Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 grudnia 2010, 13:05

Zapowiedziano zręcznościówkę lotniczą Dead Six

Koreańskie studio GPAX ogłosiło, że sieciowa gra lotnicza jego autorstwa znana jako Dead Six doczeka się w przyszłym roku wersji angielskiej.

Koreańskie studio GPAX ogłosiło, że sieciowa gra lotnicza jego autorstwa znana jako Dead Six doczeka się w przyszłym roku wersji angielskiej.

Zapowiedziano zręcznościówkę lotniczą Dead Six - ilustracja #1

Gra nie sili się na jakikolwiek realizm, zamiast tego stawiając na czysto zręcznościowe podejście do tematu. Akcja toczy się w odległej przyszłości, jednak projekty samolotów bazują na współczesnych modelach. Maszyny podzielone zostały na siedem klas i wraz z postępami w grze odblokowywać będziemy dostęp do kolejnych coraz lepszych kategorii. Przed każdą misją otrzymamy możliwość zatrudnienia do pomocy jednego najemnika. Ich umiejętności znajdą bezpośrednie przełożenie na osiągi naszej maszyny, takie jak np. prędkość zawracania, czy tempo spalania paliwa. Idea jest taka, żeby dobierać sobie partnera zależnie od wymogów misji.

Dead Six zaoferuje zarówno tryb kooperacyjny jak i rywalizacji. W tym pierwszym maksymalnie ośmiu graczy razem jako szwadron wypełniać będzie konkretne zadania. Sukcesy nagradzane mają być częściami mechanicznymi, których użyjemy następnie do ulepszenia naszego samolotu. W trybie rywalizacji również istnieje limit ośmiu osób na mapie, a gracze dzielą się na dwie drużyny. Oznacza to, że czekają nas głównie pojedynki czterech na czterech.

Nie wiemy niestety kiedy wydana zostanie edycja angielska. Na razie nie ruszyła jeszcze nawet oficjalna strona tego wydania. Upartych odsyłamy na witrynę koreańską.