznych misji w kampanii polskiej. Na grę naniesione zostaną również poprawki wprowadzone wraz z pierwszym patchem.

Do premiery gry dojdzie 11 listopada tego roku. Produkcja zadebiutuje na naszym rynku blisko rok po trafieniu na półki europejskich sklepów (gdzie jest dostępna pod tytułem Reign: Conflict of Nations).