Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 czerwca 2013, 19:30

autor: Sarge

Zaprezentowano pudełko Xboksa One

Tuż po ujawnieniu pudełka PlayStation 4 przez firmę Sony, amerykański koncern Microsoft przedstawił wygląd opakowania, w którym znajdziemy nowego Xboksa One. Całość utrzymano w ciemnej kolorystyce.

Firma Microsoft zaprezentowała zdjęcie pudełka, w jakim będzie sprzedawany Xbox One. Niecałą godzinę temu pokazywaliśmy Wam opakowanie, w którym znajdziemy PlayStation 4 od japońskiego koncernu Sony.

W takim pudełku Xbox One pojawi się na sklepowych półkach - Zaprezentowano pudełko Xboksa One - wiadomość - 2013-06-13
W takim pudełku Xbox One pojawi się na sklepowych półkach

W przypadku materiału graficznego opublikowanego przez firmę Microsoft od razu rzuca się w oczy ciemna kolorystyka całego pudełka. Można na nim wyróżnić białe logo Xbox One, a także wizerunki pada, samej konsoli oraz nowego Kinecta. Co ciekawe, z przodu brakuje informacji o pojemności dołączonego dysku twardego (standardowo będzie to 500 GB).

Xbox One to konsola nowej generacji koncernu Microsoft, która zadebiutuje na świecie w listopadzie bieżącego roku. Dokładna data premiery nie jest jeszcze znana, ale już teraz wiadomo, że polscy gracze na oficjalny debiut będą musieli poczekać do 2014 roku. Między innymi z tego względu Polska nie znalazła się na liście krajów, które otrzymają wsparcie Xbox Live w dniu ukazania się Xboksa One na rynku. Cena konsoli została ustalona na poziomie 499 euro, co wiele polskich sklepów przeliczyło na kwotę 2099 złotych.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Xbox Series X - Wszystko o konsoli i jej grach