Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 czerwca 2013, 19:30

autor: Marcin "Sarge" Skierski

Zaprezentowano pudełko Xboksa One

Tuż po ujawnieniu pudełka PlayStation 4 przez firmę Sony, amerykański koncern Microsoft przedstawił wygląd opakowania, w którym znajdziemy nowego Xboksa One. Całość utrzymano w ciemnej kolorystyce.

Firma Microsoft zaprezentowała zdjęcie pudełka, w jakim będzie sprzedawany Xbox One. Niecałą godzinę temu pokazywaliśmy Wam opakowanie, w którym znajdziemy PlayStation 4 od japońskiego koncernu Sony.

W takim pudełku Xbox One pojawi się na sklepowych półkach

W przypadku materiału graficznego opublikowanego przez firmę Microsoft od razu rzuca się w oczy ciemna kolorystyka całego pudełka. Można na nim wyróżnić białe logo Xbox One, a także wizerunki pada, samej konsoli oraz nowego Kinecta. Co ciekawe, z przodu brakuje informacji o pojemności dołączonego dysku twardego (standardowo będzie to 500 GB).

Xbox One to konsola nowej generacji koncernu Microsoft, która zadebiutuje na świecie w listopadzie bieżącego roku. Dokładna data premiery nie jest jeszcze znana, ale już teraz wiadomo, że polscy gracze na oficjalny debiut będą musieli poczekać do 2014 roku. Między innymi z tego względu Polska nie znalazła się na liście krajów, które otrzymają wsparcie Xbox Live w dniu ukazania się Xboksa One na rynku. Cena konsoli została ustalona na poziomie 499 euro, co wiele polskich sklepów przeliczyło na kwotę 2099 złotych.