Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 października 2014, 10:27

autor: Renox

Zapowiedziano Primal Carnage: Extinction – sieciową strzelankę z dinozaurami w roli głównej

Circle Five Studios oraz Pub Games zapowiedziały swoją nową produkcję - Primal Carnage: Extinction, a więc sieciowego shootera z dinozaurami w roli głównej, który oparty zostanie w dużej mierze na modelu wypracowanym przez zapowiedzianą ponad rok temu grę Primal Carnage: Genesis. Ta zaś nadal pozostaje w uśpieniu, chociaż autorzy nie ukrywają, że chcieliby wkrótce ponownie zajrzeć do tego projektu.

Zapowiedziano Primal Carnage: Extinction – nową sieciową strzelanką z dinozaurami. - Zapowiedziano Primal Carnage: Extinction – sieciową strzelankę z dinozaurami w roli głównej - wiadomość - 2014-10-28
Zapowiedziano Primal Carnage: Extinction – nową sieciową strzelanką z dinozaurami.

W marcu ubiegłego roku mieliśmy przyjemność poinformować Was o zapowiedzi Primal Carnage: Genesis – ciekawie prezentującej się, pierwszoosobowej strzelance, w której mieliśmy stanąć oko w oko z prehistorycznymi gadami. Prace nad tym tytułem zostały jednak wstrzymane, ponieważ projekt okazał się zbyt ambitny dla tworzącego go zespołu deweloperskiego. Ekipa z Lukewarm Studios zapowiedziała jednak zupełnie nową, zachowaną we wspomnianym już uniwersum grę, którą zajmują się dwie ekipy: Circle Five Studios oraz Pub Games.

Primal Carnage: Extinction, bo o tej produkcji mowa, ukaże się w wersji PC w przyszłym miesiącu, natomiast posiadacze konsol PlayStation 4 będą musieli poczekać trochę dłużej, bo do pierwszego kwartału 2015 roku. Gra w zamierzeniu ma być klasyczną, multiplayerową strzelanką, w której gracze będą mieli sposobność opowiedzieć się za dwiema dostępnymi frakcjami (krwiożerczymi dinozaurami tudzież wyposażonymi w najnowocześniejszy sprzęt najemnikami) i stoczyć śmiertelny pojedynek na tajemniczej wyspie. Produkcja zaoferuje dziewięć unikalnych rodzajów wspomnianych już stworów, także pięć klas żołnierzy prezentujących rasę ludzką.

Zgodnie z zapowiedzią, w Primal Carnage: Extinction zwiedzimy aż 12 zróżnicowanych map, na których bawić się będziemy w dwóch dostępnych trybach rozgrywki – klasycznym drużynowym deathmatchu oraz Get to the Chopper. Ogólnie rzecz ujmując, trzon rozgrywki będzie zatem bardzo podobny do tego reprezentowanego przez dwuletnie już Primal Carnage i nieco świeższe Primal Carnage: Genesis, do którego producenci mają jeszcze zamiar wrócić w najbliższym czasie.

Poniżej znajdziecie upubliczniony wczoraj zwiastun omawianego tytułu oraz kilka świeżych screenów.

Zapowiedziano Primal Carnage: Extinction – sieciową strzelankę z dinozaurami w roli głównej - ilustracja #2
Zapowiedziano Primal Carnage: Extinction – sieciową strzelankę z dinozaurami w roli głównej - ilustracja #3
Zapowiedziano Primal Carnage: Extinction – sieciową strzelankę z dinozaurami w roli głównej - ilustracja #4
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Primal Carnage: Extinction

Primal Carnage: Extinction