Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 grudnia 2010, 13:15

autor: Marcin "Sarge" Skierski

Zagłosuj na City Interactive w specjalnym plebiscycie

Firma City Interactive zajmująca się produkcją i dystrybucją gier w naszym kraju, została nominowana do wygranej w plebiscycie magazynu Puls Biznesu na „Giełdowego mistrza 2010” oraz „Przedsiębiorcę roku 2010”.

Firma City Interactive zajmująca się produkcją i dystrybucją gier w naszym kraju, została nominowana do wygranej w plebiscycie magazynu Puls Biznesu na „Giełdowego mistrza 2010” oraz „Przedsiębiorcę roku 2010”.

O zwycięstwie w poszczególnych kategoriach decydują Wasze głosy, możecie więc walnie przyczynić się do kolejnego sukcesu polskiej branży gier. Wybory na „Giełdowego mistrza 2010” odbywają się w systemie pucharowym – najpierw szesnaście spółek zostało losowo pogrupowanych w pary, a jedną z nich jest City Interactive, która stanęła do walki z firmą Synthos, producentem kauczuków i lateksów syntetycznych.

Zagłosuj na City Interactive w specjalnym plebiscycie - ilustracja #1

W tym przypadku głosować można jedynie dzisiaj, a żeby to zrobić, należy wejść pod ten adres. Póki co polski deweloper przegrywa w starciu ze swoim rywalem, jednak do końca dnia możecie pomóc go przeskoczyć. W ćwierćfinale na zwycięzcę tego pojedynku czeka już firma Boryszew.

Tymczasem w kategorii na „Przedsiębiorcę roku 2010” nominowany został Marek Tymiński, prezes City Interactive. Możemy oddać na niego głos w tym miejscu, a wyniki poznamy 15 stycznia 2011 roku podczas gali Pracodawców RP, gdzie laureat odbierze statuetkę Wektora.

Firma City Interactive w ostatnim roku zasłynęła szczególnie za sprawą dużego sukcesu gry Sniper: Ghost Warrior. Do końca października na całym świecie sprzedało się 800 tysięcy egzemplarzy tego tytułu, który na rynku zadebiutował w wersji na pecety oraz Xboksa 360, a w pierwszym kwartale 2011 roku sprawdzą go także posiadacze PlayStation 3. Oprócz tego polski dystrybutor znany jest z wydawania dużej ilości niskobudżetowych produkcji, które w naszym kraju sprzedają się bardzo dobrze, zapewniając spółce spore dochody.